En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Nerdesin Birader Sonuçları ile Üzdü

Dizi Magazin 16 Kasım, 18:53'de eklendi

Dizi dünyasının altı iyice fokurdamaya, kaynamaya başladı. Yılın son ayına girmeye az kalmışken, birçok kanal arka arkaya hamleler yapıyorlar. Bu hamlelerin tamamı izleyiciyi kendi kanallarına çekmek, reyting almak, reklam almak ve para kazanmak gibi beklentiler ile yapılıyor. Ancak bu net istekler bazı kötü sonuçların ortaya çıkmasına mani olamıyor.

FOX’un son günlerde yaşadığı durum da bu kötü sonuçlara mani olamama halini bizlere anlatıyor.

Bildiğiniz gibi FOX’un boş olan iki günü vardı : Pazartesi ve Çarşamba

Kayıtdışı’nın devre dışı kalması ve setin durması yüzünden 2 haftadır pazartesiyi doldurmaya çalışan FOX, diğer boş güne ise Timur Acar’ın iki rol birden canlandırdığı Nerdesin Birader isimli diziyi yerleştirdi. Yerleştirdi yerleştirmesine de, olaylar yalnızca 2 hafta içerisinde çok tuhaf bir hal aldı. Daha 2 bölümü yayınlanmış olan Nerdesin Birader, FOX’u inanılmaz şekilde kızdıracak sonuçlara imza atmaya başladı.

No 309’un ilk 10 dışında kalmaya başlaması ile dizinin yayına son verdiren FOX, bu dizinin yerine koyduğu dizi olan Nerdesin Birader’in reyting sıralamasında 31.olması ile tam anlamıyla çıldırdı. Evet 2.bölümü yayınlanan Nerdesin Birader AB grubunda 31.sırada yer aldı.

Dizinin dün yayınlanan 2.bölümü TOTAL grubunda 2.67 reyting ile 20., AB grubunda 1.50 reyting ile 31., ABC grubunda ise 2.03 reyting ile 24.olabildi.

Bu sonuçlara baktığınız zaman, beklenen final haberini çok net şekilde fark ediyorsunuz. Dizinin ne olduğuna, neler vaat ettiğine, kimlerin oynadığına bakmadan kaldırırlar vallahi. Zaten cadı kazanı olan çarşamba gününe pat diye yerleştirilen, bir de konu olarak çok vasat bir işleyişte olan bir yapımın kendini kurtarması müthiş bir reyting mucizesi ile olur. Tabi o mucizeyi gerçekleştirmek için bir şansa daha ihtiyaç olacak. Bu şans verilir mi? Vallahi sanmıyorum.

Kertenkele’nin sürpriz çıkışında rolü çok büyük olan Timur Acar’ın böyle basit bir işi kabul etmesi, tee Hindistan’a gidip orada kılıktan kılığa girmesi de işin bir diğer tuhaf tarafı.

Nerdesin Birader ile ilgili müdahale haberi bir iki güne kadar gelir.

Ya final olur ya da bir de pazartesi de denenir. Ki pazartesiye koyup oradan reyting beklemek çok daha kötü bir hamle olacaktır.

O yüzden elde tek ihtimal kalıyor.

Gerçekler acı. Reytingler çok daha acı.

Geçmiş olsun.

Anıl Koldaş

twitter.com/koldasanil

[email protected]

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,236 saniyede yüklendi.