En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kara Para Aşk Dizisi İzleyicilerinin Dikkatine!!!

Dizi Resimleri, Fragmanlar 14 Nisan, 15:13'de eklendi

Kara-Para-Aşk-6.-Bölüm-0003Salı günleri saat 20.00 de ekrana gelen Kara Para Aşk dizisi bu hafta Bırsaspor- Galatasaray maçı medeiyle saat 20.00’de ekrana gelecek.

Elif ve Ömer sonunda kendilerini Nilüfer’e götürecek kişiyi bulmuşlardır. Sıtkı hakkında öğrendikleri yüzünden kardeşi için iyice endişelenen Elif’in beklemeye tahammülü kalmamıştır. Hızla aramaya başlarlar. Elif ve Ömer Sıtkı’nın peşindeyken aldıkları telefonla her şey değişir. Elif bir kez daha kardeşi için büyük bir bedel ödemek zorunda kalacaktır.
Metin’in elinden kaçmaya çalışan Nilüfer’in girişimi başarısızlıkla sonuçlanır. Bu kaçış denemesi Nilüfer’in hiç beklemediği sonuçlar doğuracaktır. Bu arada Nilüfer için endişelenen Mert aralarındaki aşk sırrını açık etmek üzeredir. Tayyar ve Metin’in iki genç arasındaki bağı öğrenmeleri pek çok şeyi değiştireceği için tehlikelidir.
Levent’in holdingde yeniden işe başlamasını sağlayan Bahar için en büyük engel aşılmıştır. Levent ilk icraat olarak birlikte mücadele edecekleri holding çalışanları için bir motivasyon partisi tertip etmek ister. Elif ve Ömer büyük bir kalabalığın önüne sevgili olarak çıkma tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Yayın Tarihi : 16 Nisan 2014 / Çarşamba

Yayın Saati  : 22.00

Kara Para Aşk 6. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=flz4Uhzjan0[/youtube]

Kara Para Aşk 6. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

mehmetcan 16 Nisan 2014

karaparaaşk oynamıyor atv yerine maç oynuyor bu yönetmenler nefret ediyorum insanı meraklandırıyor atv kınıyorummmmmmmmm şimdi haftaya çarşb nasıl bekleyecem haksızlıkk

mehmetcan 16 Nisan 2014

en heyecanlı yerde karaparaşk ertelendi 🙁 haksızlık bu atv kınıyorum lanet gelsin maçaaaaaaaaaaaaa

Sayfa da63 sorgu var. 1,575 saniyede yüklendi.