En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Mahir’in Zor Sınavı . Karadayı’nın 70. Bölümünde Neler Olacak?

Dizi Resimleri, Fragmanlar 4 Mayıs, 16:35'de eklendi

1 2 3 4 5

Karadayı 70. Bölüm 00470.Bölüm:
Feride, sevdikleri söz konusu olduğunda gözü dönen Mahir’i nasıl durduracağını bilememektedir. Bu uğurda Mahir’e yalan söylemek zorunda kalmıştır. Mahir ısrarla Yasin’i Yılan’a götüren bilgiyi kimin verdiğini öğrenmeye çalışmaktadır. Yasin ve Feride konuşmamakta kararlıdır. Mahir sonunda Feride’yi ne kadar üzdüğünü ve zor durumda bıraktığını anlar ve sevdasına söz verir. Bir daha asla, ne sebeple olursa olsun kanunların dışına çıkmayacaktır. Feride aldığı bu sözle çok mutlu olmuştur, heyecanla düğün hazırlıklarına devam ederler. Bu sırada Sinan’ın mahalle üzerinde oynadığı kirli oyun devam etmektedir. Mehmet Saim’in direktifiyle sertleşmeye başlayan Sinan gerekirse can bile almaya hazırdır. Mahir’i Feride’ye verdiği söz yüzünden büyük bir sınav beklemektedir.
Feride annesinin evi terk ettiğini öğrenir. Destek olmak ve evi neden terk ettiğini öğrenmek için annesinin kaldığı otele gider. Kerime, Mehmet Saim hakkındaki gerçekleri kızına anlatacak mıdır?
Ayten ile Necdet arasındaki sular bir türlü durulmaz. Hamile olduğunu söylemekten vazgeçen Ayten, Necdet’in tavırlarına daha fazla dayanmaz ve boşanmaya karar verir. Necdet’e bu kararını açıkladığında başına gelecekleri hesap etmemiştir. Ayten’i büyük bir tehlike beklemektedir.
Bülent karısını kazanmak için kolları sıvamış yeni bir sürpriz hazırlamıştır. İlknur, Bülent’in attığı adım karşısında şoke olur.

Yayın Tarihi : 5 Mayıs 2014 / Pazartesi

Yayın Saati  : 20.00

Karadayı 70. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ppOgOsCdBdg[/youtube]

Karadayı 70. Bölüm Resimleri  İÇİN TIKALYINIZ

1 2 3 4 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,842 saniyede yüklendi.