En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Kendine İyi Bak”, 3 Aralık Pazar Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 1 Aralık, 19:02'de eklendi

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Uzman Psikolog Ramazan Şimşek çocuklarınıza hitap şekliniz onların hayatını nasıl etkiliyor, çocukların çizdikleri resimler ve el yazıları karakterlerini nasıl yansıtıyor sorularını yanıtlarken, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Ahmet İnanır bel ve boyun fıtığı ile ilgili merak edilenleri anlatıyor. Göz Sağlığı ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Sinan Göker’in göz rahatsızlığının nedenlerini anlattığı programda Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş vücuttaki sarkmalar, gergin kol ve bacaklar hakkında bilgiler veriyor. Ayrıca Protez ve İmplantoloji Uzmanı, Diş Hekimi Dr. İlker Arslan çocukların ağız ve diş sağlığında nelere dikkat edilmeli, Çocuklara diş fırçalama alışkanlığını nasıl kazandırabiliriz sorularını yanıtlıyor.

 

“Kendine İyi Bak”, 3 Aralık Pazar günü saat 08.30’da Show TV’de!

Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak!

 

Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak‘ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 0,987 saniyede yüklendi.