En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Medcezir’de Mira Polise Teslim mi Oluyor?

Dizi Magazin, Video Galeri 28 Şubat, 10:50'de eklendi

mira-medcezirMedcezir dizisinde dün akşam 62. bölümde neler oldu? Medcezir’de Mira’nın vurduğu Kenan Koper öldü mü? Medcezir’de Mira Kenan Koper’i vurduğunu polise itiraf ederken, suçu üstüne alan Yaman ise gözaltına alındı.

Medcezir dizisinin 27 Şubat Cuma akşamı yayınlanan 62. bölümünde Mira Yaman’ın abisi Kenan’ı vurunca ortalık toz duman oldu! Yaman bu zor olayda abisi Kenan ve Mira arasında kalırken, suçu üstüne aldı. Abisini kendisinin vurduğunu polise söyleyen Yaman gözaltına alındı.

Yaman Mira ve annesinin olduğu eve gelince abisi Kenan’ı vurulmuş şekilde yerde yatarken, Mira’yı ise elinde silahla gördü. Hemen Mira’nın elinden silahı alan Yaman, sevgilisinin oradan uzaklaştırılmasını istedi. Mira ise Kenan’ı annesine zarar vermemesi için vurmuştu.

Barış Falay - Çağatay Ulusoy - Medcezir 63. Bölüm 009

Selim ise Yaman’a bu yaptığının kahramanlık değil aptallık olduğunu söyledi. Mira’nın bu suçu annesini kurtarmak için yaptığını ve nefsi müdafaya girdiğini ve belki de ceza almadan kurtulacağını söyleyen Selim, Yaman’dan suçu üstüne almamasını istedi. Ancak Yaman, Mira’nın gözaltına bile alınmasını istemediğini söyleyerek bunu redddeti ve suçu üstlendi. Yaman’ın Selim’den son isteği ise Mira’ya sahip çıkması oldu.Çağatay Ulusoy (Yaman) Medcezir 63. Bölüm

Yaman demir parmaklıkların arkasına girerken, abisi Kenan ise ölüm kalım savaşı veriyordu. Diğer yandan Mira yaşadığı olayın şokunu üzerinden atamazken, Yaman’ın suçu üstüne almasını içine sindiremedi. Ancak dizinin son sahnesinde Mira karakola giderek Kenan Koper’i kendisinin vurduğunu itiraf etti. Mira’nın bu suçtan nasıl kurtulacağı ise önümüzdeki hafta 63. bölümde belli olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da53 sorgu var. 1,408 saniyede yüklendi.