En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

MISS TURKEY 2011 Fox Tv’de Seçilecek

Dizi Magazin 1 Şubat, 16:57'de eklendi

MISS TURKEY 2011

FOX GÜZELLERİ SUNAR…

TÜRKİYE, GÜZELİNİ YAKINDAN TANIYARAK SEÇECEK!

Bugüne kadar Azra Akın, Tuğçe Kazaz, Cansu Dere gibi sayısız güzellerin hayatlarını değiştiren Miss Turkey bu yıl FOX’ta bambaşka bir formatla ekrana gelecek. İzleyiciler güzelleri sadece 1 gecede değil, toplam 10 hafta boyunca her gün ekrana gelecek olan programlarda tanıyarak değerlendirecek. Aynı evde yaşacak olan yarışmacıların günlük hayatları ekrana gelecek.

Yıllardır sayısız genç kızın hayatını değiştiren, rüyaların en güzelini gerçeğe dönüştüren “Miss Turkey” Mart ayından itibaren yepyeni bir formatla FOX ekranlarında olacak.

Bugüne kadar Türkiye’de hiç yapılmamış bir formatla yarışmacı güzeller bir evde kalacak, evde ve dışarıdaki yaşamları hafta içi her gün ekrana gelecek. Böylece, yeteneklerini sergileyecek olan adayları hem izleyiciler hem de juri üyeleri baştan itibaren tüm yönleriyle tanımış olacak. Ayrıca her hafta bir akşam ekranda eleme yapılacak.

Sadece internet üzerinden kabul edilecek olan başvuruların arasından 200 genç kız 14 kişi kalana kadar elenecek. Tüm bu eleme aşamaları da hafta içi her gün FOX ekranlarında olacak. Bu sürecin sonunda yarışmacılar, büyük finale katılmaya hak kazanacak.

Miss Turkey için kampa girecek olan finalistler FOX’ta yayınlanacak büyük finalde son kez yarışacak. Önceki yarışmalarda finalisteri sadece büyük finalde bir kere görebilen Türkiye, yarışmacıları daha yakından tanıyarak, www.fox.com.tr üzerinden onları takip edebilecek, beğendikleri adaylara oy verebilecek ve yorum yaparak onları yönlendirme şansları olacak.

Yarışmaya başvuran adaylar, fox.com.tr’deki profillerini güncelleyebilecek, diğer adayların profillerini inceleyebilecek ve kendilerini geliştirebilme şansını yakalayabilecekler.

Dereceye giren güzeller, Türkiye’de yepyeni bir kariyere adım atarken aynı zamanda ülkemizi dünyanın en önemli dört güzellik yarışması olan “Miss World, Miss Universe, Miss International ve Miss Earth” yarışmalarında temsil edecekler.

Başvurular başladı

01 Şubat 2011 tarihinde 18 yaşını doldurmuş ve 26 yaşından küçük olan, T.C. vatandaşı, hiç evlenmemiş ve çocuğu olmayan her genç kız yarışmaya başvurabilecek…

Başvurular sadece www.fox.com.tr adresinden kabul edilmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,301 saniyede yüklendi.