En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Karagül’ün 16. Bölümünde Neler olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 9 Ekim, 15:41'de eklendi

Karagül 16. Bölüm 00001FOX’un en çok izlenen dizisi Karagül bu haftada izleyenleri ekrana kilitleyecek.Karagül özetsiz yeni bölümüyle 20.00 da FOX’ta.

KADRİYE EBRU İLE KARŞI KARŞIYA

 Kendal’ın tutuklanması konağın içinde bir bomba etkisi yapar. Konaktaki herkes artık Ebru’ya düşman gözüyle bakar. Kadriye, ilk defa Ebru’yla karşı karşıya gelir. Kadriye, Kendal’ın yaptırmadığından emindir.

Yangın sonrası Ebru, bambaşka bir kadına dönüşür. Pes etmek yerine iyice bilenir ve Karagül işine girmeye karar verir. Beş kuruş parası yoktur ancak azmi karşısında, iş yapacağı adamların güvenini çoktan kazanmış ama yaptığı ihbar ile Kadriye ile arasındaki ipler iyice gerilmiştir.

Fırat, kardeşi ve Ebru arasında sıkışıp kalır ve Ebru bunun farkındadır. O yüzden Fırat’ı kendinden iyice uzaklaştırır. Narin, Ebru yalnızlaştıkta mutlu olur, Baran’ı neredeyse kaybetmek üzere olduğunu öğreneceği o geceye kadar…

Kendal yargı süreci devam ederken Recep için “içerde indirin” emrini verir. Ancak Kendal bile başına alacağı kendinden daha büyük belanın farkında değildir.

Kendal için artık Ebru, adam akıllı bir tehdittir. Ebru, kaderinin kırılma noktalarından birine doğru yürürken hiçbir şeyden habersizdir.

Karagül 11 Ekim  Cuma akşamı  özetsiz yeni bölümüyle 20.00 da FOX ekranlarında.

Karagül 16. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wgL32TD0Y6A[/youtube]

Karagül 16. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da60 sorgu var. 0,676 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort