En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kazanmak İçin 1 Dakika’da Dilara, İlayda ve Adem dakikalara karşı yarışıyor!

Tv'de Bu Hafta 22 Mart, 16:18'de eklendi

Kanal D’nin sunuculuğunu Ertem Şener’in yaptığı sevilen yarışma programı “Kazanmak İçin 1 Dakika”, bu akşam da, her saniyesi heyecan ve bir o kadar da sürprizlerle dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Üniversite öğrencisi Dilara Denizer, Amerika’da bir yaz okulunda dil eğitimi almak istiyor. “Kazanmak için 1 Dakika”nın yepyeni oyunlarını oynayacak olan Dilara’yı dakikalar ilerledikçe izlemek yürek isteyecek!

23 yaşındaki İlayda Türkyılmaz, bir hemşire. Ailesine destek olmak için “Kazanmak İçin 1 Dakika” arenasına konuk olan İlayda, izleyicilerin ve Ertem Şener’in moral katkısına karşılık kaç dakika ilerleyebilecek?

31 yaşındaki Adem Şener, sempatik tavırlarıyla izleyicileri kahkaha bombardımanına tutacak. Eğer başarabilirse baraj ödülünü eşi Necla Şener ‘e hediye etmek isteyen Adem Şener, heyecanına yenilip erken mi veda edecek, yoksa dakikalara meydan okuyup hedefine mi ulaşacak?

Birbirinden renkli 10 oyunun sonunda, 500 bin TL kazanma fırsatı sunan “Kazanmak İçin 1 Dakika”nın heyecan dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Yayın Tarihi : 24 Mart  Cumartesi/2012

Yayın Saati  : 20.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,592 saniyede yüklendi.