En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kötü Yol 5. Bölüm Tekrarı ile Salı Kanal D’de

Dizi Resimleri, Fragmanlar 10 Eylül, 09:41'de eklendi

Nuran yol ayrımında

Kanal D’nin başrollerini; Cansel Elçin, Şükran Ovalı ve İlker Aksum’un paylaştıkları sevilen dizisi “Kötü Yol” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Nuran, hayatına yön verecek bir yol ayrımıyla karşı karşıya kalıyor.

Deneme çekiminde başarısız olan Nuran, umutsuzluğa kapılıp Adana’ya dönmeye karar vermiştir. Bunu öğrenen Reşat onu engellemek için peşinden koşar. Nuran’a bir şans daha vermek için onu arayan Kenan da Nuran’ın gara gittiğini öğrenir. İki adam tren kalkmadan önce ona yetişip, dil dökmeye başlarlar. Kenan, Nuran’ı yeni filminde oynatacağını söyleyerek onu ikna etmeye çalışır. Reşat ise Nuran’ın peşinden koşarak onu ne kadar sevdiğini kanıtlamıştır zaten. Nuran’ın bu noktadaki seçimi hayatına yön verecektir. Ya Kenan’la bir kariyere başlayacak, ya da Reşat’a tekrar güvenip her şeyden vazgeçecektir.

Nihayet kendine bir iş bulan İhsan çalışmaya başlar. Ama hastalığı yüzünden işler istediği gibi gitmez. Canan ise annesi ve abisinden habersiz ablasını bulmak için harekete geçer. Bu sırada Kenan’ın filminin galası yaklaşmaktadır. Leman’ı bir heyecan sarar. Oyunculuğuyla ilgili eleştirileri görmezden gelerek, kötü günleri bu film sayesinde aşacağını düşünen Leman için bu gala çok önemlidi

YAYIN TARİHİ :11 EYLÜL SALI/2012
YAYIN SAATİ  : 23.15r

 

Kötü Yol 5. Bölüm Fragmanı için Tıklayınız

Kötü Yol 5. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da54 sorgu var. 1,283 saniyede yüklendi.