En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Lale Devri’nin 111. Bölümünde Neler OIacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 25 Nisan, 16:13'de eklendi

ÇOCUKLARIN-VELAYETİ-ZÜMRÜT’TEÇOCUKLARIN VELAYETİ ZÜMRÜT’TE.

FOX’un rayting rekortmeni dizisi “LALE DEVRİ”   110. bölümüyle 27 Nisan Cumartesi akşamı saat 21.00’da FOX’ta evlerimize konuk oluyor.

Velayet duruşmasını kaybettikten sonra fenalaşan Toprak, düşük tehlikesiyle hastaneye yatırılmıştır! Çınar bir yandan Toprak’ın moralini yerine getirmeye çalışırken, bir yandan da Zümrüt’ün çocuklarının vasiliğini almaması için mahkemeye çıkmaya hazırlanır.

Duruşma günü gelir çatar! Sıtkı ve Reyhan tanık olarak dinlenirler. Ancak Çınar’ın asıl kozu Necip’in ifadesi olacaktır. Çınar, Necip’in mahkemeye gelmesini beklerken, Necip’in aldığı bir haber, onu çok zor bir seçime sürükleyecektir.

Zümrüt, davayı kazanmıştır! Çınar perişan olurken, Toprak onu güçlü durması için ayağa kaldırmaya çabalar. Ancak Zümrüt çocukları almak için geldiğinde, herkes göz yaşlarına boğulacaktır!

Çocuklarını kaybetmeyi kabullenemeyen Çınar, onları görebilmek için yalıyı gözlemeye başlar! Toprak ise temyiz yolunun açılmasıyla umuda kapılmıştır. Toprak mutlu haberi vermek için Çınar’ı beklerken, Çınar’ın onu şoke edici bir sürprizi olacaktır!

Tüm sırların açığa çıktığı, tüm dengelerin değiştiği nefes kesen yeni sezonuyla Lale Devri; yine aşk, intikam ve heyecan dolu bölümleriyle sizlerle olacak…

Yayın Günü: 27 Nisan Cumartesi 111.Bölüm- Yeni

Yayın Saati: 21.00

Lale Devri 111. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hqyyHR7XjLo[/youtube]

Lale Devri 111. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da56 sorgu var. 1,305 saniyede yüklendi.