En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

Nuri’de Kim Kimdir?

Kanallar 19 Şubat, 04:59'de eklendi

Nuri Pazar akşamı 20.00’de Kanal D’de başlıyor.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Meltem Cumbul, Öykü Çelik’in paylaştığı Nuri dizisinde oyuncular ve canlandıracakları karakterler;

LEYLA (Meltem Cumbul)
Leyla, büyük bir aşkla evlendiği Nuri’nin onu genç bir kadınla aldatıp boşamasından sonra Alaçatı’yı terk etmiştir. Kızı Kumru’nun söz töreni için geri döndüğünde gördüğü manzara onu yeni kararlar almaya iter ve Nuri’nin otelinin tam karşısındaki evine taşınır. Zamanla Leyla’daki büyük değişim Nuri’nin gözünden kaçmayacaktır.

NURİ (Oktay Kaynarca)
Nuri, İzmir-Alaçatı’da doğup büyümüş, henüz çocukken aşık olduğu Leyla ile evlenmiştir. ‘Nuri Palas’ isminde bir butik otel işletmektedir. Sörf yarışması için Alaçatı’ya gelen güzel Reyna’ya gönlünü kaptırınca, iki çocuğunun annesi Leyla’yı boşar ve Reyna ile evlenir. İki sene sonra kızları Kumru’nun söz töreni için Alaçatı’ya geri gelen eski karısı Leyla’yı görünce işler karışır.

REYNA (Öykü Çelik)
Genç ve güzel bir kadın olan Reyna, sörf yarışması için Alaçatı’ya gelip yerleştiği ‘Nuri Palas’ otelinin sahibi Nuri’yi etkileyip eşinden boşatmış ve onunla evlenmiştir. İki sene sonra Nuri’nin eski eşi Leyla’nın Alaçatı’ya geri gelip yerleşmesi Reyna’da kıskançlık krizlerine sebep olacaktır.

BERNA (Asuman Dabak)
Berna, Mesut’un karısı ve Leyla’nın eski eltisidir. Leyla’nın Alaçatı’ya tekrar yerleşmesinde ve Nuri’den intikam almasında en büyük destekçisidir. “Kadınların zaferi” için Leyla’yı sürekli motive eden kişi Berna’dır.

LEVENT (Doğu Alpan)
Kumru’yla sözlü olan Levent’in bu karışık aile yapısında tek düşündüğü, aşkıdır. Levent, kadınların savaşında pek çok yanlış anlamanın ortasında kalıp yorulacaktır.

CAN (Taner Rumeli)
Yakışıklı bir mimar olan Can, hem iş için hem de hobi olarak eski evleri restore etmektedir. Leyla’nın Alaçatı’daki evini de bu amaçla gözüne kestiren Can, Leyla ile iletişime geçip evi yenileme ve bir kafeye çevirme işine koyulur. Ancak eski eşinin etrafındaki bu genç ve yakışıklı mimar, Nuri’yi çok huzursuz edecektir.

MESUT (Vural Çelik)
Nuri’nin büyük kardeşi ve otelin aşçısı, aynı zamanda kafesinin işletmecisidir. Karısı Berna’nın despotluğundan pek muzdarip olan Mesut, abisinin evlilik yolunda attığı radikal adımların en büyük hayranıdır.

KUMRU (Öznur Serçeler)
Kumru, Nuri ve Leyla’nın biricik kızlarıdır. Anne ve babasının boşanmasını anlayışla karşılayıp hayatına devam eden Kumru, Levent’le evlenmek istemektedir. Ama genç yaşta aldığı evlilik kararı, Nuri’nin pek hoşuna gitmez.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da47 sorgu var. 0,874 saniyede yüklendi.