En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Küçük Sırlar Mutlu Bir Sonla Sona Erdi

Dizi Magazin 2 Eylül, 23:33'de eklendi

Geçen yaz başında ekranlara gelmeye başlayan ve bir yaz sonu ekranlara veda eden Küçük Sırlar dizisi mutlu bir sonla sevenlerine veda etti.

Son bölümde Ayşegül, Su’yu yaralaması ile  Demir’in her şeyi itiraf etmesine neden olmuştu.   Gerçekleri öğrenen Ömer, Çetin’i ondan uzak tutabilmek için  Ayşegül’ü bir eve kapattı. 1 hafta süreyle  bu yerde kapalı kalan Ayşegül, Çet’e ulaşmak için çok çaba sarf etti ama sonuç olarak onların bir araya gelmesi Su sayesinde oldu. Nişanda kendisinden özür dilemesini isteyen Su, Ömer’i ikna edip Ayşegül’ü nişanına getirtti. Korumalardan uzak bir görüşme yapan ikili, hesaplaştıkdan sonra anlaşmaya vardılar. Su, Çet ve Ayşegül’ü o noktada bir araya getirdi ve çift Su’yun yardımı ile birlikte kaçtılar.

Nişanda ise sürpriz bir gelişme yaşandı. Fikriye Hanım Nişanı ilan etmek için bir konuşma yaptı ve sahneye Arzu ve Ali’yi çağırdı. Gerçekleri önceden Arzu’dan öğrenen Fikriye, Su ve Demir’e bir sürpriz yaparak bu emri vaki evliliğe şimdilik bir ara verdi ve dizinin bütün çiftleri mutlu bir sonla seyirciye veda etti.

İşte Dizinin final sahnesi…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,806 saniyede yüklendi.