En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kurt Seyit ve Şura İçin Umut Var

Dizi Magazin, Editörden 24 Eylül, 15:14'de eklendi

Oldukça tartışmalı bir başlangıç sezonundan sonra Kurt Seyit ve Şura yeni sezonu açtı ve izleyicisi ile buluştu.

Diziden 1. sezonda koptuğum için 2. sezonun bekleyişi beni fazla heyecanlandırmamıştı. Ama Fahriye Evcen ve Zerrin Tekindor’un diziye dahil olması ve hikaye örgüsünün değişmesi ile birlikte diziye bir şans daha vermeye karar verdim.

İzledim.

İzledim ve gerçekten çok beğendim…

Zerrin Tekindor ve Fahriye Evcen’in varlığı diziye çok şey katmış. Bu gerçeği görmezden gelemeyiz. Dizi bize daha dönük olmuş ve izlenir unsurlar daha da bir artmış görünüyor.

Kurt Seyit ve Şura dizisinin 14. bölüm bitiminde yeni bölümü merak ettim. Bu merakı bu dizinin hiç bir bölümünde duymadığım için Kurt Seyit ve Şura dizisini salı günlerimin liste başına almaya karar verdim.

Dizinin kötü reyting alacağını Twitter’dan (@teledizisi) hesabı ile duyurmuştum. Ama bu tempoda giderse bu dizinin ciddi bir izleyici kitlesi yakalayacağını da belirtmiştim.

Umarım zaman beni haklı çıkarır ve izleyici Kurt Seyit ve Şura dizisine 2. şansı verir. Çünkü bu kodroda ve bu kalitede dizi çekmenin bundan sonra çok zor olacağını bilmemiz gerek.

Farah Zeynep Abdullah , Fahriye Evcen ve Kıcanç Tatlıtuğ, Kurt Seyit ve Şura’nın ivmesini artıracaktır. Az biraz sabır diyorum.

Fahriye Evcen ve Kıvanç Tatlıtuğ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,741 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort