En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Karadayı’nın 79. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar, Video Galeri 6 Ekim, 18:15'de eklendi

79.Bölüm:

          Kabadayı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mahir, Boksör Hilmi’yi madara ettikten sonra onun mıntıkasını da ele geçirmiştir. Artık her kabadayı gibi el öptürmek ve haraç almak zorundadır. Fıtratına ters de olsa Mahir intikamı uğruna bazı şeylerden ödün vermeye başlamıştır. Yeni mıntıkasında bir de bitirimhanesi olmuştur. Namı giderek yayılmaktadır. Bunu duyan Nail içkiye zam yaptığının haberini yollar. Mahir ilk kez hedefindeki kabadayılardan biriyle irtibata geçecek bir fırsat yakalamıştır. Zam yapmayı kabul eder ve Nail’le görüşme talep eder. Mahir Nail’le tanışmayı başarabilecek midir?

Mahir’i kontrol edebilmek için Ayten’den yardım isteyen Feride onu ikna etmeyi başarır. Mahir’in peşine bir adam takarlar. Feride ne olursa olsun Mahir’i durdurmakta kararlıdır. Son bir kez karşısına çıkar konuşur ama Mahir’in vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Feride Mahir’in zarar görmesine engel olabilecek midir?

Tutuklu yargılanmak üzere hapse atılan Boksör Hilmi yaşadıklarını gururuna yediremez. Bir gece hapisten kaçacak ve Mahir’le teke tek dövüşecektir. Haber yollar ve Mahir kabul eder. Boksör ve Mahir karşı karşıya geldiklerinde beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar. Bu olay Mahir’in bütün planlarını alt üst etmeye yetecektir.

Yayın Tarihi : 6 Ekim 2014 / Pazartesi

Yayın Saati  : 20.00

 

Yapım              :  Ay Yapım

Yapımcı           :  Kerem Çatay

Yönetmen                :  Uluç Bayraktar / Cem Karcı

Senaryo                    :  Eylem Canpolat / Sema Ergenekon

Oyuncular       :   Kenan İmirzalıoğlu (Mahir), Çetin Tekindor (Nazif), Bergüzar Korel (Feride), Rıza Kocaoğlu (Yasin), Civan Canova (Çetin), Leyla Lydia Tuğutlu (Songül), Melike İpek Yalova (Ayten), Atsız Karaduman (Dalyan Rıza)

Kenan İmirzalıoğlu (Mahir)

Kenan İmirzalıoğlu (Mahir)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 1,397 saniyede yüklendi.