En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Ayşegül ve Su daha büyük bir entrika peşindeler

Dizi Resimleri, Fragmanlar 19 Şubat, 18:19'de eklendi

Çetin ve Cem Aslan nezaretten kurtulmayı başarırlar. Ama ikisi de ailelerine rezil olmuşlardır. Çetin barı açma işinden vazgeçmez. Bir şekilde gerdanlığı Ayşegül ve Su’dan almanın yolunu bulacağına emindir ve Cem Aslan’a bir plan önerir.

Ayşegül ve Su ise daha büyük bir entrika peşindedirler. Onları ailelerine rezil etmek ikisine de yetmemiştir.

Demir Müge’yle bir gece önceden tanışmış olmasına rağmen onu çok uzun zamandır tanıyor gibi hissetmektedir. Müge’nin rahatlığı Demir’i de rahatlatır. Sonunda Su’yu unuttuğunu düşünse bile, Su’nun kendini unutturmaya hiç niyeti yoktur.

Arzu ve Ali barışmıştır. Ali artık kendini biraz daha güvende hissetmektedir. Kafasını tek kurcalayan şey, Arzu’nun tekrar sahneye çıkacak olmasıdır. Diğer yandan Ali Ceyla’ya gerçekten kızgındır. Bu defa roller değişir ve Arzu, Ceyla ve Ali’yi, “kankaları” barıştırma görevini üstlenir.

Su, Cem Aslan ve Çetin’le buluşur. Çetin, Su’ya Ayşegül’ün ona kazık atmak üzere olduğunu söyler ve Su’yu Ayşegül’ün üzerine salar. Ayşegül hep ondan nefret etmiştir zaten. Su’yun Ayşegül’e olan güvenini sarsar. Su Ayşegül’ün üzerine saldırır. Çet ve Cem Aslan olanları keyifle izlerler. Su gerdanlığı Çet’e götürür. Çet sonunda istediğini elde etmiştir. Ama son gülen her zaman daha iyi güler.

21 Şubar Pazartesi yayınlanacak Küçük Sırlar 30. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’530′ height=’450′ type=’video’ image=’http://www.startv.com.tr/images/kucuksirlar_bg.jpg’]http://startv.cubecdn.net//StarTV/Tanitim/miniplayer/ksirlar21subat_pazartesi.flv[/pro-player]

[pro-player width=’530′ height=’450′ type=’video’ image=’http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181726_194667983895643_161848083844300_665651_681229_n.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=rnkl-juGLmo[/pro-player]

Küçük Sırlar 30. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,324 saniyede yüklendi.