En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Nuri’nin halleri, Leyla için alay konusu oluyor

Dizi Resimleri, Fragmanlar 25 Şubat, 14:09'de eklendi

Kanal D’nin başrollerinde Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca’nın oynadıkları, Öykü Çelik, Taner Rumeli, Asuman Dabak ve Vural Çelik’in de önemli rollerini üstlendikleri komedi dizisi “Nuri” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Daha ilk bölümden ekranın zirvesine yerleşen ve izleyicilerden büyük beğeni toplayan dizinin 2. bölümünün konusu şöyle:

Kızının söz töreni için iki sene sonra Alaçatı’ya dönen Leyla, gördüğü manzara karşısında tekrar yıkılır. Çok sevdiği kocasını genç bir kadına kaptırmış, üstelik bu birlikteliğe tekrar gözleriyle şahit olmak zorunda kalmıştır. Leyla’nın Alaçatı’da kalmasını çok isteyen ex eltileri Berna ve Nazlı, onu ikna edebilmek için çok uğraşırlar. Her şey yetmezmiş gibi, kafası allak bullak olan Leyla’nın kapısı beklenmedik bir misafir tarafından çalınır. Bu gizemli adam Leyla’ya öyle bir teklif yapacaktır ki, işler iyice birbirine girecektir. Nuri, ortaya çıkan bu adamdan hiç hoşlanmamıştır. Bir yandan da, genç eşi Reyna’nın isteklerini eksiksiz yerine getirmeye çalışan Nuri’nin halleri, aile ve Leyla için ağır alay konusu oluşturur. Reyna, Nuri’den öyle bir şey istemektedir ki, Nuri bu isteği gerçekleştirebilmek için hastane kapılarını aşındırmak zorunda kalır.

Nuri 2. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’530′ height=’450′ type=’video’ image=’http://www.televizyon-dizisi.com/wp-content/uploads//2011/01/nuri_001-600×399.jpg’]http://kanald.cubecdn.net/2011kanald/dizi/nuri/2102nuri.mp4[/pro-player]

Nuri 2. Bölüm  Resimleri

Meltem Cumbul ve Öykü Çelik

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,235 saniyede yüklendi.