En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Maria, Hürrem’in başına Dert mi olacak?

Dizi Magazin, Fragmanlar 14 Şubat, 16:03'de eklendi

Hürrem yeni dairesine yerleşiyor. Ama Hürrem’e orada da huzur yok. Hürrem, en yakın arkadaşı Maria’nın müslüman olduğunu öğrenir. Bu durum hiç hoşuna gitmemiştir.

Sultan Süleyman, Belgrad zaferi sonrasında da düşmanlarına huzur vermemesi gerektiğinin farkındadır. Kendisine yeni bir hedef belirler; Rodos… Sultan Süleyman hiç zaman kaybetmeden hazırlıkları başlatır.

Hürrem, Hatice ile olan yakınlığını ilerletir. Hatice, İbrahim hakkında konuşmaya başlar. Hatice’nin ettiği laflar, Hürrem’in Hatice ve İbrahim aşkına dair şüphelenmesine neden olur. Valide, Hatice’nin mutsuz olduğunu görüyor. Sultan Süleyman ve Valide, Hatice’nin saadetini nasıl yeniden sağlayabileceklerini konuşurlar.

Hürrem, İbrahim’in Hatice’ye olan ilgisini görmüş. İbrahim’i üstü kapalı bir şekilde de olsa tehdit eder. İbrahim ise altta kalacak değil. Hürrem’in hamileliğinin ilerlemiş olmasını fırsat bilir. Sultan Süleyman için halvet hazırlıklarına girişir.

Muhteşem Yüzyıl” ilgiyle izleyeceğiniz yedinci bölümüyle, 16 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de evlerinize yeniden konuk olacak…

[pro-player width=’530′ height=’450′ type=’video’ image=’http://www.televizyon-dizisi.com/wp-content/uploads//2011/01/muhtesem_yuzyil+3+080.jpg’]http://213.74.22.18/video/dizi/muhtesemyuzyil.flv[/pro-player]

Muhteşem Yüzyıl 7. Bölüm Resimleri

Nebahat çehre ve Halit Ergenç

Meryem Uzerli

****

BU BÖLÜMÜN DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

****

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da49 sorgu var. 1,531 saniyede yüklendi.