En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Nihat Doğan Göz Yaşlarına Boğuldu

Tv Magazin 8 Aralık, 02:48'de eklendi

NİHAT DOĞAN SABA TÜMER’E ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR YAPTI VE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU…

Show Tv’de yayınlana “Saba Tümer İle Bugün” programının konuğu Nihat Doğan’dı. Programın başında kendisi hakkında söylenenlere sinirlenen Nihat Doğan, konu aşka ve aile hayatına gelince gözyaşlarını tutamadı. Nihat Doğan, hiç bir yerde yapmadığı samimi açıklamaları canlı yayında Saba Tümer’e yaptı.

“ÇOK YALNIZIM, AŞKA MUHTACIM”

“Aşk okyanusa benzer, onun derinliğine dalmak istersin. Ama sonunda vurgunu yersin. O okyanusa dalmak çok istiyorum. Aşıkken karşımdakini mutlu etmek için herşeyi yaparım. Yeterki onun saçının teline zarar gelmesin. Çılgınlıklar yaparım ama bunları anlatmam, yaşatırım. “

“Bu aralar aşka çok ihtiyacım var. Bu aralar bir aşkım olsun istiyorum. Duvarlarla konuşup duvarlara ağlayacağıma, onunla konuşup onunla ağlamak isterim. Aşkımla buralarda kaçıp gitmek isterim. Hayatımda ilk defa bu kadar aşka ihtiyarcım var. Aşka muhtacım, aşk yoksunuyum. Yağmura kavuşmak isteyen toprak gibi bende aşık olduğum kadına kavuşmak istiyorum. Keşke bir sevgilim olsaydı, kafamı onun omzuna koyup ağlasaydım. Bu hayatta yolları yanlız yürümek çok zor. Yanlız yürüyorum. Yorulmadım sanıyordum ama bakıyorum ki çok yorulmuşum.” Dedikten sonra ağlayarak stüdyodan çıktı ve reklam arası verildi.

Reklam dönüşünde Nihat Doğan’ın rahmetli babası ile ilgili röprotaj girince Nihat Doğan yine gözyaşlarını tutamadı.

“Babamı 11 yaşımda kaybettim. Babamın yokuluğunu en çok arife günleri hissediyorum. O bize arife günü yeni ayakkabılar yeni giysiler getirirdi. Biz uyurken odamıza koyardı, biz sabah görürdük. Babam hiç şarkıcı olmamı istemedi. Şarkı söylediğimi duyduğu zamanlar sopasını yerdim.”

“Babam kemik kanseriydi. Son günlerinde annem ayaklarına masaj yaparken beni yanına çağardı ve annemi bana emanet etti. “Annen benden sonra evlenmesin” dedi. Annem de hiç evlenmedi, kendisini bize adadı. Her erkeğin arkasında bir kadın vardır derler, benim arkamda annem var. Dünya bir tarafa annem bir tarafa. keşke sırtımda ceketim, altımda arabam olmasaydı da babam hayatta olsaydı. Babam öldüğünde küçüktüm idrak edemedim ama anneme birşey olursa ben ne parım?”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da55 sorgu var. 0,475 saniyede yüklendi.