En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Mutsuz Feriha’dan Umutsuz Ev Kadınlarına….

Dizi Haberleri, Kanallar 23 Ağustos, 18:14'de eklendi

 

 

 

 

 

MUTSUZ FERİHA ‘DAN  “ UMUTSUZ EV KADINLARI” NA

Geçen sezon Show TV ‘de beğeniyle izlediğimiz “Adını Feriha Koydum” dizisinin yönetmeni Merve Girgin ,yeni yayın döneminde Kanal D’de  ekrana  gelecek “Umutsuz Ev Kadınları” dizisinin yönetmenliğini üstleniyor. Yapımcısı MED Yapım olan dizinin başrollerinde; Bennu Yıldırımlar, Songul Öden, Evrim Solmaz, Ceyda Düvenci, Özge Özder ve Serhat Tutumluer oynayacak.

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen Desperate Housewives’ın yerli versiyonu olan dizinin dış çekimleri Küçükyalı’da, iç çekimler ise, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” gibi yapımlara ev sahipliği yapan eski Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki stüdyolarda yapılacak. Dizinin kıyafetlerini ise ünlü modacı Dilek Hanif’in hazırlayacağı söyleniyor.

Başroldeki beş kadının, kadınlığın birer aşamasını temsil ettikleri “Umutsuz Ev Kadınları”nda , Songül Öden (Suzan) hayalci ve sakar çocuk kadını, Bennu Yıldırımlar(Berrin) kusursuz eşi, Evrim Solmaz (Yıldız) hayatı flört edip eğlenmekten ibaret sanan daimi genç kızı,  Ceyda Düvenci(Leyla) müebbet anneyi ve Özge Özder (Emel) ise şuh ve cilveli kadını canlandıracak.
Varsın adınız pozitif ayrımcıya çıksın, kadın kamerasından kadınlık hallerini izlemenin keyfi sizinle artık.

ilhan bosut – televizyon-dizisi.com

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,079 saniyede yüklendi.