En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Nehir, Kenan’la birlikteyse içim acır”

Tv'de Bu Hafta 14 Temmuz, 17:33'de eklendi

Nehir Erdoğan ve Kenan İmirzalıoğlu

Yönetmen Mustafa Altıoklar, Nehir Erdoğan ile ilişkisinin bittiğini açıkladı, eski sevgilisinin Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte olduğu iddialarına ise “Doğruysa üzülürüm” dedi.

SESSİZ SEDASIZ AYRILMIŞLAR
Genç oyuncu Nehir Erdoğan, önceki gün Çeşme’de Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte görüntülendi. Bunun üzerine gözler Nehir Erdoğan’ın 3 yıldır birlikte olduğu ve evlilik hazırlığı yaptığı yapımcı-yönetmen Mustafa Altıoklar’a çevrildi. Altıoklar, Vatan gazetesine açıklama yaptı: “Biz Nehir ile bir süre önce ayrıldık. Çok güzel bir beraberlikti ama güzelliğini kaybetmeye başladığında bitmesinde fayda var diye düşündük. Birbirimizi daha fazla yormanın bir anlamı yoktu. Şimdiye kadar hayatımdan kaç ilişki bitti ve bir tane daha bitmiş oldu. Tabi Nehir benim için bir başkaydı. Ancak ilişkilerde bir gerçek varki çok uzayınca sorun çıkıyor. Zaten şu anki duygularımı kimseyle paylaşmak istemem, ne hissediyorsam onu yaşar, geçerim” dedi.

KENAN’LA İLİŞKİSİ VARSA İÇİM ACIR
Ünlü yönetmen, Nehir Erdoğan’ın Kenan İmirzalıoğlu ile Çeşme tatiliyle ilgili olarak “Nehir Çeşme’de arkadaşlarıyla birlikte tatil yapıyordu. Kenan’la orada karşılaşmış olabilirler. (Aralarında bir aşk varsa canınız acır mı? sorusuna) Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama varsa tabi ki acır, herkesin acır. Aslında biten bir ilişkiden sonra kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez” diye konuştu.

Kaynak: Habertürk

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da51 sorgu var. 1,026 saniyede yüklendi.