En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kavak Yelleri Yeni Bölümlerinde Nasıl Esecek?

Dizi Magazin 22 Haziran, 03:34'de eklendi

Kısa bir tatilin ardından Kavak Yelleri bu akşam tekrar esmeye başlıyor.

Dizinin başrol oyuncuları Pelin Karahan, Sarp Apak, İbrahim Kendirci ve Aslı Enver dizinin yeni bölümleri ile ilgili önemli tüyolar verdiler.

Pelin Karahan: Aslı, Efe’nin emanetiyle hayata daha sıkı sarılacak

Karahan, dizinin verdiği kısa bir arayı yeni bölümlere hazırlık süreci olarak değerlendirirken Efe’nin yokluğundaki süreci ” Onun yokluğunun nasıl bir his olduğunu zaten daha önceden biliyordu. O yüzden bence eskisinden daha zor olmayacak. Bu kez Efe’nin emanetini taşıyor. Bu onun hayata daha sıkı sarılmasını sağlayacak.” şeklinde anlattı.

Sarp Apak: Dağhan Külegeç’in lkinci kez diziye döndüğü dönemde diziden kısa süreliğine ayrılmasını spordaki rotasyona benzetti, kendisinin dinlenmesi için ayarlandığını ekledi

Apak, canlandırdığı Güven karakterini yeni bölümlerde nelerin beklediğine dair önemli tüyolarda verdi  ”Güven’i yeni bir dönem bekliyor. Bu, Güven için ikinci bir hayat gibi. Yine Aslı ve dostları için gereken her şeyi yapmaya hazır. Her şeye rağmen Aslı’nın yanında olmak istiyor. Ancak Aslı’nın buna izin verip vermeyeceğini bilmiyor.

Aslı Enver: Mine’nin yerinde olsam polis koruması isterdim
Enver, dizi tatile girmeden Mine ve Deniz’in geçirdiği kaza ile yeni dönemde bu ikiliyi nelerin beklediği  anlattı
– Kazadan sonra Mine ve Deniz’i çok büyük sürprizler bekliyor. Önümüzdeki ilk birkaç hafta hayatlarındaki değişikliğin ilk yansımalarını izleyeceğiz. İlerleyen bölümlerde yaşanacaklar da izleyiciyi gerçekten çok şaşırtacak.

İbrahim Kendirci canlandırdığı Deniz karakterini ”Aslında Deniz çok fazla gelgitleri olan biri. Hep çabuk pes ediyor. Zaman zaman hırslarına yeniliyor. Sanırım ben ondan daha iyi bir baba olurdum.” diye anlattı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,767 saniyede yüklendi.