En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Kendine İyi Bak”, 26 Şubat Pazar Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 23 Şubat, 17:15'de eklendi

Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak!

 

Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak‘ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

 

“Kendine İyi Bak”ta bugün; keyifli sohbeti ile programa renk katan güzel oyuncu Emine Ün, Süheyl ve Behzat Uygur ile birlikte yer aldığı ‘Marko Paşa’ müzikalinin bilinmeyenlerini, mutfakta pratik ve lezzetli “ekmek dilimlerinden pizza” tarifini ve güzellik sırlarından “muz-bal-yoğurt” karışımının tarifini izleyiciler ile paylaşıyor. Ebru Akel’in ikinci konuğu Güzellik Uzmanı Emsal Doğan son dönemlerde en çok tercih edilen güzellik uygulamalarını ve kalıcı kaş makyajı kimlere yapılır konularını üçüncü konuğu Taş Uzmanı Belgin Dal ile taşlar hastalıklara fayda sağlar mı, hastalıklara faydası bilim tarafından kanıtlanmış taşlar hangileridir, hangi taşın bizim için doğru olup olmadığını nasıl anlayabiliriz konularından bahsediyorlar. Ayrıca göz sağlığına dair merak edilen her şey Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Serhan Gazyağcı ile konuşulurken, varis neden olur, ne zaman ameliyat edilmeli konuları ise Kalp Ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Nezihi Küçükarslan ile masaya yatırılıyor.

 

“Kendine İyi Bak”, 26 Şubat Pazar günü saat 08.30’da Show TV’de!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da52 sorgu var. 1,033 saniyede yüklendi.