En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Nursel’in Evi” 28 Şubat Salı Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 24 Şubat, 20:00'de eklendi

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

 

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel Ergün bugün mutfaktaki konuğu Esma Koçak ile Yozgat’ın dillere destan sulu köftesini ve Yozgat böreğini yapıyor. İkinci konuğu Diyetisyen Çağatay Demir  ile kanser hastalarının nasıl beslenmesi gerektiği hakkında konuşurken son konuğu Tülin İriş ile farklı modellerde örgü yelek yapımını gösteriyor.

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 28 Şubat Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,064 saniyede yüklendi.