En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölümü ile 23 Ağustos Perşembe Atv’de

Tv'de Bu Hafta 22 Ağustos, 09:19'de eklendi

Kim Milyoner Olmak İster Kenan Işık’ın Sunumuyla atv’de!…

 

1) Zeynep KİREÇCİ  

27 yaşındaki Zeynep KİREÇCİ, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun, Bilkent Üniversitesi’nde okutman olarak görev yapıyor. Kendini girişken, dost canlısı, çalışkan, prensipli ve pratik biri olarak tanımlayan Zeynep, yarışmaya kız kardeşi ve iş arkadaşı ile birlikte gelmiş. Hedefi 30.000 TL kazanmak ve kazandığı parayla ailesine destek olmak.

2) Mehmet ERYILMAZ 

18 yaşındaki Mehmet ERYILMAZ,  Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesi’nde öğrenci. Yedi kardeş olan Mehmet, yarışmaya abisi ile birlikte gelmiş. Kendini dinamik, bilgili, kültürlü biri olarak tanımlıyor. Çocukluğundan beri yurtdışında eğitim alma hayali kuran Mehmet, yarışmadan kazanacağı para ile bu hayalini gerçekleştirmeyi hedefliyor.

3) Merve KIR 

21 yaşındaki Merve KIR, Alman Lisesi’nden mezun, İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü son sınıf öğrencisi. Yarışmaya arkadaşlarıyla birlikte gelmiş.

4) Khumar İSMAYILOVA 

24 yaşındaki Khumar İSMAYILOVA, Ankara Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun, Hacettepe Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışıyor. Azerbaycan vatandaşı olan Khumar, yarışmaya eşi Utku ile birlikte gelmiş. Kendini neşeli, eğlenceli, yardımsever biri olarak tanımlıyor. Khumar, yeni evlenmiş, yarışmadan kazanacağı para ile balayına gitmeyi hedefliyor.

5) Mert İZGİ 

35 yaşındaki Mert İZGİ, Turizm ve İşletme eğitimi almış, şu an Ankara’da bir otelde Etkinlik Müdürü olarak görev yapıyor. Kendini güvenilir, dürüst, hayattan zevk almasını bilen biri olarak  tanımlıyor. İki kız çocuğu babası olan Mert, yarışmaya eşi Leyla Hanım ile birlikte gelmiş. Hedefi 60.000 TL kazanmak ve kazandığı parayı kızların eğitimi için kullanmak.

Yayın Günü : 23 Ağustos 2012 / Perşembe

Yayın Saati  : 22.20

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da56 sorgu var. 1,109 saniyede yüklendi.