En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kördüğüm Dizisi – Fox Tv

Diziler, Fox Tv Dizileri, Günün Dizileri 4 Ekim, 14:06'de eklendi

Kördüğüm Dizisi 28. Bölümü ile 22 Eylül Perşembe 2016 Saat 20.00’de Fox Tv’de | İbrahim Çelikkol ve Belçim Bilgin | Sezon: 1 | Endemol

Burcu Kara, Zeynep Kumral ve Itır Esen’in de dahil olduğu Kördüğüm yeni sezonunda da  yenilikleri, hikayesi ve görselliği ile yine çok konuşulacak ve tartışılacak.

YILLARDIR SAKLANAN BÜYÜK SIR ORTAYI ÇIKIYOR

Feyza’nın Barış’ın ölümünden babası Tarık Bey’in sorumlu olduğunu öğrenmesinin ve ona evlat acısı yaşatmak için kendisini vurmasının üzerinden 7 ay geçmiştir…  Ali Nejat ile Naz evlilik hazırlıkları içindedir. Ancak Eylül’e olan bitmemiş duyguları Ali Nejat’ın kafasını karıştırır. Bu sırada Naz tamamen tesadüfen, Ali Nejat’ın geçmişine ait ve herkesten saklanan çok büyük bir sırrı öğrenir. Bu öyle bir sırdır ki, Naz başta olmak üzere bilen herkesin hayatını tehlikeye atar.

NESLİHAN’IN EN ZOR KARARI

Umut’un hapisten çıkması Neslihan’a bağlıdır… Eğer Neslihan, Murat’ın kendisine sunduğu teklifi kabul ederse, Umut’a özgürlük kapısı açılacaktır. Ancak bu kez Umut’u kaybedecektir… Umut hapise girdikten sonra ortadan kaybolan Gökçe’ye kimse ulaşamaz. Herkes büyük bir merak içindeyken, Genco’nun aklına bir fikir gelir.

ENVER BEY’İN PLANI

Feyza’yı kaybeden Enver Bey’in Eylül’ü kaybetmeye niyeti yoktur. Enver Bey’in, Eylül yanında kalsın diye yaptığı plan, hiç istemeden herkesin hayatını değiştirir…

27 BÖLÜM FRAGMANI VE RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Gözde Mutluer Kördüğüm Dizisinde

kordugum-29-bolum-00003MEHMET ASLANTUĞ’UN KIZINI OYNAYACAK

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini İbrahim Çelikkol, Saadet Işıl Aksoy, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştığı ‘Kördüğüm’ün güçlü oyuncu kadrosuna Gözde Mutluer de dahil oldu.

GAYRIMEŞRU ÇOCUK

Daha önce, ‘Melekler Korusun’, ‘Lale Devri’, ‘Bebek İşi’ ve ‘Aşkın Kanunu’ dizilerinde rol alan Mutluer, ‘Kördüğüm’de Enver Bey’in (Mehmet Aslantuğ) ansızın karşısına çıkan gayrımeşru kızı Melisa’yı canlandıracak. Enver Bey’den kimliğini gizleyen Melisa, onun yanında çalışmaya başlayarak geçmişin gizli kalmış şifrelerini çözecek…

Belçim Bilgin 2. Sezonun İlk Bölümünde Diziden Ayrıldı

kördüğüm sezon finali 3 -DSC09546-(Copy)_tnEndemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını yaptığı, başrollerini İbrahim Çelikkol, Saadet Işıl Aksoy ve Alican Yücesoy’un paylaştığı Kördüğüm’ün yeni sezonunda şok bir ayrılık yaşandı. Dizide Naz karakterine hayat veren başrol oyuncusu Belçim Bilgin sezonun ilk bölümünde ölerek diziden ayrıldı.
Kördüğüm, yeni bölümleriyle her Perşembe 20’de FOX’ta!

Kördüğüm Dizisi Müzkleri Spotify’de

kördüğüm-25-07Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştığı ‘Kördüğüm’ün tüm dizi müzikleri artık Spotify’da.

SEZEN AKSU DA, TEOMAN DA, ŞEBNEM FERAH DA BURADA

‘Kördüğüm’ tutkunları, Spotify’da oluşturulan ‘Kördüğüm Dizi Müzikleri’ çalma listesinde; Sezen Aksu (Küçüğüm), Teoman (Senden Önce Senden Sonra), Şebnem Ferah (Yağmurlar, Hoşçakal), Ayşegül Aldinç (Bir Tek Gördüğüm), Göksel (Gidemiyorum, Acıyor), Emre Aydın (Soğuk Odalar), İrem Derici (Kalbimin Tek Sahibine), Fikret Kızılok (Bir Harmanım Bu Akşam), Feridun Düzağaç (Tek Başına), Cem Karaca (Tamirci Çırağı), Demir Demirkan (Gitti Gider), Bora Duran (İnsan, Sen de Didersen), Vedat Sakman (Her Neyse), Koray Avcı (Gittin Gideli), İlhan Şeşen (Sen Benim Şarkılarımsın), Aslı Demirer (Korkak), İlkay Toktaş (Bir Kulunu Çok Sevdim), Gripin (Beni Boş Yere Yorma), Majeste (Aşk Dediğin) ve Buray (Sen Sevda mısın) gibi birbirinden ünlü isimlerin seslendirdikleri, ‘Kördüğüm Dizi Müzikleri’ni diledikleri anda dinleyebilecekler.

Müzikseverlerin son gözdesi olan Spotify’a tüm akıllı telefonlardan, tabletlerden, Windows ve IOS işletim sitemlerinden kolayca erişilebiliniyor.

Burcu Kara Kördüğüm Kadrosuna Dahil Oldu

burcu-kara-kordugum-00002Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği geçen sezonun rating rekortmeni dizisi “KÖRDÜĞÜM”, bu sezona da iddialı başlıyor!

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştığı dizinin ikinci sezon sürpizlerinden biri Burcu Kara oldu.

Geçen sezonu ekranlardan uzak geçiren Kara, dizinin merakla beklenen yeni sezonunun önemli karakterlerinden biri olarak kadroya dahil oldu.

Burcu Kara, Kördüğüm’ün kilitleri çözecek ‘Avukat Nihan’ ı rolüyle ekrana gelecek.

Belçin Bilgin Yeni Sezonda Kördüğüm Dizisinden Ayrılıyor mu? 

Belçim BilginFOX’un sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi ‘Kördüğüm’ün başrol oyuncusu diziden ayrılıyor!

Yapımcılığını Endemol Shine Turkey’in yaptığı, başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un yer aldığı dizide şok bir gelişme yaşandı. Dizinin başrol oyuncusu olan Belçim Bilgin diziden ayrılma kararı aldı. Uçankuş’un haberine göre yeni sezonun birkaç bölümünde rol alacak olan güzel oyuncunun Londra’ya yerleşeceği konuşuluyor.

‘Kördüğüm’ yeni sezonuyla Eylül’de FOX’ta!

Kördüğüm Büyük Bir Başarıya İmza Atabilir

kördüğüm

Dünya TV pazarının nabzını tutan Drama Querterly son sayısında ‘Kördüğüm’e yer verdi. Derginin yazarı ‘Kördüğüm’ü “Türk dizilerinin dönüm noktası” olarak tanımladı

Londra’da hazırlanan ve dünya TV pazarının kalbinin attığı Drama Quarterly dergisi son sayısında Kördüğüm’e geniş yer ayırdı. Derginin yazarı ve editörü Michael Pickard, ‘Dönüm Noktası’ adını verdiği yazısında yurtdışına satışı‘Intersection’ adıyla yapılan Kördüğüm için “Giderek yükselen Türk dizileri için bir dönüm noktası olabilir” dedi.

Endemol Shine Türkiye Ticari Direktörü H. Hakan Eren’in görüşlerine de başvuran Pickardson yıllarda uluslararası dizi pazarına hükmetme noktasına gelen Türkiye için ‘Kördüğüm’ün önemine değindi.

EVRENSEL BİR YAPIM

Yapımcılığını Gökhan Tatarer ve H. Hakan Eren’in üstlendiği ‘Kördüğüm’ün başrol oyuncuları ve yönetmeninin yanı sıra senaryosuna da yazısında geniş yer ayıran Pickard, “Bir aşk hikayesi olarak tanımlanan Kördüğüm; çağdaş ilişkileri, zengin – fakir arasındaki ayrımı, aşkın maddi ve manevi bağlarını inceliyor” dedi.

Kördüğüm’ü diğer dizilerden ayıran ne” diyenPickard’ın sorusunu ise Endemol Shine Türkiye Ticari Direktörü H. Hakan Eren yanıtladı: “Bizim senaryomuzda geçen ikilemler evrensel. Sadece Türk kültür ve gelenekleriyle değil, tüm dünyadaki insanların duygu ve koşullarıyla bir bağ kuruluyor. Ayrıca bizim başrol oyuncularımız her zaman kahraman ve mükemmel değiller. Onları insan yapan hataları var ve bu da onları klişeleşmekten çıkarıyor.”

YÜKSEK KALİTEDE BİR ÇALIŞMA

Pickard “En yüksek kalitede prodüksiyon ve sinematografi” diye tanımladığı ‘Kördüğüm’ için yazısına Eren’in “Montajından rol dağılımına hatta mekan seçimlerine kadar, yapımın her aşamasının konuyu yansıtmasını istedik. Sadece senaryo ve oyunculara bağlı kalmadık. Bu yüzden izleyiciler Kördüğüm’ü ilk izledikleri an bir pembe diziden çok bir film izliyor hissine kapılıyorlar” sözlerine de yer verdi.

Kördüğüm’ün Como’da başlayıp İstanbul’da devam ettiğinin altını çizen Pickard, Eren’in şu sözlerinin de altını çizdi: “Dizinin en önemli karakterlerinden biri İstanbul. Beklenmedik ama maceraperest, kalabalık ama yalnız hissettiren… Yaşamak ve çalışmak için çok zor ama aynı zamanda terk etmek için çok güzel. Bizim karakterlerimiz de aynı ikilemle yüzleşiyor.”

DAĞITIMI AVRUPA’DA OLAN İLK TÜRK DİZİSİ

‘Kördüğüm’ün ‘Intersection’ adıyla ‘Avrupalı bir şirket tarafından dünya pazarına sunulan ilk Türk dizisi’ olma özelliğini taşıdığı da vurgulanan yazıda Pickard bunun diziye olan getirisini yine H. Hakan Eren’den aldı. Eren konuyla ilgili şunları söyledi: “Daha önceki senaryolarımız birçok yerde güçlüydü; örneğin Orta Doğu, Latin Amerika ve Batı Avrupa’da. Ancak biz şuna inanıyoruz ki, Endemol Shine International’ın (ESI) dağıtım kapasitesiyle ve bizim üretimdeki kalite ve uzmanlığımızla ‘Kördüğüm’Doğu Avrupa’ ya, Birleşik Krallık’a ve Birleşik Devletler’e de kapı açacak. Yine inanıyoruz kiKördüğüm, uyarlanmaya da uygun bir format ve bizi en fazla heyecanlandıran kısmı da bu.

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştıkları, yönetmenliği Gökçen Usta’ya ait ‘Kördüğüm’, 23 Haziran Perşembe, saat 20.00’de,25. bölümüyle FOX’ta.

Kördüğüm Dizisinden Saadet Işıl Aksoy Sürprizi

Perşembe akşamları milyonları ekran başına kilitleyen ‘Kördüğüm’ün güçlü kadrosuna, ödüllü oyuncu Saadet Işıl Aksoy da katıldı. Amerika’da yaşayan ve en son Penelope Cruz ile ‘Sen Dünyaya Gelmeden’ (Twice Born’) adlı Hollywood yapımında rol alan Aksoy, ‘Enver Bey’in (Mehmet Aslantuğ) kız kardeşi ‘Eylül’ karakterini canlandırmak için Türkiye’ye döndü.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy VE Mehmet Aslantuğ’un paylaştıkları, yönetmenliğini Gökçen Usta’nın üstlendiği ‘Kördüğüm’, kadrosuna başarısı yurtdışında da kabul gören oyuncu Saadet Işıl Aksoy’u kattı.

Kördüğüm_Saadet Işıl Aksoy-003ENVER BEY’İN KIZ KARDEŞİ ‘EYLÜL’

Daha önce, ‘Güz Yangını’, ‘Esir Kalpler’, ‘Senden Başka’, ‘Balkan Düğünü’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizilerinde rol alan Saadet Işıl Aksoy, ‘Kördüğüm’e, Enver Bey’in yurtdışında yaşayan kız kardeşi ‘Eylül’ karakteri ile dahil oldu.

SİNEMADA BİRÇOK ÖDÜLÜ VAR

Saadet Işıl Aksoy, ilk sinema filmi ‘Yumurta’ ile, 2007 yılında; Şili Valdivia Uluslararası Film Festivali’nde ve 13. Saraybosna Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü, 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Behlül Dal Genç Yetenek Özel Ödülü’nü, 40. SİYAD Türk Sineması Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü kazandı. 2008’de yine ‘Yumurta’ filmi ile; 19. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ‘Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu’, 1. Yeşilçam Ödülleri’nde ‘Umut Veren Genç Kadın Ouyuncu’, 3. İsmail Dümbüllü Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödüllerini kazandı. Ardından Mert Fırat ile başrollerini paylaştığı ‘Başka Dilde Aşk’ adlı filmde oynadı. Film, 46. Altın Portakal Film Festivali’nde Kent Konseyi Seyirci Ödülü’nü aldı. Filmdeki rolü ile Aksoy da, 4. Uluslararası Bursa İpekyolu Film Festivali’nde ve 21. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü kazandı.

DÜNYA STARLARIYLA BİRLİKTE ROL ALDI

Saadet Işıl Aksoy, ABD 2008 yapımı ‘A Beautiful Life’ filminde Denise rolünde yer aldı. 2009 yılında başrollerini Catherine Zeta Jones ve Justin Bartha’nın paylaştığı ‘Aşkın Yaşı Yok / The Rebound’ filminde ve  son olarak da 2012 yılında ‘Sen Dünyaya Gelmeden / Twice Born’ filminde, Aska karakterini oynayarak, Penélope Cruz’la birlikte rol aldı.

Mehmet Aslantuğ Kördüğüm Kadrosunda

Mehmet Aslantuğ Kördüğüm Kadrosunda

Perşembe akşamları milyonları ekran başına kilitleyen ‘Kördüğüm’ün güçlü kadrosuna, usta oyuncu Mehmet Aslantuğ da katıldı. Aslantuğ, ‘Kördüğüm’de; izleyicilerin haftalardır büyük bir merakla beklediği ‘Enver Bey’ karakteriyle dün (28 Nisan) yayınlanan bölümde ilk kez ekrana geldi. Aslantuğ’un ekrana geldiği dakikalar sosyal medyada en çok konuşulan konu (Trending Topic) oldu.

Mehmet Aslan ve Teoman Kumbaracıbaşı Fox Tv’nin Sevilen Dizisi Kördüğüm’demehmet-aslan

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları, yönetmenliğini Gökçen Usta’nın, genel yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği‘Kördüğüm’, 17 Mart Perşembe, saat 20.00’de11. bölümüyle FOX’ta. Sevilen dizi ‘Kördüğüm’e yeni bölümünde, güçlü iki oyuncu Mehmet Aslanve Teoman Kumbaracıbaşı da, güçlü işadamları‘Demir’ ve ‘Murat’ karakterleriyle dahil oluyor.

NAZ HAMİLE

Naz’ın hamile olduğunu öğrenen Umut, Naz’dan evliliklerini sürdürmek için bir şans daha ister. Nazkararsızdır… Ali Nejat, Kaan’ı da alıp Ayhan’ın restoranına kahvaltıya giden Naz ve Umut’u uzaktan izler. Dosyasını unuttuğu için eve dönenUmut ise anahtarıyla kapıyı açtığında karşısındaAli Nejat’ı bulur.

UMUT’A YENİ TEKLİF

Ali Nejat, Kaan’ın Feyza ile gittiği dağ evinde yaşadığı tehlikeli gecenin faturasını Neslihan’a keser. Kendisinden habersiz yürütülen yerli otomobil yapım projesini iptal eden Tarık Bey ise,Umut’u Karas Holding’ten kovar. Ali Nejat’ın eski dostu Murat ise yıllar sonra çıkagelir ve Ali Nejat’a ortaklık teklif eder. Aynı zamanlarda Umut da gizemli birinden iş teklifi almaktadır…

KÖRDÜĞÜM | 11.BÖLÜM | 17 MART PERŞEMBE | 20.00 |FOX

Kördüğüm’ün Yayın Tarihi Belli Oldu

OX’un merakla beklenen iddialı dizisi Kördüğüm’ün ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Endemol Türkiye imzalı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Ege Aydan, Rojda Demirer, Naz Elmas ve İrem Şentürk gibi isimler yer alıyor.

Kördüğüm, ilk bölümüyle 7 Ocak Perşembe 20:00’de FOX’ta başlıyor!

kördüğüm-1-002

Kördüğüm Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

FOX’un merakla beklenen iddialı dizisi Kördüğüm’ün fragmanı yayınlandı!

Endemol Türkiye imzalı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Ege Aydan, Rojda Demirer, Naz Elmas ve İrem Şentürk gibi isimler yer alıyor.

Kördüğüm, Aralık sonunda FOX’ta!

Fragmanı izlemek için Tıklayın

FOX’un yeni dizilerinden Kördüğüm’e yeni bir oyuncu katıldı!

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği, başrollerini İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Ege Aydan, Ayda Aksel ve İrem Şentürk’ün de yer aldığı yapıma, daha önce Melekler Korusun, Geniş Aile ve Acil Aşk Aranıyor dizilerinde rol alan güzel oyuncu Rojda Demirer dahil oldu.

Kördüğüm, çok yakında FOX’ta!

kördüğüm

Naz Elmas Kördüğüm Dizisinde

İbrahim Çelikkol’un güçlü ve gözükara işadamı ‘Ali Nejat’ı, Belçim Bilgin’in idealist çocuk doktoru ‘Naz’ı canlandırdığı ‘Kördüğüm’ dizisinin ilk bölümüne sürpriz bir oyuncu konuk olacak.

naz-elmasYönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, Ege Aydan ve İrem Şentürk’ün de yer alacağı diziye, son olarak Filinta “Bir Osmanlı Polisiyesi” dizisinde rol alan Naz Elmas konuk olacak.

Dizi, Kasım’ın son haftası FOX’ta ekrana gelecek.

Dev Bütçeli “Kördüğüm” Dizisi

İtalya’da çekimlerine başlanan ‘Kördüğüm’ün setinden ilk kareler geldi. Daha önce adı ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’ olarak açıklanan ‘Kördüğüm’ün İtalya sahneleri 1.2 milyon liraya mal oldu. Çekimler İtalya’nın masalsı şehirleri Como ve Milano’da gerçekleşti

Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştığı, ‘Kördüğüm’ün çekimleri İtalya’nın Como ve Milano şehirlerinde start aldı.

kördüğüm-dizisi-003YILDIZLAR GEÇİDİ

Genel yönetmenliği Ömer Faruk Sorak’ın imzasını taşıyan ‘Kördüğüm’ün görüntü yönetmenliğini, Andy Garcia, Gleen German, Adam Rogers gibi Hollywood yıldızlarının yanı sıra, daha önce çeşitli projelerde Ömer Faruk Sorak ile de defalarca çalışan Emmanuel (Manu) Kadosh üstlendi. ‘Kördüğüm’ün İtalya’daki ilk bölüm çekimlerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Ege Aydan ve İrem Şentürk rol aldı.

ÇELİKKOL’A BÜYÜK İLGİ

İbrahim Çelikkol’un güçlü ve gözükara işadamı ‘Ali Nejat’ı, Belçim Bilgin’in idealist çocuk doktoru ‘Naz’ı canlandırdığı, daha önce ismi ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’ olarak açıklanan ‘Kördüğüm’ün İtalya’dan ilk kareleri de geldi.

Özellikle İbrahim Çelikkol’un Como sokaklarında spor otomobil kullandığı sahneler dikkat çekerken, İtalyanlar Çelikkol ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

kördüğüm-dizisi-0022.5 MİLYON LİRAYA MAL OLACAK

Endemol Türkiye ve Endemol İtalya’nın ortak prodüksiyonuyla çekimleri gerçekleştirilen İtalya sahneleri toplamda 1.2 milyon liraya mal olan, birinci bölümün tamamının ise  2.5 milyon liraya mal olması planlanan ‘Kördüğüm’ aralık ayı sonunda FOX’ta izleyiciyle buluşacak.

İTALYA NOTLARI

-İtalya’nın Como ve Milano şehirlerinde gerçekleşen çekimlerde İbrahim Çelikkol’un Ferrari kullandığı sahneler için pek çok bölge trafiğe kapatıldı. Genel yönetmen Ömer Faruk Sorak ve Görüntü yönetmeni Emmanuel (Manu) Kadosh, spor otomobili araç dışı çekim ünitesi Russian Arm ile takip ederken, Como Gölü’nün çevresinde trafiğe kapatılan özel alanlarda yapılan, hız ve adrenalin dolu spor otomobil çekimleri yerden kontrollü Flycam’ler (Helikopter Kameralar) ile çekildi.

– Endemol Shine Türkiye’ye İtalya sahnelerinde Endemol Shine İtalya ortaklık etti.

-Ospedale S. Anna Hastanesi iki gün boyunca çekim için kullanıldı. Hastanenin bir katı tamamen boşaltılırken hastane doktorları ve çalışanları da çekim ekibine destek verdi.

– ‘Kördüğüm’ün İtalya çekimlerinde 200’den fazla İtalyan figüran rol aldı.

-İstanbul’dan 40 kişilik teknik ekip İtalya’ya giderken, İtalya’dan da 30 kişilik teknik destek alındı. Oyuncular ve kamera arkası ekibiyle birlikte çekilen  sahneler için toplam 100 kişi çalıştı.

-Sadece İtalya çekimleri için 1.2 milyon lira harcandı. ‘Kördüğüm’ün ilk bölümü için toplam 2.5 milyon lira bütçe ayrıldı.

Ya Her Şeyim Ya Hiçim’in Çekimleri Başladı

Güçlü bir aşk hikayesini anlatacak olan FOX’un yeni dizisi ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim‘in çekimleri başladı!

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda, Vizontele, GORA, Sınav gibi filmlerin ünlü yönetmeni Ömer Faruk Sorak’ın oturduğu dizinin başrollerinde; Belçim Bilgin ve  İbrahim Çelikkol yer alıyor.

Dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde Mahmut Şevket Paşa Köyü’ndeki orman içinde yer alan, sosyetik Murat-Arzu Atabarut çiftinin evlerinde başladı. Kira bedeli olarak da Atabarut çiftinin aylık 35 bin dolar alacağı belirtildi.

Belçin Bilgin ve Ozan Güven Bu Dizide Buluşuyor

Yeni sezonda Fox Tv’de ekrana gelecek olan ”Ya Her Şeyim Ya Hiçim” dizisinin erkek başrol oyuncusu belli oldu!

Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin üstleneceği, genel yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın yapacağı dizinin kadın başrol oyuncusu Belçim Bilgin olarak açıklanmıştı. Uçankuş’un haberine göre dizinin erkek başrol oyuncusu ise Ozan Güven oldu!Belçin-Bilgin-ve-Ozan-Güven

Belçim Bilgin ve Ozan Güven’li ”Ya Her Şeyim Ya Hiçim” dizisi Eylül’de Fox Tv’de!

‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’
Belçim Bilgin ve Ömer Faruk Sorak bu dizide buluştu

Sezonun en çok izlenen ve konuşulan dizisi ‘Paramparça’ya imza atan Endemol Shine Türkiye yeni sezonda yine çok iddialı bir yapım için hazırlıklarını tamamladı.
YÖNETMEN KOLTUĞUNDA DEV BİR İSİM
‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’ adlı yeni projede Cansu Dere’nin de aralarında olduğu pek çok oyuncu ile ön görüşme yapıp Belçim Bilgin’de karar kılan Endemol Shine Türkiye, dizinin genel yönetmenliğini de bugüne kadar Vizontele’den G.O.R.A’ya çektiği 6 sinema filmiyle 13 milyonun üzerinde izleyiciye ulaşan, Türkiye’nin tartışmasız en çok gişe yapan sinema filmlerinin yönetmeni Ömer Faruk Sorak’a teslim etti.
DÜNYAYI KENDİNE HAYRAN BIRAKTI
Aralarında ‘Güz Sancısı’, ‘Aşk Tesadüfleri Sever’, ‘Kurtuluş Son Durak’ ve ‘Kelebeğin Rüyası’nın yanısıra Monica Belluci ile oynadığı ‘Gergedan Mevsimi’ adlı filmin de yer aldığı, Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde gösterime giren sinema filmleriyle dünyada da milyonlarca kişi Belçim Bilgin’in oyunculuğuna hayran.
Belçim Bilgin, ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’de, hiç bir şekilde ideallerinden ödün vermeyen bir çocuk doktorunu canlandıracak.

EFSANE SENARİST YILDIZ TUNÇ YAZIYOR
‘Vizontele’, ‘Gora’, ‘Sınav’, ‘Yahşi Batı’, ‘Aşk Tesadüfleri Sever’, ‘8 Saniye’ gibi Türk Sinema tarihinin en çok izlenen filmlerinin yönetmeni Ömer Faruk Sorak’ın yönetmen koltuğunda oturacağı ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’ in senaryosunu ise ‘Aliye’, ‘Binbir Gece’, ‘Aşk ve Ceza’ ve en son dönemde de ‘Paramparça’ gibi efsane olmuş dizilerin yazarı Yıldız Tunç kaleme aldı.

ÖMER FARUK SORAK

AŞK DEĞİŞTİRİR, İKTİDAR KİRLETİR
‘Aşk değiştirir, iktidar kirletir’ cümlesi üzerine kurulan, güçlü bir aşk hikayesinin anlatıldığı ‘Ya Her Şeyim Ya Hiçim’in çekimlerine temmuz ayında İstanbul’da başlanacak.
Dizinin, yeni sezonda Fox TV’de yayınlanması planlanıyor.

ÖMER FARUK SORAK

ENDEMOL SHINE GROUP HAKKINDA

Dünyanın en büyük bağımsız yapım ve dağıtım şirketi olan Endemol ile, Shine ve CORE Media ‘Endemol Shine Group’ adı altında güçlerini birleştirerek dünyaca tanınmış ‘American Idol’, ‘Big Brother’, ‘Deal or No Deal (Var Mısın Yok Musun)’, ‘Masterchef’, ‘Mr. Bean’, ‘One Born Every Minute’, ‘So You Think You Can Dance (Benimle Dans eder Misin?) ’, ‘The Biggest Loser (Yeni Bir Hayat)’, ‘The Fall’, ‘The Money Drop ( Bir Milyon Canlı Para) ’, ‘Fear Factor’, ’Wipeout’ gibi sektörün en başarılı pek çok dizi ve programının yapım, yaratım ve dağıtımından sorumlu dev bir ‘global içerik üretim şirketi’ haline gelmiş oldu.
“Endemol Shine Group” şirketler ağının yerel operasyon birimleri, 30’u aşkın ülkede, kataloğundaki 600’den fazla dizi, program, dijital ve dijital oyun alanında dünya çapında hasılat rekoruna sahip içeriklerin yaratım, dağıtım ve yapım operasyonlarını sürdürmektedir.

ENDEMOL SHINE TÜRKİYE HAKKINDA
Endemol Shine Group’un yaratıcılığının ve başarısının ardında yer alan en önemli faktörlerden biri, dünyanın dört bir yanında kendi yapım şirketleri ile faaliyet göstermesidir. Bu sayede yerel televizyon piyasalarının ihtiyaçlarını karşılayabilmekte, bununla birlikte tüm dünya trendlerini yakından takip ederek, yarattığı programların diğer ülkelerde de uygulanabilmesini sağlamaktadır. Bir ülkede başarılı olan programın başarısı bu sayede diğer ülkelere de yansıtılmaktadır. Endemol Shine Group Türkiye kurulduğu 2008 yılından bu yana birçok başarılı yapıma imza atmıştır. Bu yapımların arasında, ‘Eşimle Başım Dertte’, ‘Aşkın Gözü Kördür’, ‘3-2-1 Pişir’, ‘Anlaşma’, ‘XXS’, ‘101’, ‘Film Gibi’, ‘Bence Benim Annem’ gibi programların yanı sıra, Türk Televizyonlarına son dönemde damgasını vurmuş, ‘Canlı Para’, ‘Eyvah Düşüyorum’, ‘Var Mısın Yok Musun’, ‘Wipeout’, ‘FearFactor’, ‘Star Akademi’, ‘Benzemez Kimse Sana’ gibi programlar yanı sıra ‘Paramparça’, ‘Serçe Sarayı’ ve ‘Sevdam Alabora’ dizileri olmak üzere adından söz ettiren büyük bütçeli yapımlar yer almaktadır.

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Mehmetcan 22 Haziran 2015

Belcin bilgin hiç beğenmiyorum onun yerine Bergüzar Korel Cansu Dere olmasi lazim belcin bilgin oyunculuğu çok soğuk pek beğenmiyorum ama bu dizi merak ediyorum ne zaman başlayacak tarih fragman merak ettim çok uzatmayin

can 16 Ağustos 2015

Oyuncular belli oldu fragman verilmedi çok merak ediyorum yeni başlayan diziler fragman verin bu sene güzel bir dizi bekliyorum aşkı Memnu yaprak dökümü kuzey güney gibi dizi isterim.

efe 07 Eylül 2015

Ya Her Şeyim Ya Hiçim ne zaman başlayacak fenalık geldi

İlginizi Çekebilir
Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

0
0
7 Aralık, 08:07
Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

Bizim Hikaye Dizisi – Fox Tv

0
0
7 Aralık, 06:20
Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

Kanatsız Kuşlar Dizisi – Atv

0
0
7 Aralık, 06:13
Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

Şevkat Yerimdar Dizisi – Fox Tv

0
0
6 Aralık, 06:26
Meryem Dizisi – Kanal D

Meryem Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 05:16
Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

Hayat Sırları Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 04:53
Dolunay Dizisi – Star Tv

Dolunay Dizisi – Star Tv

0
0
6 Aralık, 03:20
İsimsizler Dizisi – Kanal D

İsimsizler Dizisi – Kanal D

0
0
6 Aralık, 02:41
Sayfa da58 sorgu var. 1,070 saniyede yüklendi.