En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölümü 12 Ekim Cuma Atv’de

Tv'de Bu Hafta 11 Ekim, 10:33'de eklendi

Kim Milyoner Olmak İster’de Gençler Gelecek Planlarını Çiziyor

Kenan Işık’ın Sunumuyla atv’de!…

CEYLAN CEYLANİ

26 yaşındaki CEYLAN CEYLANİ,  Amerika’daki bir üniversitede, online olarak metafizik eğitimi alıyor. Annesi Türkiye’de “Temalı Park” projelerinde çalışıyor, babası ise yazar. Yarışmaya en yakın arkadaşıyla gelen Ceylan’ın hedefi 60.000 TL kazanıp Karayipler ya da Kenya’da cafe açmak.

 

ONUR CAN ONUS

20 yaşındaki ONUR CAN ONUS, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi dördüncü sınıf öğrencisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında staj yapıyor. Aynı zaman da yan dal olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Müzikal oyunculuk ikinci sınıf öğrencisi olan Onur, yarışmaya arkadaşlarıyla gelmiş. Kendisini “tiyatro aşığı tıp öğrencesi” olarak tanımlıyor. Onur Can’ın hedefi 125.000 TL kazanmak.

EMRE TAN

27 yaşındaki EMRE TAN, Selçuk Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nden mezun. Yüksek lisansını ve doktorasını aynı üniversitede ve bölümde yapan Emre’nin annesi ev hanımı babası ise emekli astsubay… Hedefi ne kadar kazanırsa kazansın önce borçlarını kapatmak sonra da resim çalışmalarına devam etmek.

MELİKE ZEYNEP KORKMAZ

23 yaşındaki MELİKE ZEYNEP KORKMAZ, Bilgi Üniversitesinde İşletme bölümü öğrencisi. Annesi Yıldız Teknik Üniversitesinde personel memuru babası ise doktor… Melike Zeynep, yarışmaya annesi ve kardeşi ile birlikte gelmiş. Londra’da yüksek lisans yapmak için 60.000 TL kazanmak istiyor.

Yayın Günü : 12 Ekim 2012 / Cuma

Yayın Saati  : 23.00

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da54 sorgu var. 0,647 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort