En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Muhteşem Yüzyıl’da heyecan sürüyor

Dizi Resimleri, Fragmanlar 23 Nisan, 19:09'de eklendi

Aşkı kollarında ölen Şehzade Mustafa, Hürrem’den nasıl intikam alacak? Mahidevran, Hürrem’in yaptıklarını Sultan Süleyman’a söyleyecek mi? Sultan Süleyman Hürrem’i nasıl cezalandıracak?  Valide Sultan, İbrahim ve Nigar arasındaki ilişkiyi öğrenecek mi? Daye haremden kovulacak mı? Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümü 25 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00‘de Star’da…

Efsun, Şehzade Mustafa’nın kollarında ölür. Efsun, son sözlerinde Hürrem’in emriyle  Şehzade’yi zehirlediğini itiraf eder. Bunu duyan Şehzade ve Mahidevran olan biteni Sultan Süleyman’a aktarmaktan çekinmez.

Sultan Süleyman, Hürrem hakkında söylenenlere inanmak istemez. Ama Hürrem’in işlediği kabahatin cezası büyüktür. Hürrem, Sultan Süleyman uğruna zehiri içecek mi?

Valide Sultan, kızının İbrahim’e dair şüphelerinden haberdar olur. Hatice’nin acı çekmesine engel olmak için bizzat devreye girer. Bu durumdan haberi olmayan Nigar hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Daye, Efsun’un ölümüne neden olan Ebe kadını saraydan kovar. Gülşah zor durumda kalan Ebe’ye reddemeyeceği bir teklifte bulunur. Daye korkunç bir planın kurbanı olur.

Yayın Günü    : 25 Nisan Çarşamba
Yayın Saati    :  20.00 /YENİ BÖLÜM

Muhteşem Yüzyıl 57. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sKHGkNRo3sI&ob=av3e[/youtube]

Muhteşem Yüzyıl 57. Bölüm Resimleri

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da54 sorgu var. 1,199 saniyede yüklendi.