En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Muhteşem Yüzyıl Bu Eleştiriler ile Baş Edecek mi?

Dizi Magazin 21 Haziran, 09:28'de eklendi

vahide gördüm hürrem sultan 2Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem’in yaşlılığını oynayan Vahide Gördüm sert eleştiriler aldı. En ilginç eleştirilerden birini türkücü İbrahim Tatlıses yaptı: Masmavi gözlü Hürrem gitti, yerine kahverengi gözlüsü geldi. Hiç olacak iş mi!..

İki sezondur canlandırdığı ‘Hürrem’ karakteriyle adeta özdeşleşen Meryem Uzerli, rahatsızlığı sebebiyle Almanya’ya döndükten sonra yeni Hürrem’le final yapan ‘Muhteşem Yüzyıl’ büyük tepki topladı.

Dizinin önceki akşam yayınlanan bölümünde; Şehzade Mehmet öldü. Hatice Sultan, intihar etti. Sezon finalinin en çok konuşulan olayı ise Hürrem’in saraya dönüşü oldu. Hürrem’in yeni halini canlandıran Gördüm, bütün şimşekleri üzerine çekti. Oyuncu, Hürrem fanlarının yanı sıra ünlü isimler tarafından alabildiğine eleştirildi. İşte yeni Hürrem Vahide Gördüm’ü de bir hayli üzen o eleştirilerden birkaçı…

İbrahim Tatlıses: Yani şimdi Hürrem oldu mu? Fırat’ı çekerken bazı değişiklikler yaptım ama seyirciyi aptal yerine koymadım ayıptır. Mavi bir göz geldi kahve. Olmadı arkadaş!

Yeliz Yeşilmen: Akıl var mantık var hiç olmamış. Vahide Hanım süper oyuncu ama bu rol asla olmaz. Valide Sultan bile daha gençti. Vahide Gördüm Valide Sultan olabilirdi…

Demet Akalın: Hürrem’in ülkeyi terk edişinin birinci ayı. Ahh Meryem ahh! Yapmayacaktın bize bunu. İyileş gel kurban olayım!

Erol Köse: Çakma Hürrem ile sezon değil gerçek final yaptılar, farkında değiller!

Merve Havva Kıyıcı: Vahide Gördüm’ü Hürrem’e benzetmeye çalıştıkları kadar sevdiklerinin peşinden koşmamışlardır.

Melek Baykal: Göze batan tek olumlu eleştiri ve destek oyuncu Melek Baykal’dan geldi: Sevgili Vahide Gördüm lütfen kulaklarını kapa… Önüne bak. Bizim insanımız kolay adam harcar. Yolun açık olsun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 0,800 saniyede yüklendi.