En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

MARDİN’DE ‘HOŞ GELDİN AĞA’ SÖZLERİYLE KARŞILANDI!

Dizi Magazin 13 Kasım, 23:59'de eklendi

Atv’nin sevilen dizisi Kılıç Günü ’nde Celal Kızıltan karakterini  canlandıran Tamer Levent , Mardin’de yoğun ilgiyle karşılandı. 2-9 Kasım tarihleri arasında düzenlenen 2. Ulusal Mardin Çocuk ve Gençlik Tiyatro Festivali ’ne katılan Levent, dizinin ardından dillere pelesenk olan ‘Hoş geldin aga’ sözleriyle karşılandı. Yoğun ilgiden memnun kalan Tamer Levent, ‘Mardin’de olağanüstü bir ilgi var. Dizideki Celal Kızıltan karakterinin ardından hoş geldin aga sözleriyle karşılanmak çok hoştu. Dizinin sevildiğini ve beğenildiğini gelen tepkilerden almak çok güzel. Yaptığım işlerin geri dönüşleri beni çok mutlu ediyor’ diye konuştu.

Mardin’deki festivalde atölye çalışmalarına da katılan Tamer Levent , ‘Mardin stratejik olarak kültürlerin buluştuğu bir yer… Bu açıdan da önemli bir yer teşkil ediyor.Sanata ve sanatçıya değer veriyor. Olağanüstü bir ilgi var. Bütün oyunlar doldu, taştı. Mardin’in geleceği çok parlak’ dedi…

Atölye çalışmalarına katılan Tamer Levent , bu atölye çalışmasında, “rol oynama metoduyla oynadığımız rollerin farkına varmayı, kendimizi başkalarının yerine koymayı, kendimizi  ifade etmeyi, düşündüklerimizi  ifade ederken doğru sözcükler bulmayı, başkalarının ne anlatmak istediğini, yaşadıklarımızı algılamayı, yorumlamayı, yeniden tanımlamanın provasını yapmayı, başkalarının bizi doğru anlamasını öğrenmek,” amaçlanmaktadır’ diyerek katılanlara  yol gösterdi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 1,351 saniyede yüklendi.