En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kördüğüm 116. Bölümü ile Perşembe Kanal 7’de

Günlük Diziler, Hint Dizileri 28 Kasım, 20:27'de eklendi

Başrollerini Tina Dutta ve Rashami Desai’nin paylaştığı Kördüğüm’de bugün İçça’nın aklı başına gelir ve Veer’e iyi davranmaya başlar. Tapasya kuafördeki işinden de kovulur ve eve dönmenin yollarını arar.

116. Bölüm

İçça Veer’e yaptığı haksızlığın farkına varır ve kendini affettirmeye çalışır. Mai, Veer’in evlenmesi için araştırmalar yapar. Bunu duyan İçça içten içe üzülür. Tapasya, kuaförde yaptığı hatalar yüzünden daha fazla barınamaz ve kovulur. Parasız pulsuz ortada kalan Tapasya, son çare olarak evlerine gider ve babasının basınla röportaj yaptığını şahit olur. Jogi tek kızının İçça olduğunu söyler. Bunu duyan Tapasya, İçça’ya karşı kinlenir ve kimseye görünmeden evden ayrılır. Mai’nin planı işe yarar. Kinjal ile Veer arasında bir yakınlaşma doğar. Veer yeni bir ilişkiye hazır mı?

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…
Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Program Adı : DİZİ “KÖRDÜĞÜM-UTTARAN”
Yayın Tarihi : 30 Kasım 2017, Perşembe
Yayın Saati : 16:10

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da47 sorgu var. 0,793 saniyede yüklendi.