En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Mayıs Kraliçesi Dizisi – Show Tv

Dizi Arşivi 2 Şubat, 01:21'de eklendi

Mayıs Kraliçesi  dizisinin oyuncuları,Mayıs Kraliçesi  dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Mayıs Kraliçesi  dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Yapımcılığını, MinT Yapım’ın, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği “Mayıs Kraliçesi” dizisinin güçlü kadrosunda Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Dorukcan Özgüler ve Karel Sinem Gürtekin rol alıyor.

 

“Mayıs Kraliçesi”nin 9. bölümünde; Alper’in Dilara’ya evlilik teklifi başta Nehir olmak üzere herkesi şoka uğratmıştır. Bu teklif üzerine Alper ile konuşan Nehir büyük bir yıkım yaşar ve İstanbul’u terk etmeye karar verir! Dilara’ya aşık olduğunu söyleyen Alper bu evlilik konusunda son derece kararlıdır! Nehir’in İstanbul’u terk edeceğini öğrenen Oğuz, Nehir’i durdurmak için elinden geleni yapacaktır. Öte yandan Feryal, Yiğit’e Nehir’in öz yeğeni olduğunu söyler! Yiğit Nehir’in öz yeğeni Ece olduğu gerçeği ile yüzleşirken, Ceylin de Celil’in DNA raporunu değiştirdiğini öğrenir! Yiğit ve Ceylin bundan sonra ne yapacaktır! Dilara ve Alper’in ilişkisine onay vermeyen Bora eğer bu evlilik gerçekleşirse, Asu’nun öz anneleri olmadığını Dilara’ya söyleyecektir! Bora Asu’yu bu gerçekle tehdit edince ortalık karışır!

“Mayıs Kraliçesi”, 12 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de!

MAYIS KRALİÇESİ 9. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

MAYIS KRALİÇESİ 9. BÖLÜM RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Mayıs Kraliçesi Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Show Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi ”Mayıs Kraliçesi”nin yayın tarihi netleşti!

Yapımcılığını Birol Güven’in, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği dizide Yağmur Tanrısevsin tersanede çalışan kaynakçı kız Nehir’i canlandıracak. Kendisine, Samet Sırmalı, Ahmet Olgun Sünear, Burak Hakkı, Derya Şensoy ve Hatice Aslan eşlik edecek.

Mayıs Kraliçesi, 10 Kasım Salı Show TV’de başlıyor!

Mayıs Kraliçesinin Tıpa Tıp Çocukları

BU KADAR MI BENZER!

Show TV’nin  en çok konuşulan dizilerinden Mayıs Kraliçesi’nde başrol oyuncularının  çocukluğunu canlandıracak genç yetenekler bulundu.  Yüzlerce başvurunun arasından seçilen çocuk oyuncular, Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı ve Derya Şensoy’a olan benzerlikleriyle dikkat çekti.

mayıs-kraliçesMinT Yapım’ın hazırlıklarını sürdürdüğü iddialı projesi Mayıs Kraliçesi için uzun zamandır aranan çocuk oyuncular bulundu.

Çocuk oyuncu arayışının duyurulmasıyla yüzlerce başvuru alan yapım şirketi, genç yetenekleri bulmak için günler süren titiz bir çalışma gerçekleştirdi.

Mayıs Kraliçesi’nde Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı ve Derya Şensoy’un çocukluğunu canlandıracak olan minik yıldızların,  dizinin başrol oyuncularına olan benzerliği ise bir hayli dikkat çekici.

Yapımcılığını Birol Güven’in, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği Mayıs Kraliçe, Ekim ayında Show TV’de izleyiciyle buluşacak.

Vine Yıldızı Dorukcan Özgüler Mayıs Kraliçesi Dizisinde

Show Tv’nin yeni ve iddialı dizisi Mayıs Kraliçesi‘nin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı!

Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy gibi isimlerin yer aldığı Mayıs Kraliçesi dizisine yeni bir isim daha katıldı. Diziye Vine’da videolarıyla dikkat çeken Dorukcan Özgüler katıldı.

Mayıs Kraliçesi, Ekim ayında Show Tv’de!

Dorukcan-Özgüler

İşte Mayıs Kraliçesi Kadrosu

Show TV’nin merakla beklenen dizisi Mayıs Kraliçesi’nin kadrosu tamamlandı.

MinT Yapım imzalı sezonun en iddialı dizilerindenMayıs Kraliçesi’nin kadrosu tamamlandı. Dizi yüreklere dokunacak hikayesiyle olduğu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da bir hayli ses getirecek.

????????????????????????????????????

Ekim ayında Show TV’de izleyiciyle buluşacak olan dizide  Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Hatice Aslan, Kazım Akşar, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Derya Şensoy, Serhan Onat, Süeda Çil, Cansın Özyosun,Selçuk Borak, Dorukcan Özgüler ve Karel Sinem Gürtekin gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

????????????????????????????????????

Merakla beklenen dizi, kızını öldü bilen bir kadın ve öz annesini başka bir kadın sanan kaynak işçisi güzel bir kızın hikayesini konu alıyor.

Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği Mayıs Kraliçesi’nin yönetmenliğini ise  Korhan Bozkurtüstleniyor.

Kazım Akşar Yılın Kötü Adamı Olmaya Aday

YILIN EN KÖTÜ ADAMI!

Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin, Hatice Aslan, Burak Hakkı, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı ve Derya Şensoy gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı sezonun en iddialı dizilerinden Mayıs Kraliçesi’nin kadrosuna  usta bir isim daha katıldı. Sevilen oyuncu Kazım Akşar, “Yılın En Kötüsü” olmaya  aday “Zengin İş Adamı Sencer”  karakteri ile merakla beklenen diziye dahil oldu.

Kazım-AkşarMint Yapım imzalı Mayıs Kraliçesi’nin kadrosuna dahil olan usta oyuncu Kazım Akşar, bu yılın en çok konuşulacak isimlerinden biri olacak.  Akşar, dizide yılın en kötüsü olmaya aday “Zengin İş Adamı  Sencer”e hayat verecek.

Sencer, hırsı ve yaptığı kötülüklerle  eşi Asu (Hatice Aslan)  ve Asu’nun kızı  kaynak işçisi Nehir (Yağmur Tanrısevsin) başta olmak üzere herkesin  hayatını altüst edecek.

“İZLEYİCİ, SENCER’DEN NEFRET EDECEK!”

Yeni rolü için şimdiye kadar canlandırdığım en kötü karakter diyen usta oyuncu “ Sencer, canlandırılabilecek en kötü karakterlerden biri. Ama sadece “kötü” diye de tanımlayamayacağımız, çok yönlü ve derin bir karakter.  Bir oyuncu için çok heyecan verici bir rol olsa da, eminim benim gibi izleyici de ondan nefret edecektir.” dedi.

Hatice Aslan’ın Mayıs Kraliçesi’nde ki İlk Görüntüleri

Son olarak “Ayrılsak Da Beraberiz” dizisinde yer alan usta oyuncu Hatice Aslan, Mayıs Kraliçesi’nin  kadrosuna dahil oldu. Aslan, dizide Yağmur Tanrısevsin’in hayat verdiği kaynak işçisi Nehir’in annesini canlandıracak.

Başarılı oyuncu Hatice Aslan, yeni sezonun en iddialı dizilerinden Mayıs Kraliçesi’nin kadrosuna dahil oldu.

Mayıs-Kraliçesi-(7)ANNE-KIZI CANLANDIRACAKLAR

Aslan, dizide Yağmur Tanrısevsin’in hayat verdiği kaynak işçisi Nehir’in öz annesi Asu’yu canlandıracak.  Öz kızını öldü bilen Asu ile öz annesini başka bir kadın sanan genç, güzel, kaynak işçisi Nehir’in hüzün dolu hikayesi izleyenlere duygu fırtınası yaşatacak.

“ASU’YU ÇOK SEVDİM.”

Yeni dizisi için bir hayli heyecanlı olduğunu belirten usta oyuncu “Mayıs Kraliçesi” tam da evin tahtına kurulup nefessiz seyredilecek harika bir dizi. Her bölümü dolu dolu bir senaryo, rollerinin hakkını veren oyuncu arkadaşlarım, öngörüsüne cok güvendiğim sağlam bir yapımcı, hayranlık uyandıran bir reji ve set ekibi… Titreşimleri içine, ruhuna işleyen müzikler. Daha ne istenir… Heyecanla ve merakla seyretmek için günleri saymaya başladım bile… Yolumuz açık, şansımız bol olsun… Asu’yu ben çok sevdim. Siz de çok sever; ona evinizi, ekranınızı açarsınız inşallah…” dedi.

Yapımcılığını Birol Güven’in yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği Mayıs Kraliçesi’nin önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak. Merakla beklenen dizi Ekim ayında Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Yağmur Tanrısevsin ve Türkiye’nin Yeni Jön Adayları

Yeni sezonun iddialı dizi Mayıs Kraliçesi’nin geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtımında, dizinin iki yakışıklı oyuncusu  dikkatleri  çekti.

Yağmur Tanrısevsin ile başrolü paylaşacak olan Ahmet Olgun Sünear  ve Samet Sırmalı, şimdiden  sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri oldu. Merakla beklenen dizide Yağmur Tanrısevsin ile başrolü paylaşacak olan ikili, şimdiden en çok konuşulan isimlerden oldu. Türkiye’nin yeni jönleri olarak anılan Sünear ve Sırmalı, dizide kaynak işçisi Nehir’e aşık olan ve bu aşk yüzünden karşı karşıya gelen iki arkadaşı canlandıracak.

Mayıs Kraliçesi

Mayıs Kraliçesi Tanıtım Fragmanı Çıktı

Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı, Derya Şensoy ve Hatice Aslan gibi oyuncuların rol aldığı Mayıs Kraliçesi dizisinin tanıtım Fragmanı çıktı. Mayıs Kraliçesi yakında Show Tv’de

Mayıs Kraliçesi Dizisinin Yönetmeni Korhan Bozkurt Oldu

Show Tv’nin yeni ve iddialı dizisi Mayıs Kraliçesi‘nin yönetmeni belli oldu!

Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin, Samet Sırmalı, Ahmet Olgun Sünear, Derya Şensoy gibi isimlerin yer aldığı, yapımcılığını Mint Yapım – Birol Güven’in üstlendiği ”Mayıs Kraliçesi” dizisi Ekim ayında yayın hayatına başlayacak. Dizinin yönetmeni de belli oldu. Daha önce Kutsal Damacana 2 ve 3’ün yönetmenliğini yapan Korhan Bozkurt, dizinin yönetmeni oldu.Mayıs-Kraliçesi

”Mayıs Kraliçesi” Ekim ayında Show Tv’de!

Hatice Aslan Mayıs Kraliçesi Dizisine Dahil Oldu

hatice aslanShow TV ekranlarında başlaması beklenilen, yapımcılığını MinT’in üstlendiği yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olarak görülen dizisi Mayıs Kraliçesi‘ne yeni bir oyuncu daha dahil oldu.​

Buna göre diziye dahil olan isim son olarak Bugünün Saraylısı ve Ayrılsak da Beraberizdizileriyle karşımıza çıkan Hatice Aslan oldu.​

 

Mayıs Kraliçesi yakında Show TV’de.​

Derya Şensoy, Mayıs Kraliçesi Dizisinde Rol Alacak

Derya-ŞensoyShow TV ekranlarında başlaması beklenilen, yapımcılığını MinT’in üstlendiği yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olarak görülen dizisi Mayıs Kraliçesi‘nin başrolünü Yağmur Tanrısevsinüstleniyor.​

 

Diziyle ilgili gelen son haberlere göre ise kadroya son olarak Doksanlar dizisiyle karşımıza çıkan Derya Şensoy dahil edildi.​

 

Mayıs Kraliçesi yakında Show TV’de.​

Yağmur Tanrısevsin, Mayıs Kraliçesi Dizisinde Kaynakçı Oldu

MinT Yapım’ın hazırlıklarına devam ettiği son günlerin en çok ses getiren projesi Mayıs Kraliçesi dizisinin başrol oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, canlandıracağı karakter için değiştirdiği imajıyla çok ses getirecek. Tanrısevsin, Mayıs Kraliçesi’nde tersanede gemi yapımında çalışan kaynak işçisi bir kızı canlandıracak.

MinT Yapım’ın yeni sezon için hazırlıklarına devam ettiği iddialı dizisi Mayıs Kraliçe’sinin başrol oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, canlandıracağı karakter için bambaşka bir imaja büründü.

Tersanede çalışan kaynakçı kız Nehir’i canlandıracağı Mayıs Kraliçesi için kaynak yapmayı öğrenen başarılı oyuncu, saçlarını kestirip siyaha boyattı.

Yağmur Tanrısevsin (3)Günlerdir rolü için hazırlık yapan ve bir hayli heyecanlı olduğunu belirten Tanrısevsin’in yeni imajı sosyal medyada da büyük ses getirdi.

Kore’nin en sevilen dizilerinden May Queen’in  uyarlaması olan Mayıs Kraliçesi’nin Türkçe’ye uyarlanan senaryosunu  Emre Kavuk kaleme alıyor.Yağmur Tanrısevsin

Önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak olan dizinin yapımcılığını Birol Güven, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt üstleniyor.

Show Tv’de yayınlanacak olan Mayıs Kraliçesi’nin Ekim ayında izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Samet Sırmalı Mayıs Kraliçesi Dizisinde

Show Tv’nin merakla beklenen yeni dizisi ”Mayıs Kraliçesi”nin ikinci erkek partneri belli oldu!

Yapımcılığını Mint Productions’ın üstleneceği dizinin kadın başrol oyuncusu Yağmur Tanrısevsin olarak açıklanmıştı. Dizinin ikinci erkek başrol oyuncusu ise  ‘Boynu Bükükler’ ve ‘Maral‘ gibi yapımlarda rol alan Ahmet Olgun Sünear olmuştu. Dizinin diğer erkek başrol oyuncusu da belli oldu. Best of Model olan Samet Sırmalı, ”Mayıs Kraliçesi” dizisinin ikinci erkek partneri oldu.Samet Sırmalı

”Mayıs Kraliçesi” yakında Show Tv’de!

Mayıs Kraliçesi ile İlgili Birol Güven’den Açıklama

Show Tv’nin yeni sezon için hazırlanan iddialı dizisi Mayıs Kraliçesi’nde şok iddia!

Başarılı oyuncu Erdal Özyağcılar, yapımcılığını Mint Productions’ın üstlendiği, başrollerini iseYağmur Tanrısevsin ve Ahmet Olgun Sünear‘ın paylaştığı dizinin çalıntı olduğunu iddia etti.

Hürriyet gazetesinden Büşra Bozok Aytek’in haberine göre usta oyuncu şu ifadeleri kullandı:

“2003’te yazdığım ‘Yaşar’ adlı hikâyemi 6 ay önce dizi senaryosu haline getirdim ve ismini ‘Kızım Yaşar’ olarak değiştirdim. Yazdığım iki bölüm için bazı kanallarla görüşmeler yaptım. Daha sonra Gold Film’den Faruk Turgut senaryoyu aldı. Fark ettim ki ‘Mayıs Kraliçesi’nde benim yarattığım ‘oto tamircisi kız’ karakteri kullanılmış. Emeğimi çalmışlar.”

Bu iddia üzerine Birol Güven ise Twitter hesabından şu cevabı verdi:

“Habere göre Mayıs Kraliçesi’ni Erdal Özyağcılar’dan çalmışız, ama bu mümkün değil ki. Biz o dizinin senaryo haklarını Kore’den satın aldık. Orijinal adı ‘May Queen’. Kore’nin en güzel dizilerinden biri. Senaristi Son Young Mok. Altını çizeyim, Kore’den telif ücretini ödeyerek aldık.

Değerli sanatçı ve büyüğümüz Erdal Özyağcılar’a saygımız sonsuzdur; ama benim adımı ve “çalmak” kelimesini aynı cümlede kullanamaz. Avukatlarımız gereğini yapacaktır. Bu arada başrol oyuncumuz Yağmur Tanrısevsin günlerdir İmes Sanayi Sitesi’nde kaynak yapmasını öğreniyor. Görüntüleri yakında paylaşacağız.”

Mayıs Kraliçesi, yeni sezonda Show Tv’de başlıyor!

Erdal Özyağcılar’dan Çalıntı İddiası

Birol Güven, hem yapımcılığını üstlendiği hem de senaryosunu yazdığı “Mayıs Kraliçesi” adlı yeni dizisiyle ilgili detayları paylaştı, Erdal Özyağcılar isyan etti.

Özyağcılar, dizide Yağmur Tanrısevsin’in canlandıracağı “kaynak yapan, araba tamir eden genç kız” karakterinin kendi yazdığı dizi projesinden çalındığını öne sürdü:

kızım yaşarEMEĞİMİ ÇALMIŞLAR

“2003’te yazdığım ‘Yaşar’ adlı hikâyemi 6 ay önce dizi senaryosu haline getirdim ve ismini ‘Kızım Yaşar’ olarak değiştirdim.

Yazdığım iki bölüm için bazı kanallarla görüşmeler yaptım. Daha sonra Gold Film’den Faruk Turgut senaryoyu aldı. Fark ettim ki ‘Mayıs Kraliçesi’nde benim yarattığım ‘oto tamircisi kız’ karakteri kullanılmış. Emeğimi çalmışlar.”

Kelebek

Yağmur Tanırsevsin’in Partneri Vine’dan Aranıyor

Yeni sezonda Show TV’de başlayacak ve başrolünü Yağmur Tanrısevsin‘in üstleneceği ‘Mayıs Kraliçesi’nin yapımcısı Birol Güven dizinin diğer başrollerini Vine’da arıyor.

Güven’in erkek başrol oyuncusunu Vine’da aramasının sebebi ise oğlu Cem ve kızı Öykü’nün evde sürekli Vine izlemesi. Çocukları sayesinde uygulamayı ve kullanıcılarını yakından takip eden yapımcı videolarını beğendiği ve binlerce takipçisi olan Vine fenomenlerini görüşmeye çağırdı.

birol güven

birol güven

Güven görüşmelerde beğendiği kişileri ise zaman kaybetmeden yapım şirketinin bünyesinde bulunan oyunculuk okulunda sıkı bir eğitime başlattı. Vine, Twitter’ın 2013 Ocak ayında kullanıma sunduğu ücretsiz uygulaması. Uygulamada kullanıcılar maksimum 7 saniyelik kısa videolar çekebiliyor.

MAKARON

Yağmur Tanrısevsin Mayıs Kraliçesi Dizisinde

Show TV, yeni yayın dönemine damgasını vuracak bir projeyi seyircisi ile buluşturmaya hazırlanıyor. Başrolünde ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin’in oynayacağı “Mayıs Kraliçesi”, çok yakında Show TV’de başlıyor.

“MAYIS KRALİÇESİ” YAĞMUR!

MinT Yapım imzalı yeni drama dizisi “Mayıs Kraliçesi” için hazırlıklar başladı. YapımcılığınıBirol Güven’in üslendiği “Mayıs Kraliçesi”’nin oyuncu kadrosu için de titiz bir çalışma yapılıyor. Son dönemde oynadığı projelerdeki başarılarıyla yıldızı parlayan Yağmur Tanrısevsin’de yeni yayın döneminde “Mayıs Kraliçesi” için kamera karşısına geçecek.Yağmur Tanrısevsin(4)

“HİKAYE OLDUKÇA DİKKAT ÇEKİCİ”

Güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, dizinin sürprizlerle dolu olacağını belirterek; “Çok heyecanlıyım. Dizinin hikayesi de oldukça dikkat çekici. Özellikle hikayeyi çok sevdiğimi belirtmek istiyorum” dedi.

Mayıs Kraliçesi  dizisinin oyuncuları,Mayıs Kraliçesi  dizisinin konusu nedir, ne zaman yayınlanacak ve Mayıs Kraliçesi  dizisiyle ilgili diğer tüm bilgiler ve güncel fragmanlar bu sayfada

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Mehmetcan 22 Temmuz 2015

Ayyy bu sene çok güzel diziler başlayacakbaşlYapımcak Ay YapYap

serhat 04 Ağustos 2015

Ne zaman başlıyor bu dizi çok uzatıldı

Beyza 24 Ağustos 2015

Ya bunun konusu nasıl

Mehmetcan 25 Ağustos 2015

Birol güven diziler çok güzel gani müjde diziler çok saçma nefret ediyorum Birol güven çok beğeniyorum harika Mayıs Kraliçesi dizi çok merak ediyorum fragmanı verin

Mehmetcan 02 Eylül 2015

Derya şensoy çık gıcık oluyorum oyunculugu çok berbat doksanlar da iğrenç hiç güzel oynamıyor derya şensoy hiç beğenmiyorum

lorendas 03 Şubat 2016

Neden mayis lkralicesi finala cikdi

İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da76 sorgu var. 1,013 saniyede yüklendi.
bursa escort | mersin escort | mersin escort | mersin escort | bursa escort | escort malatya | mersin escort