En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Malkoçoğlu” karakterine Topkapı sarayında hazırlandı

Dizi Magazin 3 Ekim, 16:55'de eklendi

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandıran ünlü oyuncu Burak Özçivit Malkoçoğlu karakterine Topkapı Sarayında hazırlandı. Malkoçoğlu karakteri için “Kanuni Sultan Süleyman” dönemi hakkında bilgi almak ve araştırmak için saraya giden Özçivit yetkililerden bu konuda bilgi aldı.

Daha önce “Topkapı Sarayını” merak ederek birçok kez ziyaret eden yakışıklı oyuncu Burak Özçivit Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini oynamadan önce rolüne hazırlanmak için sarayı gezerek o dönemle ilgili bilgiler aldı.

Özçivit, “Topkapı Sarayını birçok kez ziyaret ettim fakat Muhteşem Yüzyıl dizisinde bana Malkoçoğlu rolü teklif edildiğinde özellikle giderek dizide o dönemi yaşayacağım için Kanuni Sultan Süleyman dönemi ile ilgili geniş bilgi aldım. O döneme ait kıyafetleri ve savaşta kullanılan malzemeleri inceledim. O dönemi gezerken o an orada yaşadım. Rolüme bu şekilde hazırlandım. Hatta saraya girer girmez ben o dönemde burada yaşasaydım hissi beni çok duygulandırdı. Geçmişte kullanılan malzemeleri uzaktan seyretmek farklı, bir oyuncu olarak ekrana taşıyıp oynamak daha farklı bir duygu.Saraydaki o ihtişam beni fazlasıyla o döneme götürdü. Gözümün önünde yaratacağım karakteri görmeye başladım. Bir oyuncunun karakteri oluşturabilmesi için yaşadığı yerleri bilmesi şart. Topkapı Sarayı bu konuda bana çok faydalı oldu” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da55 sorgu var. 0,746 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort