En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

N’olur Ayrılalım’ın Final Haberi Üzdü

Dizi Magazin 9 Ağustos, 12:52'de eklendi

Yaz dizilerinin birçoğunda görülen ”bir türlü patlamayan bomba” hali yüzünden sezona kimin devam edeceğini, kimin bir anda ortadan kaybolacağını kestirebilmek çok zor bir iş haline geldi. Yani tutmaz dediğimiz zirvede yer alırken, kesin tutar dediğimiz ilk 10’lara bile giremez oldu. Bunun birçok sebebi var elbette ancak belki de temel sorun; her dizinin birbirine benzer olması, sanki kopya koyunmuşcasına davranıyor olmasıydı. Bu durum derin bir mevzu. O yüzden pas geçiyorum.

Bahsi geçen bu yaz dizilerinin içerisinde belki de en talihsiz başlangıcı yapan yapım olan ve FOX ekranlarında yayınlanan N’olur Ayrılalım dizisi ile ilgili gece saatlerinde şok bir haber geldi. Uçankuş’un servis ettiği habere göre; FOX diziyi bitirme kararı aldı.

Dizinin talihsizliği darbe girişiminin olduğu akşam yayınlanması ve bu yüzden bir anda gümbürtüye gitmesiydi. N’olur Ayrılalım ile aynı talihsizliği yaşayan başka bir yapım da TRT1’de başlayan Hangimiz Sevmedik. O da ilk bölümden sonra bir türlü ekrana gelmedi,gelemedi.

Habere göre ; dizinin yeterince reklam alamamasından ve bu sayede yarattığı maddi sıkıntıdan dolayı şikayet eden FOX dizinin sonlandırılmasına karar vermiş. Yani nasılsa yaz dizisi diye kolayca harcama yolu seçilmiş diyebiliriz.

Bu arada şunu da ekleyelim, yapım şirketinden ”evet bitiyor” ya da ”hayır bitmiyor” gibi bir açıklama gelmiş değil. Ancak ateş olmayan yerden duman çıkmaz sözünü aklımıza getirdiğimizde, doğru olma olasılığının yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Açıkcası diziyi takip eden birisi değilim. Ancak şu devirde ”bu dizi reklam almıyor, bitsin.” şeklindeki bir bahane ile karşılaşan her yapımı savunurum. Bu da o amaç ile yazılmış bir bilgilendirme yazısı zaten.

Sonuç olarak; N’olur Ayrılalım dizisinin severlerini üzecek hatta dizinin ismini kullanıp ”N’olur Bitmesin” şeklinde kelime oyunu yapılmasına neden olabilecek bir haber geliyor gibi.

Geçmiş olsun ne diyelim.

ANIL KOLDAŞ

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da50 sorgu var. 0,814 saniyede yüklendi.