En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kim Bu Dedikoducu Çocuk?

Dizi Magazin 13 Haziran, 20:02'de eklendi

İnternet medyasında bir çok özgün site mevcut. Hatta o özgünlükte  siteler ortaya çıkıyor ki elinizde olmadan merak unsuruna yenilip bu siteleri takip edebiliyorsunuz. Dedikoducu Çocuk sitesinde bizlerin uzun süredir takip ettiği kendine özgü yaklaşımı ile yayın yapan bireysel bir blog sitesi. Yaklaşık 1 yıldır da yayında. Mütevazi ve tamamen hoby amaçlı kurulmuş olduğu da bes belli. İsmi Gossip Girl dizisinden bildiğimiz o malum karakterden geliyor. Tarz olarak da bu karakterin devamı niteliğinde ama tamamem Türk bakış açısına sahip bir yaklaşımla bir çok takipcisi var.

Uzun süredir takip ettiğimiz bu Dedikoducu Çocuğun kim olduğunu merak etmeye başladık ve kendisi ile iletişime geçtik. Kimliğini gizleyen, sanal bir Dünya’dan belirli bir kesime seslenen bu karakter nasıl ortaya çıktı? İşte Dedikoducu Çocuk ile yaptığımız kısa söyleyişi…

Merhaba Dedikoducu Çocuk !

Merhaba…!

Yayınladığın sitede kendi üslübunca insanları haberdar ediyorsun… Kesin olan şu ki bir  “Gossip Girl” etkiside görülmüyor değil… Bu fikir bu diziden mi doğdu?

Gossip Girl dizisini çok seviyordum.Halada seviyorum.  Takip ettiğim ünlülerin bu kadar sırlarını bilirken “Neden Dedikoducu Çocuk olmasın? ” dedim.  Dizi beni teşvik etti. Bu Doğru…

Peki ortalama kaç kişi seni takip ediyor?

Twitterdan 1.306 kişi,  blogumda ise günlük 500 ziyareti buluyor.

Oyunuclarla röportajlar gerçekleştiriyorsun… Onlarla dedikoducu çocuk imajınla mı ulaşıyorsun yoksa profesyonel bir yaklaşımla mı?

Dedikoducu Çocuk olarak röpörtaj yapıyorum.

Peki kim bu dedikoducu çocuk? Bunu İfşa etmeyi düşünüyor musun?

Dedikoducu çocuk`u ifşa etmeyi düşünmüyorum. Dedikoducu çocuk her yaştan her şehirden/ülkeden biri olabilir. Adı gizeminde saklı bir karakter. Bir kaç takipçi tarafından kimliğimi merak edenler olmuştu. Ama kimsenin bunu bilmesine gerek yok.

Peki ilerde ki hedeflerin neler? Dedikoducu Çocuk sitesi ilerde büyük bir Magazin sitesi olabilir mi?

Magazin sitesi, dergisi, hatta romanı bile olabilir. Hatta uzun soluklu bir roman . 🙂

Kimsenin bilmediği ama senin bildiğin haberele rastlıyoruz.. Kısaltmalarla bunu anlatıyorsun… Örneğin “B. şurda görüldü” falan diyorsun. Bu haberleri yayınlarken endişe duyormusun?

Biraz endişe duyuyorum ama Dedikoducu Kızında dediği gibi masunları yani kendimi koruyorum. Endişe duymasam zaten kısaltmalar kullanmam. Direkt yazarım ama zaten takipçilerim zehir gibiler kısaltmalarla da olsa anlayabiliyorlar.

Emin olduğun bir konu var ki.. Oda sevildiğin…” Beni Sevdiğini Biliyorsun” diyorsun çünkü… Peki seni sevmeyen var mı?

Sevmeyen oldukça çok buna eminim. Zaten kim sever ki sırlarını açıklayan birisini.  Ama sevenimde çok. Çünkü sırları öğrenmek hoşumuza gidiyor.

Gizemlisin… Gizemin adında saklı… Peki kendi çevrende seni Dedikoducu Çocuk olarak biliyorlar mı? Örneğin ailen biliyormu?

Ailem ve arkadaşlarım biliyorlar. ve bana destek oluyorlar. Devam et diyorlar… İlerde bunu meslek olarak bile seçebilirim.

Bize vakit ayırdığın için teşekkür ederim Dedikoducu Çocuk… Seni takip edenlere söylemek istediğin son bir şey var mı?

Ünlülerin küçük sırları bende.. Takip etmeye devam… Beni sevdiğini biliyorsun…  🙂 Asıl ben teşekkür ederim.

Dedikoducu Çocuk Web Sitesi:  http://dedikoducucocuk.blogspot.com/

Dedikoducu Çocuk Twitter Adresi : http://twitter.com/dedikoducucocuk

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,270 saniyede yüklendi.