En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Nefes Dizisi – Atv

Dizi Arşivi 13 Kasım, 21:02'de eklendi

Nefes Dizisi 4. Bölüm 10 Kasım Salı Günü  Saat 22.00’de Atv’de

Nefes Dizisi - Atv

Artık Yeter…! Yayından Kalkan Diziler için İzleyicinin Arkasındayız. Tıklayın düşüncelerinizi paylaşın

Nefes Dizisi 4. Bölüm Fragmanı

Nefes Dizisi 4. Bölüm Özeti

Nefes ve Yahya, birlikte yürüyüşe çıkarlar. Nefes, Yahya’ya geçmişte ona karşı hissettiklerini açar.
Nefes’in Yahya yüzünden yaşadıklarını Nefes’ten ilk kez dinleyen Yahya, başka bir duygu durumuna geçer. Yağmur bastırmasına rağmen Nefes ve Yahya’nın saatlerce yalıya dönmemesi Mehveş ve Göksenin’in çok dikkatini çeker. Üstelik Yahya eve döndüğünde bambaşka bir Yahya’dır artık. Yahya’daki değişim dikkat üstüne dikkat çekerken, Mefaret de Nefes’i mercek altına alır. Onu Yahya konusunda gizli ve sert bir şekilde ikaz eder.

Çimen’in çiftliğinde Ali Ziya ve Ateş’e verdiği bir akşam yemeği, orada Nefes ve Ateş’i de buluşturur. Bu buluşma Yahya’nın yalısında biter.

Ateş’e duyduğu aşk ve annesinin canını yakmak için Yahya üzerinden oynadığı intikam planı arasında kalan Nefes, sonunda bu iki güçlü tutkudan birini tercih eder.

Atv, yeni sezona bomba gibi yapımlarla girmeye devam ediyor. Şimdi de Hatırla Sevgili‘nin yönetmeni Ümmü Burhan yönetiminde Nefes Dizisi çekilecek. Süreç Film‘in yapımında gerçekleşecek projenin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü görünüyor. Son Olarak Doktorlar dizisinde rol alan Naz Elmas‘a, son dönemin başarılı oyuncusu Onur Saylak eşlik edecek. Televizyonda ilk başrolü olan Onur Saylak, “Sonbahar” isimli sinema filmi ve “Asi” dizisinde oynadığı Ziya karakteri ile tanınmaktadır. Dizinin diğer oyuncuları da oldukça güçlü.  Dizi de ayrıca Sinan Tuzcu, Uğur Polat,  İlhan Şeşen, Jülide Kural, Çolpan İlhan, Engin Şenkan, Burak Sarımola da yer alıyor.

Son olarak Doktorlar dizisinde izlediğimiz Naz Elmas, bakalım bu dizide de başarısını sürdürebilecek mi? Sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip filmin senaryo yazarı ise Gamze Özer.

Çekimleri Eylül ayında başlayan olan Nefes dizisi Ekim ayında Atv ekranlarında olacak.

Yapım: Süreç Film. Yapımcı: Ali Gündoğdu. Senaryo: Gamze Özer. Yönetmen: Ümmü Burhan. Oyuncular: Naz Elmas, Sinan Tuzcu, Uğur Polat, Jülide Kural, İlhan Şeşen, Engin Şenkan, Burak Sarımola ve Çolpan İlhan.

‘Babasının intikamını almak için yemin eden bir kızın acısından ve nefretinden daha büyük ne olabilir?
Aşk!”
Konu: Nefes’in anne ve babası o küçücükken boşanmıştır. Boşanmanın sebebi annenin ihanetidir. Annesinden nefret ederek büyüyen Nefes yıllar sonra annesinin karşısına çıkacak ve ondan unutamayacağı bir intikam alacaktır. Bir ihanet ile yuvasını yıkan anne, ihanetlerin en büyüğü ile tanışacak, kocasının Nefes tarafından ayartılması ile sarsılacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
İlginizi Çekebilir
Kara Yazı Dizisi – Kanal D

Kara Yazı Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 18:53
Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

Evlat Kokusu Dizisi – Kanal D

0
0
22 Mart, 12:31
Kara Sevda Dizisi – Star

Kara Sevda Dizisi – Star

0
0
22 Mart, 00:42
Ölene Kadar Dizisi – Atv

Ölene Kadar Dizisi – Atv

0
0
22 Mart, 00:10
İçerde Dizisi – Show Tv

İçerde Dizisi – Show Tv

0
0
17 Mart, 08:13
Paramparça Dizisi – Star Tv

Paramparça Dizisi – Star Tv

0
0
17 Mart, 05:39
Sayfa da55 sorgu var. 2,565 saniyede yüklendi.