En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kapış Kapış’da Ganimet bol, rekabet çok!

Tv'de Bu Hafta 20 Ağustos, 23:53'de eklendi

Kapış kapış 13. Bölüm 0001Kanal D’nin sunuculuğunu Sinan Çalışkanoğlu’nun yaptığı yarışma programı “Kapış Kapış”ın bu akşam ekrana gelecek bölümünde ganimet odasını ağzına kadar doldurmaya kararlı ekipler, araba, tekne, motosiklet, teknoloji seti, beyaz eşya ve birbirinden muhteşem birçok hediye için kapışacaklar.

Bu bölümünde; Gizem – Sadettin Sığınakgil (Evli Çift), Semra Saloğlu – Ceren Şenol (Arkadaş), Hasan – Hüseyin Minder (İkiz) ve İrem Küçükay – Murat Kay (Arkadaş) ekipleri yarışacak. Yarışmanın ikizleri Hasan ve Hüseyin’i aileleri özel olarak hazırladıkları pankartlarla bir an olsun yalnız bırakmayacaklar.

Enerjisi stüdyoyu aşan sunucumuz Sinan Çalışkanoğlu’nun sorduğu sorulara doğru yanıtları veren yarışmacılarımız çarşıya inerek kendilerine verilen süre zarfında birbirinden değerli hediyeleri ganimet odasına doldurmaya çalışacaklar. Hem sorularda, hem de çarşıda hızlı olmak büyük önem taşıyacak. Zamanı iyi değerlendiremeyen yarışmacılar rakiplerinden tepki görecek, stüdyoda soğuk rüzgarlar esecek. İlk üç oyunda ganimet odasını dolduran yarışmacılarımız 4. Oyunda motosiklet için enerji bisikleti oyununu oynayacak, 5. Oyunda ise tekne için yeterli sayıda pinpon topunu toplamaya çalışacaklar. Araba için sıra geldiğinde bayanların korkulu rüyası, beylerin uzmanlık alanı kriko oyunu karşılarına çıkacak.

Final oyunumuzda dev dartımız yarışmacılarımızdan bazılarının gözünü korkutacak. Ellerine aldıkları oyuncakları yüksekten atlayıp hedefi tutturmaya ve en yüksek puanı almaya çalışacaklar. Büyük mücadele sonunda bu etabı kazanan yarışmacı Ganimet Odası’ndaki tüm hediyelerin sahibi olacak.

Yayın Tarihi : 22 Ağustos Perşembe/2013

Yayın Saati  : 22.30

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,431 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort