En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kırlangıç Fırtınası Dizisi – Fox Tv

Diziler, Fox Tv Dizileri, Günün Dizileri 17 Mart, 02:30'de eklendi

Kırlangıç Fırtınası Dizisi 3. Bölümü ile 20 Mart 2017 Pazartesi Saat 20.00’de Fox Tv’de | Limon Film > Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan ve Ekin Mert Daymaz | Sezon: 1

Fikret ve Kudret sırrı saklamak için ne kadar çaba gösterseler de konakta herkes teker öğrenmektedir. Sultan ve Maksut çocukları için susmayı tercih edecekse de, Zehra’nın susmaya hiç niyeti yoktur. Zehra her ne kadar yıllardır gelini olsa da, Fikret’in yapabileceklerinin sınırlarından henüz haberdar değildir.

 

Ülfet’in oğlunu bulana kadara asla durmayacağından emin olan Kudret, bu işi kökten çözmeye karar verir. Acaba Ülfet Kudret’in ölüm kapanından kurtulabilecek mi?

 

Şahin’in tehlikeyi atlatmasıyla birlikte Reyhan ve Akın’ın düğününün yapılmasına karar verilir. Ancak bütün aileyi düğün gecesi, dengeleri alt üst edecek kadar büyük bir sürpriz beklemektedir.

KIRLANGIÇ FIRTINASI 3. BÖLÜM RESİMLERİ VE FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ >>>

KIRLANGIÇ FIRTINASI BAŞLIYOR!

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği yepyeni dizi Kırlangıç Fırtınası 6 Mart Pazartesi 20.00’de FOX’ta başlıyor.

Başrollerinde Fikret Kuşkan ve Emel Çölgeçen ile birlikte, Ayşenil Şamlıoğlu, Ekin Mert Daymaz, Damla Aslanalp ve Gün Akıncı‘nın yer aldığı Kırlangıç Fırtınası, tüm sırları, heyecanlı hikayesi ve sürükleyici temposuyla bundan böyle her Pazartesi FOX ekranlarında yerini alacak.

Sırlarla Örülmüş Hayatlar…

Ülfet, abisi onu başka biriyle evlendirecekken sevgilisiyle kaçar. Abisi Kudret ve müstakbel damat Ahmet; Ülfet’in peşine düşer. Ülfet hamiledir. Aynı esnada Kudret’in karısı Meryem de hamiledir. Ahmet ve Kudret, Ülfet’i ve aşığını bulduğu sırada Ülfet doğurmaktadır.

Kudret bebeği alır, Ülfet’in sevgilisini de öldürür. Ahmet’e Ülfet’i alıp gitmesini söyler. Kudret, bebeği Meryem’in doğurduğu oğlanın yanına yatırır. Meryem ikiz doğurduğunu sanmakta, Ülfet ise bebeğinin abisi tarafından esirgemeye verildiğine inanmaktadır. İki oğlan ikiz kardeş gibi büyürler.

Ahmet ise Ülfet’i alıp Almanya’ya gitmiştir. Yıllar sonra Ahmet ölür. Tüm malı mülkü Ülfet’e kalır. Ülfet oğlunu bulmak için geri döner. Bu sırrı bilen Kudret ve Ülfet’in annesi Fikret ve Meryem’in doğumunu gerçekleştiren Ebe Hamdiye’dir.

#KırlangıçFırtınası

6 Mart Pazartesi 20.00’DE FOX’TA

Kırlangıç Fırtınası Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Kırlangıç FırtınasıFOX’un iddialı yapımı Kırlangıç Fırtınası’nın yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Limon Film’in, yönetmenliğini Emine Fulya Yavuzoğlu’nun üstlendiği; başrollerini Fikret Kuşkan, Emel Çölgeçen, Ekin Mert Daymaz, Ayşenil Şamlıoğlu, Ebru Aykaç, Ozan Osmanpaşaoğlu, Uğur Demirpehlivan, Haluk Cömert, Perihan Ünlücan, Tülin Yazkan, İnanç Konukçu ve Atakan Yarımdünya’nın paylaştığı dizi, iki hafta sonra yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor.

Kırlangıç Fırtınası, ilk bölümüyle 6 Mart Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Kırlangıç Fırtınası Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Kırlangıç FırtınasıFikret Kuşkan, Emel Çölgeçen ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun rol aldıkları ve Fox Tv’de ekrana gelecek olan Kırlangıç Fırtınası Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı.

Daha önceden Meltem Cumbul’un bu dizide rol alacağı duyurulmuştu ama Cumbul rolü bırakınca yerine Poyraz Karayel ile ününü perçinleyen Emel Çölgeçen gelmişti.

Meltem Cumbul Yerine Emel Çölgeçen Geldi

Kırlangıç FırtınasıMeltem Cumbul, Yeni Dizisinin Setinde Minik Bebeği Görünce Öfkelendi… Seti Terk Eden Güzel Oyuncu, ‘3 Yaşından Küçüklerin Sette Olması Doğru Değil’ Dedi. Bunun Üzerine Cumbul’un Yerine Emel Çölgeçen Ile Anlaşıldı

Meltem Cumbul, yeni dizisinin setinde minik bebeği görünce öfkelendi… Seti terk eden güzel oyuncu, ‘3 yaşından küçüklerin sette olması doğru değil’ dedi.

Güzel oyuncu Meltem Cumbul, önceki gün başrolünde oynadığı dizisinin setinde yaptığı çıkışla çok konuşuldu. Cumbul, kendi sahnelerinde maket bebek kullanılırken başka bir sahnede gerçek bebekle çalışıldığını öğrenince seti terk etti.

‘GEREKLİ ŞARTLAR SAĞLANSIN’

Dizi kadrosuna 1 yaşın altında bir bebeğin dahil edilmek istenmesine karşı çıkan Meltem Cumbul, bu kararından dönmedi. Tepkisi bununla da kalmayan ünlü oyuncu, dün sosyal medyadan başkanlığını yürüttüğü Oyuncular Sendikası adına şu açıklamayı yaptı: “2012’den bu yana setlerde kuralsız şekilde çalıştırılan çocuklarımızın haklarını korumak amacı ile ‘Bu Sette Çocuk Var!’ kampanyasını yürütmekteyiz. Yönetmelik için sektör çalışanları, çocuk gelişimciler, psikologlar, çocuk oyuncular ve aileleriyle ayrı ayrı gerçekleştirdiğimiz toplantılar neticesinde teklif ettiğimiz asgari yaş 3’tür. Yani 3 yaşından küçük hiçbir çocuğun setlerde yer almaması gerekmektedir.”

MESLEKTAŞLARINDAN CUMBUL’A DESTEK

Ünlü oyuncunun sosyal medyada da büyük yankı uyandıran bu çıkışına hayranlarının yanı sıra meslektaşları da büyük destek verdi. Bu konunun takipçisi olan Meltem Cumbul’un sette gerekli şartlar sağlanana kadar çekimlere katılmayacağı öğrenildi.

Meltem Cumbul’un Yeni Dizisin Kırlangıç Fırtınası Dizisinde Bebek Krizi

Yönetmenliğini Özcan Alper’in üstlendiği “Kırlangıç Fırtınası” dizisinin setinden ilk haber geldi.

Senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan’ın yazdığı, yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği dizide kızını arayan bir anneyi canlandıran Meltem Cumbul, dizinin oyuncu kadrosuna 1 yaşın altında bir bebeğin de dahil edilmek istendiğini öğrenince sete ara verdi.

İKNA ÇABALARI SÜRÜYOR

Başkanı olduğu Oyuncular Sendikası’nın “Bu Sette Çocuk Var” adlı kampanyasıyla çocuk oyuncu konusunda bilinçlendirme çalışmaları yapan Meltem Cumbul, senaryo gereği çekimlerde küçük bir bebeğin yer alması gerektiğini öğrenince tepki gösterdi.

Çocuk oyuncuların çalışma koşullarını belirleyecek olan yönetmelik hâlâ çıkmadığı için çocuk işçi çalıştırma kuralları konusunda çalışmalar yapan Cumbul, ekibe çekimlere devam etmeyeceğini söyledi. Set ekibinin ünlü oyuncuyu ikna etme çabaları sürüyor.

Meltem Cumbul’un Fikret Kuşkan’la başrolü üstlendiği “Kırlangıç Fırtınası”nın ocak ayında yayına başlaması planlanıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

0
0
7 Aralık, 08:07
Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

0
0
7 Aralık, 06:20
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
7 Aralık, 06:13
Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
6 Aralık, 06:26
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 05:16
Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 04:53
Dolunay Dizisi – Star Tv

Dolunay Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 03:20
İsimsizler Dizisi – Kanal D

İsimsizler Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 02:41
Sayfa da57 sorgu var. 0,965 saniyede yüklendi.