En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

“Nursel’in Evi”24 Şubat Cuma Show TV’de!

Tv'de Bu Hafta 22 Şubat, 19:10'de eklendi

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

Nursel’in Evi her cuma usta şefleri ağırlamaya devam ediyor. Nursel Ergin bugünkü konuğu Gaziantep’li Şef Ahmet Ramazan Kaya ile ekşili taraklı ve kuru patlıcan dolması, ezogelin çorbası  ve özel günlerde, bayramlarda Antep evlerinde mutlaka yapılan zerde tatlısının yapımını gösteriyor. Yıllarını mesleğine vermiş müthiş bir ustayla tanışmak ve nefis Antep yemeklerini öğrenip, hikayelerini dinlemek için Nursel’in Evi’ni sakın kaçırmayın!

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle 24 Şubat Cuma günü saat 12.00’de Show TV’de

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sayfa da48 sorgu var. 1,025 saniyede yüklendi.