En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kazanmak İçin 1 Dakika, Yeni Bölümü ile Salı Günü Kanal D’de

Tv'de Bu Hafta 15 Nisan, 13:04'de eklendi

Kanal D’nin sunuculuğunu Ertem Şener’in yaptığı sevilen yarışma programı “Kazanmak İçin 1 Dakika”, bu hafta da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

DİLLERE DESTAN BİR NİŞAN VE KADERDEN İNTİKAM ÖYKÜSÜ

Didem, yıllar önce Roma ziyaretinde aşk çeşmesine para atıp bir dilek tutar. Evleneceği adamın bir gün sonra karşısına çıkmasını ister. Ertesi gün Türkiye’ye döndüğünde bir tesadüf eseri Volkan ile karşılaşır. O karşılaşma Didem ve Volkan’ı evliliğin ilk adımı olan sözlülük aşamasına getirir. Sırada kız tarafının yapacağı nişan vardır ve Didem kusursuz bir nişan istediğinden “Kazanmak İçin 1 Dakika”ya başvurur. Volkan, onu yalnız bırakmaz ve nişan için bir takım halinde yarışırlar.

Neslihan, babası ekranlarda yayınlanan bir yetenek yarışmasına katıldığında henüz ergenliğe yeni adım atan bir genç kızdır. O yarışmada babaları Neslihan ve kardeşlerinin gözlerinin önünde kazanamaz. Hepsi çok üzülür. “Kazanmak için 1 Dakika” hırs küpü Neslihan için kaderden intikam fırsatıdır. Hırs küpü Neslihan kazanacağı ödülü babasına verecektir.

Didem ve Volkan nişan yolunda kaç dakika ilerleyebilecek?

Babasına çok düşkün olan Neslihan kaderden intikam alabilecek mi?

Ertem Şener’in sunumuyla ekrana gelen  “Kazanmak İçin 1 Dakika”nın nefeslerin tutularak izleneceği, heyecan dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Yayın Tarihi : 17  Nisan Salı/2012

Yayın Saati  : 23.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,513 saniyede yüklendi.