En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Merhaba Hayat Set Resimleri

Dizi Magazin, Dizi Resimleri 21 Eylül, 12:48'de eklendi

Vahide Gördüm, Barış Kılıç, Keremcem ve Yetkin Dikinciler gibi sevilen oyuncuları bir araya getiren, Merhaba Hayat Dizisi, salı günleri izleyici ile buluşacak. Dizi, Ustura Kemal, Seksenler ve Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi diziler ile yarışacak.

MERHABA HAYAT

YAPIM: MEDYAPIM

YAPIMCI: FATİH AKSOY

YÖNETMEN: YILDIZ HÜLYA BİLBAN

 

 

Doktorlar ve birçok başarılı dizinin yapımcısından Disney Production işbirliği ile yine başarılı bir dizi daha geliyor, Merhaba Hayat…

 

İdeallerine sıkı sıkıya sarılmış güzel doktor Deniz, hayatta en çok sevdiği insanı, babasını kurtarabilmek için hayatının her alanında sonsuz özveride bulunmakta, Istanbul’daki ailesinden ve arkadaşlarından uzakta, Ankara’da idealleriyle örtüşmeyen özel bir hastanede çalışmaktadır. Yaşadığı bir olay Deniz’in çalıştığı hastane ile ipleri kopartmasına ve üniversiteden yakın arkadaşının İstanbul’daki kliniğinde çalışmayı kabul etmesine neden olur.

 

Vahide Gördüm ve Yetkin Dikinciler

Deniz’in şimdi doğup büyüdüğü İstanbul’a, evim dediği şehre geri dönmesi, annesiyle arasında yıkılmış köprüleri tamir etmesi, yakın arkadaşı Zuhal’in boşanmasını atlatmasına yardım etmesi, klinikteki yeni çalışma arkadaşlarıyla birlikte çalışmayı öğrenmesi, hergün yeni hastalara hayat vermeye çalışması ve en önemlisi ailenin kendisini hayata getirenler değil hayata döndürenler olduğunu anlaması gerekecektir.

Yaşayacağı trajik olayla sınanacak olan Deniz düşündüğünden de farklı bir hayata adım attığını fark etmeye başlar…

Hayatla mücadelesi genç yaşta başlayan bu cesur kadının, kendisine uzatılan yardım elini itmeden tutmayı öğrenmesi kolay olmayacaktır. Ölümle yaşamın, dostlukla aşkın birbirinin içine geçeceği bu yeni yolculukta Deniz’in pusulası hep hayatı gösterecekken, gün gelecek dostlukla aşk arasında bir seçim yapması gerekecek.

Bu seçimden sonra hiçbir şey ne Deniz ne kliniğin çalışanları ne de en yakınları için eskisi gibi olmayacaktır.

 

Oyuncular

Vahide Gördüm- DENİZ

Barış Kılıç- BURAK

Yetkin Dikinciler- SİNAN

Yasemin Sannino- ZUHAL

Keremcem- ÖMER

Seda Güven- SU

Ozan Osmanpaşaoğlu- MERT

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da59 sorgu var. 0,818 saniyede yüklendi.
mersin bayan escort