En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Karagül Dizisi – Fox Tv

Dizi Arşivi 10 Haziran, 00:22'de eklendi

Karagül dizisinin oyuncuları,Karagül dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Karagül dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Kendal’ın en büyük cezası olan olan vicdanıyla hesaplaşma günleri gelip çatmıştır. Bu güne kadar yaşadığı ve yaşattığı zulmü yine de anasının kucağına dindirmeye çalışırken, Kadriye Ana, kendi elleriyle yarattığı cehennemde yanan oğlunun acısına dayanabilecek mi?

Ebru bıkmadan usanmadan çocuklarını bir arada tutmaya çabalamaktadır. Açılan yaralar, gidenlerin acısıyla baş etmeye çalışan Baran eline geçen son mektupla birlikte öğrendiklerinden sonra Ebru’ya “Anne” diyebilecek mi?

Bilinmezden gelen ayak seslerinin sahibi kim?

KARAGÜL 125.  ve Final BÖLÜM FRAGMANI  İÇİN TIKLAYINIZ

KARAGÜL 125. ve Final  BÖLÜM RESİMLERİ  İÇİN TIKLAYINIZ

Karagül  Oyuncular: Ece Uslu, Mesut Akusta, Özcan Deniz, Hilal Altınbilek, Yavuz Bingöl, Şerif Sezer, Özlem Conker, Mert Yazıcıoğlu, İlayda Çelik, Ayça Ayçin Turan

Karagül  Senarist Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat (1)
Pınar Uysal ve Funda Çetin (2-12)
Erkan Birgören, Betül Yağsağanve Beril Köse (13-)
Karagül  Yönetmen Murat Saraçoğlu
***************************************************************

Karagül Seti Sonunda Paydos Dedi

mert yazıcıoğlu karagül-118-00009FOX’un 4 sezondur en çok izlenen dizilerinden birisi olan ”Karagül” ekranlara veda ediyor!

Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği, başrollerinde Ece Uslu, Mesut Akusta ve Şerif Sezer gibi isimlerin yer aldığı ”Karagül” dizisi 3 bölüm sonra 125. bölümde ekran macerasını sonlandıracak. Sevilen dizinin çekimleri dün sona erdi.

”Karagül” 125. bölümüyle 10 Haziran 2016 Cuma akşamı 20.00’da FOX’ta final yaparak ekranlara veda edecek.

Karagül’de Hüzünlü veda; Sibel Öldü, Ebru Ojen Diziye Veda Etti

karagül4 sezondur Karagül dizisinde rol alan web Sibel karakterine hayat veren Ebru Ojen dizide ölerek veda etti. Karagül’ün son bölümünde Sibel’i kızının kolları arasında can vererek diziye veda eden Ebru Ojen’in performasnı izleyenleri göz yaşına soktu. Üç buçuk senedir dizide Sibel karakteriyle rol alan Ojen için dizinin yönetmeni Murat Saraçoğlu şunları yazdı.

 3,5 yıl ter döktü, Sibel’i Sibel yaptı. Gık demedi oynadı. @ebruojensahin yolu açık olsun.

Karagül dizisine geçtiğimiz haftalarda veda bir isim de Melek karakterine hayat veren Sebahat Kumaş’tı. Dizinin ilk bölümünden beri kadroda yer alan 2. ayrılık olan bu ayrılık ile gözler Şerif Sezer’e çevrildi. Acaba sevilen oyuncu da senaryo gereği dizide ölerek mi veda edecek?

Ah Be Melek! Sonun Böyle Mi Olacaktı?

ah-be-melekMantık çevresinde yaşamaya çalışan bireyler içindeyiz ve nefes almaya çalıyoruz. Gerçekle yalanı birbirinden ayırarak hemde. Ama Karagül dizisinin 108. bölümünü izlerken kendi gerçeğimle çeliştim ve sanki kendi canımdan can kopuyormuş gibi “Yapma Melek” diye bağrı vermişim.

Ah Be Melek! Sonun Böyle Mi Olacaktı be Kuzum?

Oysa ki her zaman yaptığım gibi; eşe dosta  söylediğim gibi “Alt tarafı film bu; gerçek değil. Boş yere kendini kaptırma”  diyerek acı bir sahne de olsa televizyonun zevkini çıkarmalıydım ama öyle yapamadım işte. Melek’in ölümle buluşmaya gideceği anda kollarını açıp onu kucaklamak istemesi (ki defalarca bu şekilde bir ton sahneler çekilmiştir) bana çok ama çok dokundu.

İyi bir oyunculuk, başarılı bir çekim olunca bu duyguyu hissedebiliyorsunuz ve sonrasında kendi kendinize soruyorsunuz. Dışarıda Melek’in durumunda olan ve sonları baştan yazılmış nice Melek olduğunu düşünüyorsunuz. Onları hali nice olacak?

 

Sonuç olarak bunu benim gibi nice hayatın gerçeklerine kendini  kaptırıp, görmezden gelenlere hatırlattığı için bile Karagül ekibini ve Melek‘i canlandıran Sabahat Kumaş‘ı kutlamak lazım. Ölümü bu denli ciddiye alıp; o ciddiyetle bu ölüm sahnesini çektiğiniz ve bu acıyı bize hissettirdiğiniz için. Ömrünüz uzun olsun.

Dizi Arısı – televizyon-dizisi.com

Karagül’de Meleğin Ölümü Şok Ettikaragül-melek

Karagül dizisinde Şanverdi Konağı’nın bahtsız kızıMelek sonunda kendi canına kıyarak uçurumdan aşağı atladı. Annesi, Abisi Kendal ve diğer Ev halkının karşısında kendini gerisin geri uçurumdan geride bırakarak izleyicileri de şoke edecek şekilde hayatına son verdi Böylece Melek rolünü canlandıran Sebahat Kumaş Karagül dizisinden ayrılmış oldu.

Sebahat Kumaş Kimdir?

Sebahat Kumaş 1989 senesinde Aydın ilinde dünyaya geldi. Aydın ilinde bir süre yaşam sürdükten sonra İzmir iline yerleşen oyuncu gençlik yıllarının büyük bölümünü bu ilde geçirmiştir. Mesleği gereği İstanbul ilin eyerleşen Sebahat Kumaş temel eğitimlerinin tamamını İzmir ilinde aldı. Çok küçük yaşlardan beri fotoğrafçılığa ilgi duyduğundan dolayı üniversite tercihini de bu yönde yapan oyuncu Açık Öğretim Fakültesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümüne giderek burada eğitim aldı.

Güzel bir bayan olmasından dolayı uzun süre fotomodellik alanında faal olan Sebahat Kumaş oyunculuk alanında eğitim alarak dizi dünyasında yer alan çeşitli projelerde rol alma fırsatını yakaladı. Kendisinin Ekol Drama Alya Algan’dan oyunculuk eğitimi aldığı bilinmektedir.

İzleyici karşısına ilk olarak Arka Sıradakiler dizisinde rol alarak başlayan oyuncu daha sonra Adanalı, Bahar Dalları, Öğretmen Kemal, Muhteşem Yüzyıl ve Karagül gibi projelerde rol almıştır. An itibari ile Karagül dizisinde Melek karakterini canlandırmakta olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz. Karagül dizisindeki performansının herkes tarafından beğeniliyor olmasından dolayı yer aldığı bu proje sayesinde mesleğinde zirveye ulaşacağı düşünülmektedir.

Melek Merdan’ı Vurdu. Peki Şimdi Ne Olacak?

karagül-108
Fox TV’nin sevilen dizisi Karagül yine Heyecanlı bir bölümle ekrana geldi. Dizinin 107 nci bölüm finalinde Melek elinde silahla Merdan’ın karşısına dikildi. Karagül’ün 108. bölüm fragmanında ise Merdan’ı öldürdüğünü görüyoruz. Peki şimdi Melek ne yapacak?Merdan’ın Ailesi Melek için ölüm emri verdi. Kaçak olan Melek Merdan’nın ailesine teslim edilemediği için Baran rehin alındı. Melek ve Baran kurtulacak mı ? Bu uğurda kim kurban verilecek? Hepsi 12 Şubat Cuma günü Karagül 108. bölümünde Fox TV’de cevap bulacak.
İLGİLİ FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İşte Karagül’ün 4. Sezon Fragmanı

karagül dizisiYapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği, çekimleri Gaziantep ve Şanlıurfa’nın Halfeti yöresinde çekilen Karagül dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yönetmen koltuğuna Murat Saraçoğlu’nun oturduğu, başrollerinde Ece Uslu, Mert Yazıcıoğlu, Ayça Ayşin Çevik, Hilal Altınbilek, Özlem Conker, Saruhan Hünel ve usta oyuncu Şerif Sezer gibi isimlerin yer aldığı dizinin 4. sezonu ile Fox ekranlarında devam edecek. 3. sezon finalinde Baran’ın oğlu olduğunu öğrenen Ebru, yeni sezonda neler yapacak herkes merakla bekliyor.

Karagül, yeni sezon yepyeni bölümleriyle FOX’ta!

Karagül ve Annelik

Öncesinde kardeşlik duygusunu anlattığım, ilkyazımın ardından şimdi de annelik ve kadınlık duygusundan bahsetmek istiyorum. Bu hafta anneler günü haftası ve sanırım anneliğin her tonunun en iyi işlendiği dizi Karagül.

Dizimizin ana karakteri Ebru’dan başlayalım. Ebru, küçük yaşta ailesini kaybetmiş, eğitimini yarıda bırakıp Murat’la evlenmiş, Kendal’ın deyimiyle Sosyete Gülü. Ama Murat ölene kadar elini sıcak sudan, soğuk suya sokmayan Ebru, çocukları için Halfeti’de yaşam mücadelesi veriyor. Kimi zaman bahçede Karagül yetişti, kimi zaman bir cafede çalıştı. Ebru’nun anneliği o kadar sarmalayıcı ki, Baran’ı da hatalarına asiliklerine rağmen kabul etti. Aslında, Baran onun için en büyü yara. Zira Baran doğduğunda, aynı dönmelerde kendi oğlunu yani Baran’ı kaybetmiştir. Halfeti’ye geldiğinde ölen eşinin ilk eşi ve bir oğlu olduğunu öğrenince, aşka,sevgiye olan inancı da sarsılır. O, sadece evlatları için mücadele eden bir anne olmuştur. Ebru konaktakilerin hayatına da dokunur, o Asım için okul aradı, Melek’in açık liseye yazılmasına vesile oldu. Ebru karakterinin bir de eksikliği doğuyor buradan, bazen dışarıdaki sorunlarla o kadar haşir neşir oluyor ki, sana ihtiyacım var diye bas bas bağıran çocuklarını göremiyor. Sanırım bu da onun anneliğin eksikliği.

İkinci kadınımızı ise Narin, Murat’ın ilk eşi Narin’in yaşamı her kadının içini cızlatacak şekilde. Küçük yaşta yetim kalan, teyzesinin oğluyla evlendirilen Narin’in çocuğu da olmamıştır. Eşi de gönlünü İstanbullu Ebru’ya kaptırmıştır. Narin’e susması için, Ebru’nun oğlu Baran verilir. Narin, Baran’ı sever. Onun ki kendinin olmayan bir çocuğu sahipleniş, ona beslenen analık duygusu. Baran’ı o kadar sahiplenir ki Ebru’nun Halfeti’ye gelişiyle her gün korku dolu anlar yaşar, gerçeğin ortaya çıkmaması için elinden geleni yapar. Narin’in hikâyesinde, hissettiklerini kendi ağzından dinledik geçen hafta. Oğuz’un dediği gibi o başkasının oğlunu sevecek kadar gönlü büyük, ama korkuları yüzünden de bir o kadar karanlık. Narin,analığı Baran’la yaşadı, kadınlığını Oğuz’la. İkisi arasında kalan Narin bakalım neler yapacak?

Kendal’ın eşi olan 3. Kadınımız ise Emine. Onun yaşamı da tam bir hayal kırıklığı. Eşiyle büyük bir aşkla evlenen Emine, engelli bir çocuk olan Asım’ı dünyaya getirince eşi ile arasına dünyalar girer. Kendal, Asım’ı kabul etmez, Emine’nin yüzüne bakmaz. Emine tüm varını, ömrünü oğluna adar. Emine, oğluna bebek gibi bakıyor. Oğlu Asım’ın sadece bedensel engeli var, zihin ve algı yönünden o kadar kuvvetli ki, annesine destek de oluyor, babasına ders de veriyor. Dizinin en sessiz karakterlerinden Emine, oğlu söz konusu olduğunda yırtıcı bir kaplana dönebiliyor. Emine’nin kadınsal olarak bizleri kızdıran en kötü özelliği, o evde devamlı iş yapan onun olması, bundan memnun o ama biz onun oturmasını istiyoruz. En büyük gelin o sonuçta. Ve Emine’nin Kendal’a olan aşkı, kadınlık olarak baktığımızda, gözünü açtığı erkeği, oğlunun babası Kendal’dan vazgeçemiyor. Aşk, sevmek ve kadınlık için ibretlik bir hikâye onunki.

Özlem’de Kendal’ın ikinci eşi. 3 eşten resmi nikâhlı tek eş olan Özlem şu anda hanım ağa rolünde. Ama son iki bölüm onun hikâyesi herkesi derinden etkiledi. Abisi tarafından ağaya erkek evlat doğursun diye satılan bir genç kadın O. Ama evladının kız olduğu öğrenilince, ağa onu da aldatır, hatta edilen bir kavgada bebeğini düşürür, bir daha da çocuğu olmayacağı anlaşılınca dünyası kararır. O kızının hayallerini kuran bir anne. Öfkesi bu yüzden. Sevgiyi arayışı ise ezelden. Kasım, onun için doğru kişi değildi, ama o anlayamadı. Sadece sevilmek, lokmaları sayılmadan bir dilim ekmek yemek istediğini söyledi. Kasım, belki onun lokmasını saymazdı ama Kasım’ın geçmişi de oldukça karanlık zira ve onun da bir hikâyesi var.

Şerif Sezer - Karagül-79-bölüm-00006Kasım’ın hikâyesinde etkili olan kişi, Kendal’ın son eşi Sibel. Genç yaşta sevmiş Kasım’ı, ama Kasım hapise girince kalmış bebeği Ayşe’yle. Anne babası kendi üzerine almış, o annesiyken Ayşe’nin ablası olmuş. Tek isteği kızı Ayşe’nin okuması, meslek edinmesi, kendi hatalarını yapmaması. O da susuyor çoğu zaman, hakaretleri çekiyor. Ayşe’ye biri bir şey dediğinde o da canla başla mücadele ediyor. Zira Sibel’in Kendal’dan da bir oğlu oldu. O bebek de hasta geldi dünyaya. Sibel şimdi iki çocuğunun hayatı için mücadele ediyor.Bir yandan da  Kasım’ın Ayşe’yi öğrenmesini engellemeye de çalışıyor. Özlem’ e de  Kasım’ı anlatmaya çalıştı, ama Özlem anlamadı. Nasıl Sibel’in gönlü daha önce anlamadıysa, Özleminki de bu sefer anlamadı.

karagül-76- 00004Dizimizde anne figürleri oldukça fazla. Fikriye var, diziye sonradan dahil olan. Ablasının eşiyle yasak aşk sonucu oluşan oğlunu alıp başka bir adamla evlenmiş. Üvey baba Kenan’a da, Fikriye’de kötülükler yapmış. Ama Fikriye oğlu için ayakta durmuş.

Karagul-74-2015-03-05_00004Dizinin en güçlü karakteri Kadriye Ana. Analığın her çeşidini içinde barındırıyor. Murat’ın, Kendal’ın anası olan Kadriye, evini Narin’e Fırat’a da açmış, sonra Özlem’e, Sibel’i, Ebru’yu kanatlarına aldı. Bazen öyle ibretlik hikâyeler anlatıyor ki, herkes susuyor. Ama o da kuramamış dengeyi hiçbir zaman iki oğlu arasında. Pişmanlıkları olan bir kadın. Ama herkes ona ana diyor. Çünkü onun için de biraz Ebru, biraz Narin, biraz Emine, Biraz Sibel, biraz Özlem var. Zira geçmişe dönüş sahnelerinde eşine nasıl âşık olduğunu görüyoruz.

Bu Pazar anneler günü. Dizimiz de Cuma günü. Ne güzel olur, her çocuk annesiyle birleşse, mutlulukpozu verse.

Anneler günü demişken, üzerimde emeği sonsuz olan değerli annem nezdinde, bütün annelerin anneler gününü kutlarım.

Serpil DAĞÇAYIR

Karagül Dizisi Neden Bu Kadar Başarılı Oldu?

karagül2013 Mart ayında başlayan dizi, aslında klasik bir ağalık dizisi gibi görünüyordu, fakat daha ilk bölümde kardeşini hırsla öldüren, Baran’ı vermem diyen Kendal sahnesiyle dizi bir anda parladı.

Diziye klasik bir ağa dizisi demek, emeğe haksızlık olur. Bir nevi Gurbet Kadını havası taşıyan dizi, orta yaşa hitap ettiği, gibi genç kesimi de etkilemiştir.

Dizinin bu kadar ilgi görmesinin altında yatan sebepleri incelediğimizde, temel kavramın çok da uzak olmayan kardeşlik bağı ilişkisine dayalı olduğunu görebiliriz.

Dizi de Kendal- Murat çekişmesi ana konulardan biriydi. Burada Kabil’le –Habil’den beri gelen kardeş kavgalarının kıskançlıklarının altı çizilmiş ve iki kardeş arasındaki öfke canlı tutulmuştur, sonraki süreçte Murat abisini ne kadar affetse de diziye üçüncü bir kardeş olarak Kenan eklenmiş ve hikâyede kardeşler arası bağ yinelenmiştir. Bu üç kardeşin Melek adında bir de kız kardeşleri var, Murat’ın yaşadığı sırrının ilk paylaştığı kişi olan Melek, Kendal’la da karşı karşıya yer yer gelmektedir. Henüz Kenan’la aralarında bir yakınlaşma yok ama bunun da yakın zaman da ortaya çıkacağını düşünüyorum.

Karagül 73. Bölüm 006Kardeşler arasındaki ilişkiyi yine genç oyuncularda da görebiliyoruz. Sakin bir liman gibi olan Maya ile kabarıp taşan Ada’nın birebirlerine olan bağlarını, birbirleri için aşlarında fedakârlık yapmaları hikâyemizde diğer bir kardeşlik örneği.

Elbette Baran ve kardeşleri arasındaki ilişkiyi de buraya eklemek gerekiyor. Baran, babasını ve kardeşlerini uzaktan izlemiş, çocukluğu çalınmış bir çocuk. Bu yüzden başta kardeşleri ne kadar istemese de zamanla onları kabul etti, kızlar da Baran’ı zor da olsa kabul ettiler.

Karagül 51. Eylül 003Aslında onlar 4 kardeş, Ada ve Baran birbirlerine benzeyen, öfkelerini dışarıda, hüzünlerini içerde kimseyle paylaşmadan yaşayan iki kardeşken, Rüzgâr ve Maya sessiz kalırlar diğer kardeşlerine göre. Maya, annesi gibidir Rüzgâr’ın, onu her gün okula götürür, okuldan alır. Astım hastası olan, olaylara karşı sessiz kalıp, susan Rüzgâr, diğer kardeşleri özellikle abisi Baran tarafından da çok sevilir.

Dizimizdeki kardeş ilişkileri burada kalmıyor. Çocuk yaştan yetim kalan Narın ve abisi Fırat’ta birbiriden başka dayanağı olmayan iki kardeşti, kardeşinin sırrını sevdiği kadından uzun zaman saklayan Fırat, açıklayacağı vakit diziden ayrılmıştır. Fırat’ın ölümü ile dayanağını kaybeden Narin’de bunalımlı zor günler yaşamıştır.

Burak Çelik ve Ayça Ayşin Turan

Dizimizde kardeş ilişkileri oldukça fazla, Serdar ve abisi Oğuz komutanı da atlamamak gerekir, zira Serdar ‘da geçtiğimiz bölümlerde abisi için dayak yemiştir.

Özlem ve ağabeyleri de birçok serüven yaşadı ve abisinin Özlem’i alnından öpmesiyle o hikâyede başka yöne saplandı.

Şerif Sezer Karagül 49. Bölüm 00008Dizimizde en son Kadriye Ana ve kardeşlerini bıraktım. Onlarda 3 kız kardeşlermiş, Kadriye’nin gönlünün çarptığı Mehdi’ye öz kardeşinin de gönlü çarpar, Kadriye evlenirken, Fikriye gizli saklı bir ilişkiye bulaşır ve kaçar gider Urfa’da. Kadriye bilmez bunu yıllarca.. Bir gün kardeşi anlatır, abla yüreği çok sarsılır affeder kardeşinin hastalığını… Zira ikisi de diğer kız kardeşlerinin küçük yaşta kaybetmişlerdir. Narin ve Fırat’a Kadriye bakmış büyütmüştür.

Dizimizde kardeş ilişkileri yoğun bir şekilde işlenmiştir. Sanırım çoğu kişi izlerken kendi kardeşleriyle olan ilişkileri düşündüğü için bu kadar zamandır lider durumda olan bir dizi Karagül.

Serpil DAĞÇAYIR

Karagül Dizisi İtalyan Televizyonuna Satıldı

karagülFox Tv’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Karagül bir ülkeye daha satıldı.

Başrollerinde Mesut Akusta, Ece Uslu, Mert Yazıcıoğlu, Ayça Ayşin Çevik, Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı, yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği Karagül dizisi bir ülkeye daha satıldı. Dizi İtalya’ya da satıldı.

Dizi İtalya’da 14 Temmuz’dan itibaren yayın hayatın hayatına başlayacak.

Karagül’de Baran ve Ada Ölümle Burun Buruna

Şahin ve adamları Ayşe ve Ada’yı kaçırırlar. Peşlerinden giden Baran ve Emre’de onlar gibi tehlike ile baş başa kalırlar. Gözleri dönmüş olan Şahin ve adamlarının tanık bırakmaya niyetleri yoktur. Baran, Ada, Ayşe ve Emre için yolun sonu mu görünüyor. Karagül dizisi bu sorulara 13 mart cuma gün yanıt verecek. İşte Karagül’ün 75. Bölüm fragmanı.

Fragmanı Görmek İçin Tıklayın

Saruhan Hünel Karagül Dizisinde

Saruhan Hünel KaragülBaşrollerini Ece Uslu, Mesut Akusta, Özlem Conker ve Şerif Sezer’in paylaştığı, Avşar Film-Şükrü Avşar yapımcılığıyla Cuma akşamları FOX TV’de ekranlara gelen Karagül‘de Saruhan Hünel iddiaları doğru çıktı!

Ekranlardan uzun bir süre ayrı kalan yakışıklı oyuncunun bir süre önce dizinin kadrosuna dahil olacağı söylentileri çıkmıştı. Saruhan Hünel, 76.bölümüyle beraber Karagül dizisinin kadrosuna katılacak. Geçtiğimiz günlerde Saruhan Hünel’in, bir derginin ödül töreninde Şükrü Avşar ve Ferdi Tayfur ile beraber fotoğraf çektirmesi de bu iddiaların doğruluğunu arttırmıştı.

Bülent İnal Karagül Kadrosuna Dahil Olacak mı?

bülent-inalox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, oyuncu kadrosunda Ece Uslu, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Özlem Conker ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı Karagül dizisine, son olarak Urfalıyam Ezelden dizisinde rol alan Bülent İnal katılıyor.

Avşar Film’in patronu Şükrü Avşar, başrol oyuncusu Ece Uslu’yla aşk yaşayacak karakter için Bülent İnal’la anlaşmak üzere olduğu öğrenildi. Karagül macerası başlamadan öncede Şükrü Avşar’ın, Özcan Deniz’in rolü Murat Şanverdi’yi İnal’a, Ece Uslu’nun Ebru karakterini de Şebnem Bozoklu’ya götürdüğü biliniyor.

Haberin doğru olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

İbrahim Kendirci Karagül’de Kenan Karakterine Hayat Verecek

İbrahim Kendirci 2012Karagül dizisinde’Kenan’ı kimin canlandıracağı belli oldu.

Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, oyuncu kadrosunda Ece Uslu, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Özlem Conker ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin yer aldığı Karagül dizisinde ‘Kenan’ karakterini, Kavak Yelleri ve Sevdaluk dizilerinde rol alan başarılı oyuncu İbrahim Kendirci canlandıracak.

Kenan’a hayat vermesi için yapımcı Şükrü Avşar, Yavuz Bingöl’ün de önerisiyle Nejat İşler’e teklif götürdüğü, ancak İşler’in sağlık sorunlarından dolayı dizi temposunu kaldıramayacağını belirterek teklifi reddettiği öğrenildi.

Karagül Oyuncusu Şerif Sezer Talihsiz Bir Kaza Geçirdi

Karagül 64. Bölüm 006FOX ekranlarında yayınlanan başrollerini Ece Uslu,Mesut Akusta,Hilal Altınbilek,Özlem Conker ve Şerif Sezer’in paylaştığı reyting rekortmeni dizide talihsiz bir kaza yaşandı!

Dizide Kadriye karakterini canlandıran başarılı oyuncu Şerif Sezer’e Beşiktaş’ta araba çarptı.Hastaneye kaldırılan başarılı oyuncu tedavi edildikten sonra eve gönderildi.

Dizinin yapımcısı Şükrü Avşar’dan ise durumu iyi dinlenecek cevabı geldi.

Yavuz Bingöl Karagül Dizisinden Ayrılıyor mu?

Yavuz Bingöl ve Ece Uslu - Karagül 48. Bölüm 00012FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve başrollerinde Ece Uslu, Özlem Conker, Mesut Akusta ve Şerif Sezer gibi isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizi ”Karagül”de ayrılık yaşanacak.

Halfeti’nin muhteşem doğal atmosferinde çekilen dizide Fırat karakterini canlandıran Yavuz Bingöl, 63.bölümde öldürülünce diziye veda edecek.

Usta oyuncu, dizinin aradından sinema filminde rol alacağını ve kendisine dizi teklifleri gelmesine rağmen Eylül 2015’e kadar yeni bir projede yer almayacağını belirtti.

Karagül Dizisi 28 Ekimde Yunan Televizyonunda

karagülFox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Karagül, Yunanistan’ın Star televizyonunda ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ adı ile 28 Ekim Salı günü izleyici ile buluşacak. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin sona ermesinden sonra ekrana gelecek olan dizinin Yunanistan’da nasıl yankı uyandıracağı merak konusu oldu. Ece Uslu, Mesut Akusta, Özlem Conker, Şeref Sezer, Hülya Duyar ve Mert Yazıcıoğlu gibi sevilen isimler yer aldığı Karagül dizi 3. sezonunda Cuma günlerinin en çok izlenen dizisi konumunda

Bülent Polat ve İbrahim Kendirci Karagül Dizisine Dahil Oldu

Bülent-Polat-ve-İbrahim-KendirciFOX ekranlarında yayınlanan başrollerinde Ece Uslu, Mesut Akusta, Şarif Sezer ve Özlem Conker’in oynadığı Karagül dizisine iki yeni isim dahil oldu

Karagül dizisinin kadrosuna İbrahim Kendirci ve Bülent Polat dahil oluyor.

Bülent Polat dizide Hilal Altınbilek’in canlandırdığı Özlem karakterinin abisi olarak diziye dahil olacak. İbrahim Kendirci’nin rolü ise hanüz bilinmiyor.

Karagül Dizisinin Yurt Dışı Satışı Devam Ediyor

Karagül DizisiAvşar Film’in yapımcılığını yaptığı Karagül Dizisine yurt dışından gelen talepler büyüyor. Pakistan, Bulgaristan ve Romanya’dan sonra 7 ülkeye daha satışı yapılan dizi ülkemizde yüksek reytingleri ile ilgi ile izleniyor.

3. sezonu devam eden karagül dizisinde Ece Uslu, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Özlem Conker, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Hulya Duyar, Hilal Altınbilek veMert Yazıcıoğlu gibi sevilen oyuncular rol alıyor

Karagül 51 . Bölüm FragmanıKaragül 16 Ülkeye Satıldı!

Yapımcılığını Avşar Film – Şükrü Avşar’ın üstlendiği FOX ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Karagül, Pakistan ve Bulgaristan’a satışından sonra tek seferde rekor satış gerçekleştirdi.

Başrollerinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Mesut Akusta, Özlem Conker, Özcan Deniz ve usta oyuncu Şerif Sezer’in rol aldığı Karagül dizisi yeni bir başarıya daha imza attı ve 16 ülkeye satıldı.

Karagül yeni sezonda FOX’ta!

Karagül 39. Bölüm 00011

***************************************************************

Geçtiğimiz aylarda çekimlerine başlanan “Karagül” dizisinde başrolleri Şebnem Bozoklu, Yavuz Bingöl, Bülent İnal ve Özlem Conker paylaşacaktı. Dizinin ilk bölümünü izleyen Avşar Film patronu Şükrü Avşar, içine sinen bir iş olmadığı ve dramanın yetersiz bulduğu gerekçesiyle dizinin oyuncu kadrosunu değiştirme kararı aldı.

İlk olarak Şebnem Bozoklu’yla yollarını ayıran Şükrü Avşar, Ece Uslu ile anlaştı. Bülent İnal’ın canlandıracağı karakteri ise bir bölüm olarak Özcan Deniz oynayacak. Diziye usta oyuncular Şerif Sezer ve Mesut Akusta da dahil oldu ve eski kadrodan sadece Yavuz Bingöl ve Özlem Conker kaldı.

“Karagül” dizisinin yeni oyuncu kadrosuyla çekimleri önümüzdeki hafta başlayacak.

Yorumlar

Yazıya 38 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Muhammed Tunaboy 01 Nisan 2013

karagül dizisi mükemmel.

ilahe 05 Nisan 2013

her şey güzelde ben bu diziyi özcan deniz var diye izlemeye başladım ama galiba artık olmayacak doğrumu anlamışım?

Ilahe'ye cevap 07 Nisan 2013

Niye özcan deniz i napacaksın? Babanın oğlumu da bir diziyi onun için izledin ayrıca evet öldü dizide, kurtulduk muhaaaaaaaaaaahahahahahahahhah

buket 20 Aralık 2013

la mal mısın nesin kızım ak.dizide kurtulduk felan hayırdır hangi köyün muhtarısın sen?

irem ölmez 05 Nisan 2013

özcen denizi daha filime göztermeden öldürdünüz ne biçim bi filim bu dallas gibi dizi olmuş

merve 08 Nisan 2013

özcan deniz dizden çıkmasın öacan dizide kalsın

Ayse 08 Nisan 2013

ne sacma özcan denizi öne atarak dizi baslatmak, simdi kim bakacak bu diziye ahaaha rezalet ötesi, benden devami gelmez, yavuz bingöl fena degil ama yasli ask mesk rolü icin!!!!

hazal kaya 08 Nisan 2013

cox guzel harika b

Nur 09 Nisan 2013

Bence dizinin ratingine göre özcan deniz diziye geri dahil olabilir

seval 03 Mayıs 2014

madem özcan deniz çıktı diziden bari yerine başka sanatçı koyun murat o olsun yaaaaaaaaaaa

gizem 19 Nisan 2013

çok seviyorum bu diziyi

Ilayda 31 Ağustos 2013

Karagul cook guzel bir dizi

sevcan 20 Nisan 2013

özcan deniz diziye dönmeli yoksa çok sıkıcı izlenmez

dilek 26 Nisan 2013

Bncede ozcan deniz ayrilmamali neden ozcan deniz adini
dizi basinda kullaniyorlar ve sonradan degistiyorlar
Bncede ozcan deniz olmazsa bu dizi beklenen retingi
Almaz

EDA 27 Nisan 2013

ne kadar salakca yorumlar atmişsınız diziyi takip ettinz çok belli oluyorrr özcan deniz konuk oyuncu olarak girdi yani basrolde ece uslu ile yavuz bingöl var…

selma semiha ayşe 03 Mayıs 2013

aynenn ya özcan deniz oölmesin 1 ay sonra ortaya cıksa mükemmellll olurrrt

revnak özgece 17 Mayıs 2013

özcan deniz var diye seyrediyordum tekrar çıkacak zannettim ,tadı kaçar böyle bencede.inşallah tekrar anlaşırlar,

mustafa yeşilçimen 08 Haziran 2013

karagül dizisinin en harika oyuncu MELEK rolünü çok güzel oynuyor

damla 14 Haziran 2013

YA KARAGÜL DİZİ ÇOK GÜZEL BAYILIYORUM BARAN ÇOK GÜZEL ROLÜNÜ OYNUYO SEZON FİNALİNDE BARAN SÜPER OYNADI

ayla 15 Haziran 2013

arkadaslar bu dizi bir kisiyle oynanmiyor.harika bir dizi olmus zevkle izliyoruz ve avustralya gibi ulkedede birinci sirada diyebilirim ordaki oyuncularimiz kaliteli arkadaslarimiz lutfen yazdiklarimizi secerek ozenerek yazalim.bu arada ozcan deniz hayraniyim ama bir o kadarda turk sinemaseverim dizide emegi gecen arkadaslarimiza tesekkur ederim harika bir dizi severek izliyoruz

B,A 17 Haziran 2013

Katiliyorum sana Ayla dizinin konusu ve oyunculari süper.Önce Özcan Deniz var diye izledim ama bir daha birakamadim.Herseyi ile mükemmel bir dizi.

merve 16 Haziran 2013

bence ozcan deniz olmedi cunku onu dizinin basinda biri kurtardi

ceren şimal yılmazer 29 Haziran 2013

yaaaaa napacağınız özcan denizi ne güzel dizi kıçınızı kırıp oturun hem özcan deniz ölmedi gelecek

roya 02 Temmuz 2013

yaaaa,dizinin yonetmeni soyledi ki ozcan donebilir,ne olur olmesin,benim hala umudum var…ya siz ne kadar sanslisiniz,yani turkiyede yasiyanlar,conku dunyanin en yakisikli erkeleri bence ozcan,emrah dir,baska bir sey var bu ikisinin bakislarinda guluslerinde

mehtap 13 Temmuz 2013

dönecek özcan deniz adım gibi eminim göreceginiz

hale 02 Eylül 2013

ozcan deniz diziye donmeyecek yuzde 100

seval 03 Mayıs 2014

madem çıktı ne gösterip duruyosunuz sıktınız artık

seval 03 Mayıs 2014

bari başkasını çıkarın murat yerine sanatçı değiştir sayın yönetmen böyle daha iyi olur özcan başka diziden parayı götürdü vayyyyyy memleketin haline vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

aygul 29 Eylül 2014

Defol bu diziden..zaten mahf ediyordun..Para icin satdin Karagulu

karagülcü 15 Ekim 2014

MUHTEŞEM BİR DİZİ ÇOK SEVİYORUZ ÖZCAN DENİZ ÇIKSADA BİRŞEY DEĞİŞMEZ ÇOK KALİTELİ BİR DİZİ..CUMANIN YILDIZI KARAGÜÜÜL..☺☺☺

Irmak Damla 14 Kasım 2014

en çok sevdiğim Maya

SEVDAN ALTUNSOY 15 Şubat 2015

kenan karakteri dhaa olgun biri olmalı, İbrahim Kendirci bu rol için çok genç. kendalı alt edebilecek biri gerekli. Ayrıca Baranın koskoca komutan silah çekmesi kadaar saçmaa bir senaryo olamaz !!! bekar bir kadını herkes isteyebilir. 18 yaşındaki bir çocukmu karar verecek buna.

ümit 21 Mart 2015

kenan karakterine kesin bilgi çünkü bu cuma(dün) izlediğimiz karagül 76.bölüm fox da kadriyenin kız kardeşi olna fikriyeden ve mehdiden olan oglu kenan olarak SARUHAN İNAL katıldı ve diziye devam edecek.fragmanı yayınlandı arkadaşlar.77.bölümün haftayaki bölümü.ebru sen misin hep şiddet isteyen bende bu yöreye uygun davranıcam diyo kendala karşı.bu bölümde süperdi.tekrarı pazar akşam üzeri doğru 15:00 veya 15:30 gibi foxda tekrarı yayınlanıyor.izleyelim.sakın kaçırmayalım yoksa anlayamıyoruz en ufak bi sahnesi bile.yorumlarınız beklerim. ümit

Ecem 10 Nisan 2015

kesinlikle saruhan hünel olmalı olgun ve rolü yapabilir kendalın hakkından gelir ibrahim kendirci bu rol için daha genç ve olgun bi yapıya sahip değil deiyeceklerim bu kadar
😀

harun 25 Mart 2015

Ben ce saruhan cuk oturdu zaten en karizmatik oyuncuların başını çekiyo hiç takip etmediğim diziyi saruhan için izleyecegim

aoaoao 09 Ocak 2016

Of annem her cuma bu filmi izliyor eziyet gibi geliyor

Leyla 18 Mart 2016

Saruhan hünel dönsün geri ya Saruhan hünel e yakışıyor Kenan rolü oynadığı her dizi çok başarılı

Arzu 23 Mart 2016

Bencede saruhan hunel gerı gelsın one oyle yenı kenan hıc begenılmez bence cocuk gıbı o kendalı tasıyamaz

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da59 sorgu var. 0,618 saniyede yüklendi.