En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Kurtlar Vadisi Pusu, Fİlistin’de Büyük İlgi Görüyor

Dizi Magazin 21 Şubat, 09:53'de eklendi

Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi, Filistin’de de büyük ilgi görüyor. Polat fotoğraflarının basıldığı ürünler adeta kapışılıyor. Gazzeliler, “Dizi, bölgede tüm yaşananlara ışık tutuyor” diyor

Tam 10 yıldır izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi, sınırları aştı. atv’de her hafta izleyenleri ekran başına kilitleyen dizi, Filistin’de de reyting rekorları kırdı. Bombalar altındaki Gazze ise bunun kanıtıydı. Zira dizi, Filistin’in acıyla yoğurulan kentinde herkesin kalbine işledi. Yediden yetmişe herkesi ekrana kilitlerken, dizi oyuncuları ile ilgili haberler Gazzeliler’i sosyal medyaya yöneltti. Dizinin başrol oyuncusu olan Necati Şaşmaz’ın “Polat” karakteri ise her yere yayıldı. Gazzeli gençler, “Polat”ı “Murat Alemdar” olarak adlandırdıklarını söyledi.

ORTADOĞU’NUN HARİTASI
Gençler, ev duvarlarını “Polat” fotoğraflarıyla süslediğini anlattı. Ümmü Ahmed adlı bir kadın ise “Kurtlar Vadisi oğlumda saplantı haline geldi” dedi. Oğluna, “Polat Alemdar” resimli okul defteri bulmak için kırtasiyeleri tek tek dolaştıklarını söyledi. Gazzeliler ayrıca, Kurtlar Vadisi’nin bölgede yaşananlara ışık tuttuğunu belirtti. İran’dan Suriye’ye ve Irak’a kadar yakın zamanda meydana gelebilecek olayların haritasını çizdiğini söyledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 0,695 saniyede yüklendi.