En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Melek Baykal ile “Melek” Pazartesi Günü Star’da kaldığı Yerden Devam Ediyor

Tv'de Bu Hafta 7 Eylül, 12:10'de eklendi

MELEK

Ekranların en sıcak, en dolu ve en güler yüzlü programı Melek kaldığı yerden devam ediyor.

Mutfak, sağlık ve doğal yaşam… Moda, sohbet ve eğlence yine her sabah Melek’le evinize gelecek… Melek, her sabah konuklarıyla güne keyifli bir başlangıç yapacak. Melek Baykal, bu sezon kadınların kendi işini kurması için kredi desteği de verecek…

Doğal yaşamın sırları Melek’te…

Yemek ve gastronominin, doğadan gelen sağlığın, iyi beslenmenin tüm detaylarının konuşulacağı programda sohbet ve eğlence birarada olacak.

Tülin Şahin’den moda tüyoları…

Tülin Şahin, yine en güzel moda tüyolarını ve haberlerini Melek’te paylaşacak. Güzel olmanın ve güzel giyinmenin bütün ipuçlarını hayatın içinde, sokakta ve moda dünyasının kalbi olan mekanlardaki çekimlerle izleyenlere aktaracak.

Melek’ten kadınlara kredi…

Melek Baykal, kadınların hayatını değiştirmeye geliyor… Kadınlar onun desteğiyle yeteneklerinin farkına varacak, iş kuracak, ayaklarının üzerinde duracak ve geleceklerini garanti altına alacaklar.

Katılımcı kadınlar, yetenekleri ya da iş projelerine uygun bir uzman ekip tarafından yönlendirilecekler. Bir değerlendirme ekibi de bu projelerden hangisinin destek alması gerektiğine karar verecek. Kadınların hayallerini, fikirlerini dinleyen ekip, bu üç kadından birini seçerek, projesini gerçekleştirmesi için para desteği vermeye karar verecek.

Yayın Günü:        10 Eylül Pazartesi

Yayın Saati:        10.15

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Sayfa da55 sorgu var. 0,674 saniyede yüklendi.