En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kara Para Aşk 36. Bölüm Fragmanı

Fragmanlar, Video Galeri 23 Şubat, 18:18'de eklendi

Ömer Serhat’ı etkisiz hale getirmeye çalışırken Elif Hüseyin’in namlusunun ucunda gösterdiği yöne doğru ilerlemektedir. Hüseyin Elif’i öldürürse bütün dertlerinin sona ereceğini düşünür ama bunu yapamaz.

Bu arada kaybettiği belleğin Melike’de olduğunu öğrenir. Melike ve Hüseyin arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır. Yaşananlar Melike’nin Hüseyin’e karşı bileylenmesine neden olmuştur. Hüseyin’in eşyalarını karıştırmaya devam eden Melike eşyalarının arasında bambaşka bir şey bulur. Melike’nin bulduğu adres onu nereye götürecektir? Gördükleri karşısında Melike’nin tavrı ne olacaktır?

Tuba Büyüküstün ( KARA PARA 35. BÖLÃœM (3)Nilüfer Tayyar’ın odaya girmesiyle saklanır ve Tayyar’a fark ettirmeden odadan çıkmayı başardığını düşünür. Oysa Tayyar Nilüfer’i fark etmiştir. Nilüfer’in neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışan Tayyar gelinini yakın takibe alır. Tayyar, Nilüfer’in Ömer’le olan bağlantısını öğrenebilecek midir?

Ömer Hüseyin’in kirli polis olduğundan emindir fakat bir türlü ispatlayacak kanıta ulaşamamaktadır. Beklemeye de sabrı kalmamıştır. Hüseyin’in itiraf etmesini sağlayacak bir oyun hazırlar. Serhat’ı da yem olarak kullanacaktır. Hüseyin Ömer’in oyununa gelecek midir? Ömer bu kez Hüseyin’i yakalamayı başarabilecek midir?

Tuba Büyüküstün (Elif), Engin Akyürek (Ömer) KARA PARA ASK 36 BOLUM (58)Yayın Tarihi : 25 Şubat 2015 / Çarşamba

Yayın Saati  : 20.00

Tuba Büyüküstün (Elif), Engin Akyürek (Ömer) KARA PARA ASK 36 BOLUM (57) 

Yapım              :  Ay Yapım

Yapımcı           :  Kerem Çatay

Yönetmen                :  Ahmet Katıksız

Senaryo                    :  Eylem Canpolat / Sema Ergenekon

Oyuncular       :   Tuba Büyüküstün (Elif), Engin Akyürek (Ömer), Erkan Can (Tayyar), Tuvana Türkay (Bahar), Burak Tamdoğan (Hüseyin), Saygın Soysal (Metin), Bestemsu Özdemir (Nilüfer), Emre Kızılırmak (Levent) ve Güler Ökten

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 1,151 saniyede yüklendi.