En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kurt Seyit ve Şura 21. Bölüm Final Fragmanı

Fragmanlar 19 Kasım, 07:13'de eklendi

Kurt Seyit ve Şura’nın hikayesi İstanbul’da son bulmuş, Seyit’in Şura’yı uğurladığı gemi limandan ayrılmış, ama Seyit’in gönlündeki gemi hala demirli durmaktadır. Seyit Şura’nın hayalinin peşini bırakamaz. Bütün gün anılarının peşinde dolaşır durur. Mürvet ise rüyalarının korkusuyla Seyit’in o gemiye Şura’yla bindiği endişesindedir. Seyit geciktikçe onun da endişeleri giderek artar.
Alya, İngiliz askerleri tarafından yakalanır, Petronun peşindeki askerler, şimdi Alya’ya yardım eden Seyit’in peşine düşerler. Evine baskın yaparlar.. Baskın haberini daha önceden öğrenen Lütfü, Mürvetler’i Pera’ya kaçırır.
Petro’nun evi de İngiliz askerleri tarafından işgal edilince Tina çaresiz Celil’in yardımıyla Şeref oteline sığınır. Mürvet, Şura’nın ablasıyla aynı yerde saklanmak zorunda kalınca, Şura ile Seyit’in hikayesinin bilmediği bölümlerine de ulaşır..
Seyit peşindeki işgalci askerlerden kurtulup otele geldiğinde, tehlikenin büyüklüğünü öğrenir. Kendi yüzünden ailesini bir kez daha tehlikeye atmak istemeyen Kurt Seyit, tehlikenin üstüne gitmeye karar verdiğinde, Petroyla ilgili gerçeği öğrenir.

Petro, artık bir rakip değil, vatanından ayrılma sebebidir. En yakın arkadaşlarının, Mişa’nın, Ailesinin, kollarında can veren küçük kardeşi Osman’ın katilidir.

Yapımcı : Ay Yapım
Senaryo : Ece Yörenç
Yönetmen : Hilal Saral
Müzik : Toygar Işıklı
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah, Fahriye Evcen, Zerrin Tekindor, Birkan Sokullu, Seda Güven, Ushan Çakır, Kadır Çermik, Tolga Savacı, Sacide Taşaner, Osman Alkaş, Melisa Aslı Pamuk, Durukan Çelikkaya, Demet Özdemir, Elçin Sangu, Filiz Kaya, Başak Akan, Ali İhsan Öztürk, Sibel Öztürk,Bora Koçak,Cem Bender, Osman Alkaş.

Yayın günü: 20 Kasım Perşembe
Yayın Saati: 22.30 – Yeni bölüm-21.blm / Final

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,005 saniyede yüklendi.