En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Nursel’in Evi” 14 Şubat Salı günü Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 12 Şubat, 03:44'de eklendi

NURSEL’İN EVİ’NDE SEVGİLİLER GÜNÜ!

 

 

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

 

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

 

Nursel Ergin Sevgililer Günü’nü Derya ve Eren Yılmaz çifti ile kutluyor. Derya Hanım eşi Eren Bey için Gül Mantısı yaparken Eren Bey de güzel eşi için Ali Nazik yapıyor. İkinci konuğu Örgü Tasarımcısı Tülin İriş şık hırka örmeyi gösterirken son konuğu Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağatay Demir ile bel çevresi neden kalınlaşır, ideal bel ölçüsü ne olmalı, bel çevresi neden yağlanır konuları konuşuluyor.

 

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 14 Şubat Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,007 saniyede yüklendi.