En Yeni Dizi Magazin Haberleri

Yayında Olan Diziler

Tüm Günlük Diziler Burda

Siyah İnci Dizisi – Star Tv

‘O Hayat Benim’ Yeni Sezon’da da Başarılı Olabilir mi?

Dizi Magazin, Editörden 15 Temmuz, 13:37'de eklendi

Şimdi akıllarda dizinin yeni sezonda başarısını sürdürüp sürdüremeyeceği soruları var. Haliyle yeni sezonda da iddialı diziler başlayacak. Bu yüzden acaba O Hayat Benim’in oranlarında bir düşüş olur mu?

Ben O Hayat Benim’in izleyicisinin sadık olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de dizinin yeni sezonda düşüş yaşayacağını sanmıyorum, her ne kadar yeni sezonda iddialı diziler başlasa bile.. Şimdi gelelim O Hayat Benim’in yeni sezonunda neler olacağına.. Diziyi yeni sezonda sürpriz olaylar bekliyor. Bildiğiniz üzere Bahar’ın annesi Hasret, Sezon Finali bölümünde sürpriz bir şekilde konağa geri dönmüştü. Hasret’in dönüşü özellikle Bahar’ı ve Mehmet Emir’i çok etkileyecek..

Peki ya Efsun? Efsun hatırladığınız üzere Sezon Finali’nde Bahar ve Ateş’in nikahları tam kıyılacakken, nikah salonunu basmıştı. Acaba Efsun, bu nikahın kıyılmasına engel olabilecek mi? Ben şahsen engel olamayacağını düşünüyorum. Ama yine de Efsun bu sonuçta.. Ne yapar eder nikahı da kıydırtmayabilir. Bunu yeni sezonun ilk bölümünde öğreneceğiz..

Şimdi gelelim dizinin diğer oyuncularına. Bence diğer oyunculardan en çok sevilenleri Ahu Sungur, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Süleyman Atanısev’in canlandırdığı karakterler. Bu üç deneyimli oyuncunun, dizide sergiledikleri performansı görünce onlara daha da hayran kalıyorum. Eminim ki tüm izleyenlerde bu üç deneyimli oyuncuyu çok seviyordur..

Ayrıca izleyiciler yeni sezonda en çok Bahar ve Ateş çiftinin mutlu olmasını istiyorlar. Ama bence bu Efsun varken biraz zor gibi görünüyor. Efsun yeni sezonda da Ateş’i elde etmenin yollarını aramaya kesin devam edecektir. Kısacası diziye yeni sezonda bol reytingler diliyorum..

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

yasemin 05 Ağustos 2014

bence süper tutacak heyecanla bekliyorum yeni sezonu

birsen 07 Eylül 2014

Ben birkaç bölülünü izledim çok saçma bir dizi insanlarda oturup bu saçma sapan dizileri izliyor inanamıyorum yaaa…

Sayfa da52 sorgu var. 1,130 saniyede yüklendi.