En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kanıt Ateş Üstünde 7. Bölüm Fragmanı

Dizi Resimleri, Fragmanlar 30 Ağustos, 12:05'de eklendi

Çember Daralıyor.

  Rüzgar, gerçekte Kaan ile kardeş olmadıklarını öğrenecek mi?

Kanal D’nin, yapımını ANS/NULOOK’un, yapımcılığını Abdullah Oğuz ve Muzaffer Yıldırım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ahmet Saatçioğlu, Ayşe Teker Dereköylü ve Pınar Erkum’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Tansel Öngel, Ahmet Olgun Sünear, Başak Güröz, Gurur Aydoğan, Okday Korunan, Müge Mertson, Ebru Aytemur, Mustafa Açılan, Hayati Akbaş, Güvenç Selekman, Öykü Candanadam, Bennur Duyucu, Duygu Şen, Dila Uluca ve Çağatay Atasagun’un yer aldığı yeni dizisi “Kanıt: Ateş Üstünde ” bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Prof. Dr. Sevil Atasoy’un danışmanlığında, gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek drama ve polisiyeyi başarılı bir şekilde bir araya getiren dizinin Salı akşamı ekrana gelecek konusu ise şöyle,

Ekibimiz yine zorlu bir cinayetle karşı karşıya. Ünlü bir futbol oyuncusu olan Tarık, takımıyla kamp yaptığı oteldeki odasında ölü bulunur. Sevgilisi Buse, yakın arkadaşı Murat, takımın başkanı Mazhar… Hepsi onun ölümünün ardından gözyaşı döker. Peki, bu gözyaşlarının ne kadarı gerçek? Tarık’ın ölümünün sırrı çözülmeden ekibimizin karşısına başka bir cinayet çıkar. İki cinayetin de birbiriyle ilgili olduğunu anlamaları kısa sürer. Karmaşık cinayetleri çözerek üstesinden gelen Kaan, özel hayatındaki problemlerini o kadar da kolay çözememenin acısını yaşar.

Kaan için alan gittikçe daralıyor, Rüzgâr, Kaan’ın bir şeyler sakladığını hissediyor ve her an gerçeğe daha da çok yaklaşıyordur. Rüzgar, gerçekte Kaan ile kardeş olmadıklarını öğrenecek mi?

Kanıt Ateş Üstünde 7. Bölüm Resimleri

Yapım                                    : ANS / NULOOK
Yapımcılar                            : Abdullah Oğuz / Muzaffer Yıldırım
Yönetmen                            : Abdullah Oğuz

Genel Koordinatör              : Evren Oğuz
Proje Danışmanı                 : Prof.Dr.Sevil Atasoy
Hikaye                                   : Selin Atasoy
Senaryo                                : Ahmet Saatçioğlu, Ayşe Teker Dereköylü, Pınar Erkum
Uygulayıcı Yapımcı             : Mahmut Kayımtu
Proje Koordinatörü             : Gözde Yılmaz
Görüntü Yönetmeni           : Ferhat Uzundağ
Sanat Yönetmeni                : Hasan Doğan
Oyuncular                            : Tansel Öngel (Kaan), Ahmet Olgun Sünear (Rüzgar)        Başak Güröz (Asya), Gurur Aydoğan (Ömer), Okday Korunan (Enver), Müge Mertson (Melek),  Ebru Aytemur (Melis), Mustafa Açılan (Ozan) , Hayati Akbaş (Tolga), Güvenç Selekman (Arif), Öykü Candanadam (Naz), Bennur Duyucu (Kevser), Duygu Şen (Bilge), Dila Uluca (Eylül), Çağatay Atasagun (Savcı)

Yayın Tarihi: 30 Ağustos Salı/ 2016

Yayın Saati:  20.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,177 saniyede yüklendi.