En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Küçük Kadınlar Dizisi – Star Tv

Dizi Magazin 27 Şubat, 02:00'de eklendi

Küçük Kadınlar Dizisi 119. Bölümü 6 Mart Pazar Günü Saat 22.30’de Star Tv’de

Küçük Kadınlar Dizisi 119. Bölüm Özeti

5 YIL SONRA BABALARINI KARŞILARINDA BULAN KIZLAR ŞOKTADIR.
ANCAK BU KAVUŞMA HER İKİ TARAF İÇİNDE HÜZÜN VE KAYIPLARLA DOLUDUR.
Kapının önünde bir anda babalarını gören kızlar çok şaşırırlar. Bu bir rüya mı gerçek mi uzun süre karar veremeyen kardeşler hüzün ile mutluluğu bir arada yaşarlar. Babaları Mustafa’nın annelerini ve Elif’i sorması ile kavuşma sevinci büyük bir acıya dönüşür. Artarda aldığı kayıp haberleri ile yıkılan babalarını daha fazla üzmemek için Cansu’nun hastanede yoğun bakımda olduğunu söyleyemezler. Kızlar babalarının 5 yıl nerede olduğunu, nasıl hayatta kaldığını çok merak etseler de öğrenmek için onun anlatmasını beklerler. Bir tek Bilge bu duruma tepki gösterir gerçekleri öğrenmeden babası ile daha fazla konuşmayı reddeder. Mustafa ise iki ayrı hayat arasında sıkışıp kalmıştır. O da Irak’ta bir ailesi olduğunu kızlarına söyleyemez. Mustafa’nın geliş haberi Bade, Ali ve Eylül’ü de büyük şaşkınlığa uğratır. Ancak Yeliz ve Ragıp’ın başındaki tehlike henüz tam anlamı ile geçmemiştir. Sabri’nin adamları intikam için yeniden harekete geçerler. Üstelik polisi atlatıp kızların kapısına dayanmayı başarırlar.

****

KÜÇÜK KADINLAR 119. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

****

KÜÇÜK KADINLAR DİZİSİ FORUM SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

Yapım: D Productions

Dramalar Koordinatörü: Lale Eren

Yönetmen: Hakan Arslan

Müzik: Cem Yıldız

Senaryo: Deniz Akçay

Oyuncular:Eylül (Özge Borak), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer(Yeliz Gezici), Elit İşcan(Bilge Gezici), Selin Ilgar(Cansu Gezici), Ali İl(Ali Sezek), Ozan(Kıvanç Kasabalı), Birsen Dürülü(Bade Yenice), Ceyhun( Tansu Taşanlar), Asiye(Nur Hayat Boz)

Küçük Kadınlar Kanal D Yeni Sezon Tanıtım Resimleri

“Küçük Kadınlar” dizisinde iki transfer var. Ekin Türkmen‘in diziden ayrılması ile “Ihlamurlar Altında” dizisinden tanıdığımız Özge Borak diziye taze kan olarak katılıyor. Borak dizide Eylül isimli, yetimhane de büyümüş bir karaekteri canlandıracak. Eylül,Elifin ölümünden sonra kızlara kol kanat gerecek. Aynı zamanda son olarak “Elveda Derken” dizisinde izlediğimiz Simge Selçuk‘da Tezel Karakteri ile diziye katılıyor. Tezel, Bilge’ye manevi yönden destek olan bir butik sahibini canlandırıyor.

Oyuncu Kadrosu
Özge Borak
Ali İl
Hande Soral
Fulya Zenginer
Elit İşcan
Burak Sağyaşar
Simge Selçuk
Selin Ilgar
Kamil Sönmez
Birkan Sokullu
Mehtap Bayri

1.Sezon:  Ekin Türkmen

Senaryo Deniz Akçay
Yönetmen: Hakan Arslan
Yapımcı: D Productions Ayşe Durmaz
Müzik: Kıraç

Genel Konusu: Hayat geçmek zorunda olduğumuz sınavlarla doludur. Bu sınavlar kimilerine “kolay” gelir… Sorunların çözümlerini bulmakta zorluk çekmezler… Adeta sorun çözümüyle birlikte gelir… Bunlar şanslı insanlardır. Bir de hayatları boyunca zor sınavları geçmek zorunda olanlar vardır. Onlar bir çok zorluğa göğüs germek, sırtlarına binen ağır yükleri biraz olsun hafifletmek için hayatları boyunca debelenip dururlar. Bunlar da şanssız insanlardır. Ama bu şanssız insanlar hayata daha bağlıdır… Daha bir tadını çıkartırlar mutlu günlerin. Çünkü mücadele bağlılığı, emek sevgiyi, baş etme gücünün farkında olmak da vefayı getirir. Bütün bu zor sınavlarda elimizi tutan, bize destek veren, hatta gerektiğinde bütün sorumluluğu yüklenen iyilik melekleri vardır etrafımızda… Yeryüzündeki meleklerimiz… Annemiz ve babamız… Hayatlarını , çocuklarının mutluluğuna vakfedenler… Hikayemiz yeryüzündeki iyilik meleklerini kaybettikten sonra birbirine kenetlenmiş beş kız kardeşin hikayesidir…

En büyüğü yirmi, en küçüğü altı yaşında olan beş kız kardeş… Anne babaları bu dünyadan göçüp gittikten sonra karşılaşacakları bütün sınavlarda el ele veren , birbirlerine kızsalar da küsseler de , bağırıp çağırsalar da karşılarına çıkan en zor sınavda bile tek bir yürek olan… Birbirlerinden farklı beş kız kardeş… Kardeşlerine hem anne hem baba olan, hukuk fakültesi 2. sınıf öğrencisi Elif (20), içi dışında, sırdaş, güçlü, “delidir ne yapsa yeridir” tanımının en iyi örneklerinden Armağan (17) – nam-ı diğer Armi – , okul derdiyle , sivilceleriyle , üç kuruş harçlıkla arkadaşlarına rezil olmadan onlara yetişme telaşıyla tam bir ergen Yeliz (15), yaşından büyük bir hastalıkla yaşayan, olgun, kitap okuma tutkusu olan, sorumluluk sahibi, anlayışlı Bilge (12) ve en küçük, en hassas, en sevimli, müzik tutkunu Cansu (6).

Anne babalarının bekçilik yaptığı köşkte kendilerine ayrılmış bölümde, her gün doğumunda, umutla, sevgiyle, ayakta kalma azmiyle güne “merhaba” diyecekler. Ne olursa olsun , pes etmeyecekler. Birbirleri için direnecekler. Başlarına gelecek her felaket onlara bir şeyler öğretecek. Daha güzel günler için hırslanacaklar , güçlenecekler…

Onlar Küçük Kadınlar. Onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek , hep birlikte “büyüyecekler.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Sayfa da48 sorgu var. 1,380 saniyede yüklendi.