En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Karagül’de Hülya Duyar’ın Performansı Alkışı Hak Ediyor

Dizi Magazin, Komik Videolar 5 Ekim, 00:19'de eklendi

hülya-dytarCuma gecelerinin yüksek reytingli dizilerinden Karagül ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Genel anlamda bir kadının mücadelesini anlatan Karagül dizisinin yan hikayeleri de oldukça güçlü.

İzleyicinin bir kaşıkta boğmak isteyeceği türden bir karakter olan Kendal’ın üzerine kuma getirdiği vefakar eşi Emine, sonunda patladı. Engelli oğlu Asım’ı  görmezden gelen Kendal, Emine’yi tokatlıyor. Emine ilk kez ağzını açıyor ve gecenin en anlamlı sözlerini söylüyor…

Bir kadın iki kere susar. Biri sevince, Biri ölünce …! Ben Öldüm…!

[dailymotion]http://www.dailymotion.com/video/x15k9vy_hulya-duyar-karagul-performansi_people[/dailymotion]

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ümit öğüt 30 Kasım 2014

iyi günler en başta KARAGÜL ekibine ve oyunularına kolay gelsin.bu arada 61.bölüm fragmanı fox.com.tr de de yayınlandı diz biterken de hemen arkasında haftanın fragmanı yayınlanıyor onun için hemen kapatmayın yv yi yada başka kanala geçmeyin fargmanların bence daha da artması lazım .önceden çok 2,3,4 fragman yayınlıyorneyse. karagül oyuncuları başta kadriye na, kendal ,ebru ,özlem , narin ve kızlar diğeleri süper.melek ve emine özlemden sonra ağzını açan kişliler arasında yerini aldı. emine kendalın bu vudum duymaz , oğlunu görmezden gelen sormayan, umursamay n bir tip karşısısnda ve kaybolmasıyla emine hastanede iken dışarı çıkıp bütün aile yanında iken sadece sibel ve melek yok o ayşeyle sibeli aynı hastanede bebeği için beklerşller.kendala laf söyleyip bu oğlumu görmezden gelmen beni kahredişyor dedi. bir kaç kelime diyip yerden bir beton taş alıp knendalın sözde oğluna aldığı baran arabasını taşı atıyor cam parçalanıyor kırıklıyor sağlam çıktı be emine ya.NEYSE mine kendal sana beddua etmiyorum san seni allah havale ediyorum allah bildiği yapsın allah benide asımıda oğlumudamı ne dedi ve seni de GÖRSÜN dedi.sonra içeri gitti ebrunun yardımıyla.bu arad kızlarda yok du o sahnede.ada maya ve ayşe ayşe sibel ablasının şimdi kızı çikti ytabi 60.bölümde yanında bekklerdi melekle.melek rol güzel iyi yapıyorsun.duyarlarmı okurlarmı oyuncular yazımı bileme.uznzunda oldu .bu arada yeni bir oyunu kadriye annanaın kuması zannettim internetde yorumlardada öyle yazıyordu telaşlandığı kişli kadın kardeşi çıktı ablam diyordu sahnede 60.bölümde 61.bölümde kadriye ana niye geldin konağa diyince 60 .bölümde sana bu tarağı getirdim hatırladınmı dedi evet ama greği kalmadı deyip gitti kadriye ana ve 61.bölüm fragmada konağa gelip o tarağı verip saçının olmamasını gösterdi zaten fragmandan da bölümdende 60.bölümden yani takma saç olduğu simsiyah anlaşlıyordu.o tarajla kedriye ana onun saçını tararmış yani manevi yöbndn duygusllık felan vardı dizide.adı açelya elmas mış ve daha önce ihlamurlar altında ve birkaç dizide oynamış yakıştı dizye.ama ben kuması varzannettim aynı özlemin 3 kuması kendisi ile beraber şimdilik ama. ve narinin kendi beraber 2 kumasuıı olduğu gibi kedriye annaında kocasından olduğu kuması zannettim çünkü melek de kocasının ziyertine gitti mezarlığa ve mezarlığı parçalanmış eşelenmiş yani halk deyimiyşle remsn. kadriye an düşüncelerde melek soru sorar vermez.neyse izleyi fox cuma akşamı hiç de gün değitirmesin kan kaybeder kanalda dizide. cuma foxda akşam 20:00 da özet ve 21:00 da yeni bölüm başlar reklamlarla birlikte ta ki 23:30 24:00 jadar sürer..ya reklamlar uzun oluyor olsun harektsiz kalıoyorsu iyi değil ama uznu rkelmlar duyururum buradan kıza yapu-ın reklamşlarıi.iyi ksşmalar ben ümit. uzun oldu ama ne yapalım seviyoruz diiyi.

Sayfa da55 sorgu var. 1,255 saniyede yüklendi.